Irkutsk State Linguistic University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Irkutsk Devlet Dilbilim Üniversitesi 1948 yılına kadar uzanmaktadır. Yabancı Diller Irkutsk Devlet Pedagoji Enstitüsü, Yabancı Diller Irkutsk Devlet Pedagoji Enstitüsü: Daha önce isimleri yıpranmış. Ho Shi Mina.

1996 yılından bu yana Üniversite İĞNESİ durumu. 2009 yılında, üniversite başarıyla üniversite statüsünü onaylayan, belgelendirme ve akreditasyon sürecini geçti.

60 yıldan fazla iğne için - Sibirya ve Uzak Doğu, Rusya'da dört dilsel üniversitelerinden birinin topraklarının tamamında tek dil lise.

İĞNE bugün - şudur:

  • 3.000'den fazla seçkin öğrenciler
  • 2 kurum ve 6 fakülte
  • eğitim ön lisans ve lisans 10 alanlar
  • 9 yüksek lisans dalında
  • 3 dilsel uzmanlık için Tezi Konseyi
  • 12 bilimsel okulları
  • 10'dan fazla yabancı diller, öğrencilerimize kim çalışma!
  • Avrupa, Asya ve ABD'de üniversiteler ile işbirliği

misyon


Misyonumuz eğitim, kültürler arası iletişim alanında Rusya'nın Sibirya ve Uzak Doğu bölgeleri için personelin daha yüksek mesleki eğitim üretmek ve temel yürütmek ve küreselleşen dünyada Rusya ve Doğu ülkeleri ve Batı vatandaşlar arasında kültürlerarası ve diller arası diyalog sağlamayı amaçlayan araştırma projeleri, uygulamalı etmektir.

başarılar

2008 Rus kayıt sisteminde ISO 9001-2008, IQNet ve GOST R: 2009 yılından bu yana, üniversite başarıyla sertifikasyon sürecini geçti ve KYS ISO 9001 şartlarına uygunluğu teyit etmek 2011 yılında University etkin kalite yönetim sisteminin uluslararası standartlara uygun olarak geliştiriyor

Üniversite Şanghay İşbirliği Örgütü İnsani Üniversiteler yanı sıra BDT üye ülkelerinin dilleri ve kültürü üzerine bölgesel bir merkeze (şube Baz Örgütü) Konsorsiyumu parçasıdır.

2011 yılında, üniversite tanınmış isimlerin de, başarılı işadamları, kimin bilgi ve deneyim üniversite mezunlarının eğitim katkı sağlayacak profesyonel yöneticiler, üye olan profesyonel beceriler, Dairesi'ni kurdu.

Konumlar

Urik

Address
Irkutsk State Linguistic University
Ulitsa Lenina 8

664000 Urik, Irkutsk Oblastı, Rusya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin