Resmi açıklamayı okuyun

Timişoara Tarımsal Bilimler ve Veteriner Banat Üniversitesi "Romanya Kralı Michael I"(BUASVM) ulusal ve Avrupa açıklıklı agronomik ve veteriner yükseköğretimde uzmanlaşmış bir kuruluştur.

BUASVM Sırp ve Macar sınırına yakın, batı Romanya'nın Timisoara, Timis County başkenti şehrinde bulunan, çok uzak olmayan başkentlerde Viyana, Budapeşte ve Belgrad dan. Timisoara Romanya batı kesiminde ana, sosyal, ekonomik ve çok kültürlü merkezi olma, Banat tarihsel bölgenin gayri başkenti olarak kabul edilir. Timisoara gibi Almanlar, Macarlar, İtalyanlar, Sırplar ve Bulgarlar olarak uyum birçok etnik gruplar halinde yaşarlar. şehir 2021, Avrupa Kültür başkenti haline geldi adaydır.

Romanya Kralı Michael I Timisoara Politeknikler içinde Tarla Bitkileri Fakültesi kurulması için Kanun 617 / 30.07.1945 ilan. 1948 reform yoluyla, Tarla Bitkileri Fakültesi Timisoara Tarımsal Enstitüsü dönüştü. Aralık 1989 sonrasında, Üniversite tarımsal yüksek öğretim modernleşme arka planında eğitsel teklifi etki ve uzmanlık çeşitlendirilmesi ile işaretlenmiş sürekli evrim, olmuştur.

Şu anda, BUASVM Bitkisel ve Hayvansal 27 lisans programları, 25 yüksek lisans programı ve 2 doktora okulları (toplamda 6 fakülte (Tarım, Bahçıvanlık ve Orman, Tarım Yönetimi, Veterinerlik, Zootekni ve Biyo ve Biyoteknoloji, Gıda İşleme Teknolojisi) ile çalışır Kaynaklar ve Veteriner).

Ziraat Fakültesi Timisoara Üniversitemizin en eski fakültesidir. 6 lisans programlarına, 7 ana programları ve doktora okulda faaliyet gösteren, toplum taleplerini karşılamak yeni uzmanlık sürekli zenginleştirilmiş tarihinin köklü Ziraat Fakültesi,.

Bütün bu alanlarda ve uzmanlık, öğrenciler gündüz kursları ve uzaktan öğrenme kursları eğitilmiştir (ikincisi mümkün için uzmanlık Tarım Tarım ve Çevre Koruma ve Mühendislik). 4 yıllık bir dönemi (Biyoloji durumunda 3 yıl), Ziraat, Arazi Survey binbaşı Tarım, Bitki Koruma, Çevre Mühendisliği ve Koruma için ( "Mühendislik Bilim Bachelor" unvanı veren mezuniyet sınav tarafından takip edilir Tarım ve için Kadastro, Makine ve Ekipmanları ve Gıda Sanayi ve Tarım İngilizce öğretilen), Ve uzmanlaşma Biyoloji için "Biyoloji Lisans" ().

gelenek ve gelecekteki gelişme potansiyeli yararlanarak, uzmanlık Tarım sağlanması ve çevre koruma standartlarına saygı ile toprak verimliliğini ve dengeli bitki beslenmesini artan, yeni teknolojiler ve bitki yetiştirme sistemlerinin uygulanması yeteneğine sahip tarım uzmanları eğitim, tarım alanında güncel taleplerini karşılamaktadır.

Tarımda Mezunlarımızın tarafından satın yetkinlikler şunlardır: Tarımsal organizasyonu ve yönetimi ile ilgili konuları, sürdürülebilir tarım üretim teknolojileri geliştirme, düzenleme ve üretim süreçlerinin başarıları koordine ulusal düzeyde Ortak Tarım Politikaları uygulanması için stratejiler geliştirmek, teşhis ve yönetme çiftlikleri, ekinler çoğalması için yüksek kaliteli biyolojik malzeme üreten tarımsal arazileri, yönetmek analiz ve tarım için fon tahsisinde, tarımda danışmanlık ve yayım hizmetlerinin sağlanması.

Öğrenciler yakın zamanda modernize öğrenme alanları, konferans salonları, laboratuvarlar, uygulama laboratuvarlar, seminer ile sağlanır. Öğrencinin pratik deneme tarlalarında ve Batı Romanya'dan büyük özel çiftliklerde gerçekleşmektedir. BUASVM mevcut düzenlemelere göre eğitim ve araştırma alanları sağlar.

Üniversite kampüsü alınan EN İYİ KAMPÜSTE Mükemmeliyet Sertifikası kampüs içinde Oxford, İngiltere'de, 2014 yılında Uluslararası Bilim ve Eğitim Rekabet tarafından verilen kategori vardır Yurtlar yaklaşık 1.456 yerleri ile 402 oda yeterli konaklama sağlamak; bir Kütüphane Kitap servis, iç ve stajyer ulusal yayın hizmetleri ve uluslararası bir değişim hizmeti ile; üniversite Kafeterya yaklaşık 500 yerler vardır, ve sunulan gıda iyi kalite ve uygun fiyat için şehir boyunca bilinir; Spor salonu ve spor alanları (Tenis kortu, suni çim kaplama sistemi, tenis kortu-cüruf sistemi kapsayan, hentbol mahkeme suni çim kaplama sistemi, basketbol sahası beton kaplama sistemi, voleybol); bir Öğrenci Dispanseri hangi genel tıbbi dispanser ve bir diş hijyeni tesisi içeren; ve anaokulu. bizim uzmanlık başvurmak için Tarım İngilizce öğretilen(Ya da diğer uzmanlık için), bir lisans diploması zorunludur.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Lisans

Faculty of Agriculture - Banat University Of Agricultural Sciences And Veterinary Medicine Timisoara

uzmanlaşma Tarım özgü eğitim hedefleri yerine getirilmesi ve aşağıdaki üç hedeflerin uygulanması tarafından üretilen: 1. Bilişsel hedefler 2. Uygulamalı hedefler 3. İleti ... [+]

uzmanlaşma Tarım özgü eğitim hedefleri yerine getirilmesi ve aşağıdaki üç hedeflerin uygulanması tarafından üretilen:

bilişsel hedefler bitkisel üretim belirleyen biyotik ve abiyotik faktörler Bilgi tarımsal ekosistem içinde bitkilerin anatomisi, morfolojisi ve biyolojisi bilgisi biyokimya, genetik ve bitki fizyolojisi bilgisi tarımsal ekosistem düzenleyen yasalar Bilgi toprağın doğal özellikleri ve insan faaliyetlerinin sonuçları yanı sıra dönüşümün kendi ilkeler bilgisi Uygulamalı hedefler Tarımda doğal kaynakların korunması ve geliştirilmesi unsurlarının Bilgi Bilgi bitki ve bitkisel ürünlerin sağlığını iyileştirmek için Enerji tabanı ve ekipman bilgisi tarımda kullanılan tarımsal bitki yetiştirme teknolojisi Bilgi planı ve harita detaylandırma ve kullanım yöntemlerine ilişkin bilgi İletişimsel ve ilişkisel hedefleri Tarımsal üretimin belirli ekonomik yasalarının Bilgi çiftlik yönetimi modern yöntemlerin Bilgi yönetim süreçlerinin Bilgi, tarımsal üretim ve ürün pazarlama organizasyonu Muhasebe, finans ve hukuki bilgi tarımda kullanılmaya uygun, vb yönleri yararlanıcılar ile iletişim ve müzakere becerileri taraflar arasındaki sözleşme ilişkileri ile ilgili ve gelişmekte bilgisi öğretim elemanlarının Psiko-pedagojik eğitim tarım alanında uzmanlaştı. belirli yeterlilikler temel kavram, kuram ve alan ve uzmanlık alanında yöntemlerini anlama, mastering; Profesyonel iletişimde uygun bir şekilde kullanarak. etki alanına bağlı vb kavramlar, durumlar, süreçler, projeler, çeşitli açıklamak ve yorumlamak için alanındaki bilgileri kullanma. Nitelikli yardım koşullarında, etki alanının tipik sorunlar / iyi tanımlanmış durumları çözmek için temel ilkeleri ve yöntemleri uygulamak. kalite, yararları ve belirli süreçler, programlar, projeler, kavram, yöntem ve kuramların sınırlarını değerlendirmek için uygun bir biçimde standart değerlendirme kriterleri ve yöntemleri kullanarak; kurulan ilke ve alandaki yöntemleri kullanarak profesyonel projeler Ayrıntılandırma; sürdürülebilir tarımsal üretim için teknolojilerin geliştirilmesi ve uygulanmasını destekleyen, bilimsel teorik ve pratik... [-]
Romanya Timişoara
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku