Resmi açıklamayı okuyun

başlık

ÜNİVERSİTE HAKKINDA

Innopolis Üniversitesi Bilişim ve Robotik alanında eğitim ve araştırma odaklı bir Rus yüksek öğretim kurumudur.

EĞİTİM

Innopolis Üniversitesi'nde eğitim süreci en iyi uluslararası programlar ve Rus öğretim metodolojileri dayanmaktadır. Öğrenciler temel bilim ünlü Rus geleneklerine ve uluslararası en iyi uygulamaların entegrasyonu yarar. Özgül odak alanı böylece up-to-date programları tutarak, eğitim sürecinde sektör uzmanları dahil etmek Innopolis Üniversitesi verir. uzmanların katılımı öğrencilerin mesleki ve gerçek dünya bilgi ve becerileri kazanmaları yardımcı olur. akademik programların% 40'ından fazlası ekibi projeler şeklinde pratik faaliyetler için ayrılmıştır. Öğrenciler Üniversitenin ortağı firmalarda stajlarını ve projeleri yapmak. Bu onları çok değerli deneyim kazanmak ve hemen mezun olduktan sonra orada çalışmaya başlamak için yardımcı olur.

Innopolis Üniversitesi profesör ve onların derecelerini aldı ya da dünyanın önde gelen üniversitelerinde çalışan araştırmacılar istihdam: Carnegie Mellon Üniversitesi (ABD), ETH Zurich (İsviçre), Singapur (Singapur), Amsterdam Üniversitesi (Hollanda), Kore Gelişmiş Ulusal Üniversitesi Bilim ve Teknoloji Enstitüsü (Kore Cumhuriyeti), Milan Politeknik Üniversitesi (İtalya), EURECOM (Fransa) vb tüm dünyadan 80 öğretim üyeleri Innopolis Üniversitesi öğretiyoruz. Tüm lisans ve lisansüstü programları İngilizce olarak öğretilir.

Innopolis Üniversitesi tüm dünyada projeler ve ortaklıklar yapmaktadır. Innopolis Üniversitesi, uluslararası akademik değişim teşvik ve ortak üniversitelerin sağlam bir ağ geliştirir. Akademik değişim dünyanın üniversitelerin birinde bir çalışma programının bir bölümünü geçirmek için eşsiz bir fırsattır. Bu büyük bir şans olduğunu ve sadece eğitim açısından: Döviz küresel işbirliği ve kültürler arası anlayışı teşvik etmektedir. kozmopolit hale dönüyor dünyada, uluslararası bir altyapıya sahip önemlidir. Akademik değişim geliştirilerek, hayat değiştiren bir deneyimdir.

başlık

Araştırma

Innopolis Üniversitesi, temel bilimler ve uluslararası en iyi uygulamaların ünlü Rus geleneklerini entegre oluşturmak ve eğitim ve araştırma yüksek kaliteli sistemini destekleyecek ve uluslararası standartlara uyum amacıyla akademik ortakları küresel bir ağ geliştirir.

Öğrenciler ve Innopolis Üniversitesi mezunları tanınmış profesörler ve endüstri ortakları taleplerini göz önünde bulundurarak, deneyimli araştırmacıların gözetiminde üstün araştırma ve geliştirme katılmaktadırlar. Innopolis Üniversitesi Programlar temel ve uygulamalı dersler yoğun kombinasyonu öngörüyoruz ve çalışmaların başından itibaren şirketlerin staj. Yazılım Mühendisliği, Siber Güvenlik, Veri Bilimler ve Robotik: Üniversite aşağıdaki programlarda genç uzmanlar ve geliştirme mühendisleri için yüksek kaliteli IT eğitim vermektedir. müfredatlar dünyanın önde gelen ortak üniversiteler ile yakın işbirliği içinde tasarlanmıştır. uluslararasılaşma stratejisi Innopolis Üniversitesi dünya çapında uzman eğitiyor nedeniyle, oluşturmak ve break-teknolojileri ticarileştirmek ve dünyadaki bilginin büyümesine katkıda bulunur.

Üniversitenin çoğu araştırma faaliyetleri sektörü temsilcilerinin girişimiyle tarafından yürütülmektedir. Bu çalışmaların başarısı bütçesinin önemli bir payı endüstriyel ortakları gelen gerçeği ile teyit edilir. Ayrıca, farklı sektörlerden profesyoneller onları disiplinler arası yapan araştırma uygulanması için söz konusudur. 13 laboratuvar Innopolis Üniversitesi'nde şu anda çalışır durumdadır.

başlık

İŞBİRLİĞİ

Innopolis Üniversitesi bilim, eğitim ve iş bütünleştirir. Innopolis Üniversitesi sanayinin yararına kurulmuştur. Ortak şirketleri akademik programlar, araştırma alanlarının belirlenmesi, öğrenci, staj ve mezunlarımızın istihdam seçimi geliştirilmesi ve uyum katılmaktadırlar.

Akademik işbirliği kilit alanlarda ortak geliştirme ve lisans ve lisansüstü programlarının teslim, ortak araştırma, fakülte eğitimi, akademik değişimi (öğretim üyeleri ve öğrenciler) ve ortak çıkar olayların organizasyonunu içerir. Innopolis Üniversitesi Rusya, BDT, Avrupa, Asya ve diğer ülkelerden gelen çok tanınmış kurumların bir dizi ile işbirliği yapmaktadır.

Innopolis Üniversitesi bizim eğitim faaliyetleri ve girişimleri dahil ederek BT ​​alanında faaliyet gösteren yüksek teknoloji şirketleri ile yoğun işbirliği yapmaktadır. İşbirliğinin amacı Rus gelenekleri ve uluslararası deneyim, dünya standartlarında uzmanları, oluşturma ve break-yoluyla teknolojilerinin ticarileştirilmesi ve bilginin büyümesine katkıda eğitim sinerji olduğunu.

başlık

YAŞAM ZENGİN OLAYLAR

Altyapı

dersler ve takım çalışması için uygun sınıf öğrencilerimizin kendi çalışmaları odaklanmalarına yardımcı olur. Bir yüzme havuzu, spor salonu ve spor tesisleri ile spor kompleksi onlar antrenörler gözetiminde grup ve bireysel eğitim katılabilir. Dört kampüs binalarının Geniş odalarda konforlu bir yaşam için gerekli tüm öğeleri ile donatılmıştır.

ETKİNLİKLER

Innopolis Üniversitesi'nde günlük rutin ilginç olaylarla doludur. Üniversite festivalleri, konferanslar, düzenli olarak yüksek teknoloji endüstrisinin temsilcileri tarafından verilen açık dersler ev sahipliği yapıyor.

BURS

Üniversite Innopolis öğrenim ücreti ve aylık ödenek 100% kapsayan burs sunuyor.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Lisans

Innopolis University

Innopolis University Lisans programı, araştırma topluluğunun temsilcileri ve BT şirketlerinden temsilcilerle birlikte çalışan Bilgisayar Bilimi, Robotik ve Yazılım Mühend ... [+]

Bu lisans programı, araştırma topluluğu temsilcileri ve BT şirketlerinin temsilcileri ile birlikte çalışan, Bilgisayar Bilimleri, Robotik ve Yazılım Mühendisliği alanlarında dünya standartlarında uzmanlar tarafından tasarlanmıştır.

Program süresi: 4 yıl (8 dönem).

Çalışmaların ilk 2 yılında öğrenciler Yazılım Mühendisliği ve Bilgisayar Bilimi dersleri alıyorlar. 3. ve 4. yıllarda, öğrenciler seçmeli ders planlarını dikkate alarak seçmeli seçebilirler: Yapay Zeka, Yazılım Mühendisliği, Robotik, Oyun Geliştirme ve Uygulamaları veya Veri Bilimi.

Kursların çoğunluğu ortak projeler öngörmektedir. Bazı kurslar, Innopolis University laboratuvar ekibi üyelerinin gözetiminde araştırma çalışmaları içermektedir.... [-]

Rusya Kazan
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Location address
1, Universitetskaya Str.,
Innopolis

Kazan, Tataristan, 420500 RU
Social Media