Vatel Rwanda

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Ruanda'daki Vatel öğrencileri, Afrika, Asya, Amerika ve Avrupa'daki uluslararası otelcilik endüstrisinde geniş bir yelpazede heyecan verici kariyer fırsatları sunan uluslararası saygınlığıyla mezun olacaklar. Vatel'in yenilikçi yaklaşımı, üç yıllık lisans programı süresince pratik eğitim alıştırmaları ve endüstriyel yerleştirmeler sağlayarak, çalışmalarını tamamladıktan sonra üst düzey rollerde gerçekleştirecek bilgi ve becerilerle donatır.

Ruanda Kigali'de Eğitim

Ruanda, Doğu ve Orta Afrika bölgesinin kalbinde yer almaktadır. Ülkenin ilerici yönetişimi ve iş dostu yatırım ortamı nedeniyle Ruanda, son 20 yılda muazzam ilerleme kaydetmiştir. Bugün Ruanda, dünyanın en hızlı büyüyen ilk 10 ekonomisi arasında yer alıyor.

Başkent Kigali, Afrika'daki en güzel şehirlerden biri olarak kabul edilir. Nazikçe yuvarlanan tepelerin arasında, manikürlü çimler ve tertemiz palmiye ağaçlarıyla kaplı caddelerin ortasında yer alan Kigali, aynı zamanda dünyanın en temiz ve en yeşil şehirleri arasında olma ününe de sahiptir.

Bu genç ve dinamik şehir, büyük konferanslara, kongre ve sergilere ev sahipliği yapan iş seyahatinde olanlar için hızla bir merkez haline geliyor. Ayrıca, ülkenin diğer bölgelerindeki milli parklara bağlanmadan önce şehre gelen yüksek kaliteli eko-turizm gezginlerine de hitap etmektedir.

Kigali'nin geniş bir öğrenci nüfusu vardır ve temiz, güvenli ve düzenli ortamıyla yaşamak ve ders çalışmak için ideal bir yerdir.

Ruanda çekici bir eko-turizm merkezidir ve Dünya Seyahat Rehberi tarafından dünyanın en yeşil üçüncü ülkesidir. Ülkenin zengin biyoçeşitliliği kuzeyde görkemli dağ gorilleri, güçlü aslanlar, görkemli filler ve doğuda zarif zürafa, Afrika'nın en eski yağmur ormanları ve güneydeki panoramik çay tarlalarının yanı sıra batıdaki güzel turkuaz suları boyunca pitoresk kıyıları .

126645_shutterstock_441108568.jpg

Vater, Global Otelcilik ve Okullar Ağı Mezunları

Vatel'in Avrupa'da, Amerika'da, Asya'da ve Afrika'da bulunan 50 otelcilik okulu bulunmaktadır. Aynı görevi paylaşıyorlar: genç nesiller için profesyonel geleceklerini uluslararası misafirperverlik ve turizm işletmeciliği endüstrilerinde kurmaya hazırlanıyorlar.

Vatel karar verdi:

  • Konaklama endüstrisinde iki yüzyıllık tarihi temel alan, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetini esas alan yönetim teknikleri. Bu, otelin içinde bulunduğu ülkeden, içinde çalışan personele, müşterilerin tüm kültürel yönlerini içerir.
  • Tüm dünyada kalite, iyi tat ve mükemmelliğin işareti olarak kabul edilen Fransız misafirperverlik sanatını yansıtın.
  • Grubumuzun faaliyet gösterdiği Fransızca konuşamayan tüm ülkelerde Fransızca öğretin.

Artık dünya çapında çalışan ve kendilerini Vateliens olarak adlandırmaktan ve dünyanın en güzel otellerinde çalışmaktan gurur duyan 35.000 mezunumuz var.

Vatel uluslararasılaşıyor

21. yüzyılın başlarında, Fransa'da açılan ilk Vatel okulundan 20 yıl sonra, tüm uluslararası kalkınma faktörleri gitmeye hazırdı: teorik ve mesleki deneyimin ilerici ve kontrollü karışımına dayanan eğitim anlayışımız; sürdürülebilir ve yurt dışına çıkarılmaya hazır. O zamandan beri, Avrupa, Asya, Amerika ve Afrika'da yeni kampüsler açıldı.

Dört kıtada bulunan Vatel okulları ağı, Profesyoneller tarafından En İyi Otelcilik Yönetimi Okulu olarak seçilen Konaklama ve Turizm İşletmeciliği alanında 1. Dünya Çapında İşletme Okulu Grubunu oluşturmaktadır.

Vatel Ruhu, yaşam boyu değerler

Vatel'in başarısı beş sütuna dayanıyor. Tüm dünyada, öğretim üyelerimiz şunları öğrenmiştir:

  • öğrencileriyle derin bağları var.
  • Dinamik öğrenme koşulları yaratır.
  • Bilgi ve becerilerini aktarır.
  • Her durumda uygun davranış kavramını tanıtmak.
  • Otel ve turizm işletmeciliği pozisyonlarında çalışan profesyonellerle yakın ilişki içerisindedir.

Vatel Grubu'nun öğretim ekipleri, üniversitelerin profesörlerinden ve kendi alanlarında bir isim yapmış profesyonellerden eşit olarak oluşur.

Konumlar

Kigali Şehri

Address
KN 29 Street,16
Kigali Şehri, Ruanda