Resmi açıklamayı okuyun

FEP, Porto Üniversitesi Ekonomi ve Yönetim Okulu'dur. Porto Üniversitesi, Portekiz ve Avrupa'daki en prestijli Yüksek Öğretim Kurumlarından biridir ve dünya çapında en üst düzeydedir. Porto Üniversitesi, 14 okul ve araştırma birimi içerisinde toplam 3.500 öğrenci olan 30.000 öğrenciye ve yaklaşık 2,300 öğretmen ve araştırmacıya sahiptir. FEP, 1953'te kuruldu ve o zamandan beri, Portekiz'deki Ekonomi ve Yönetim alanında eğitim ve araştırmada bir ölçüt olarak, eğitim programlarını yenileme ve yenileme becerisi ile kendini ayırdı. Programların çeşitliliği ve kalitesiyle gösterilir: FEP, iki lisans programı (Ekonomi ve Yönetim), İktisat ve Yönetim'in ilgili tüm alanlarında - beşinin İngilizce olarak öğretildiği - on beş Yüksek Lisans programı ve iki Ph.D. Programları (Ekonomi ve Yönetim) - İngilizce de öğretti. FEP'in prestijli bir fakültesi, yüksek bir akademik seviyeyi mükemmel öğretim yeteneği ile birleştiren 150 öğretim üyesinden oluşur. FEP'in, iki (CEF.UP ve LIAADD) Portekiz kamu bilimsel araştırma finansman enstitüsü olan FCT tarafından "Çok İyi" ve "Mükemmel" olarak sıralanan birkaç araştırma merkezi bulunmaktadır. 2017/18 akademik yılında FEP'de toplam 2.957 öğrenci kayıtlı: 1.538 lisans öğrencisi, 1.315 lisans öğrencisi ve 104 doktora öğrencisi. öğrenciler. Aynı yıl, FEP, 68 farklı ülkeden gelen 430'tan fazla öğrenciyi ağırladı. FEP öğrencileri, 30'dan fazla ülkeye yayılmış 100'den fazla FEP ortak okulunda yurtdışında eğitim imkânı da verirler; bazı durumlarda onlara çift derece verirler (örneğin, İşletme Yönetimi Yüksek Lisans öğrencileri ve Finans Yüksek Lisans öğrencileri bir dönem tamamlamayı seçebilirler) sırasıyla, Kedge Business School ve University of Kozminski'de, onlara çift derece verecek olan çalışmalar). Ayrıca, FEP, dünyadaki en iyi 18 ekonomi okulundan seçkin öğrencileri toplayan QTEM Ekonomi ve Yönetim Nicel Tekniklerine aittir. FEP Mezunları, Portekiz'de ve yurtdışında, tüm endüstrilerdeki en önemli şirket ve kurumlarda, öğrencilere son derece büyük ve meşhur kurumsal ortak ağa ayrıcalıklı erişim imkânı tanıyan üst düzey yönetici pozisyonlarına yerleştirilir. Neden FEP'te eğitim alıyorsunuz?

 • U.Porto, dünya çapında yüksek dereceli bir üniversitedir.
 • En iyi öğrenciler
 • Öğretim kalitesi ve araştırma odaklı öğretim
 • FEP, dünyanın en iyi 18 ekonomi okulundan seçkin öğrencileri toplayan QTEM Master Network'a ait
 • Dual derece (sırasıyla Kedge Business School ve FEA-USP, Kozminski Üniversitesi ve LASER - Lombardy İleri Ekonomik Araştırmalar Okulu ile Finans Yüksek Lisansı ve Ekonomi Doktora)
 • Bilgi ve mesleki beceriler
 • Müfredat dışı etkinlikler
 • Akademik ve mesleki entegrasyon destek hizmetleri
 • Çok sayıda staja ve işe alım fırsatlarına erişim
 • Ünlü ve geniş mezunlar ağı
 • Porto Üniversitesi'nde canlı öğrenci yaşamı: spor, kültür, boş zaman
 • Porto iki kez En İyi Avrupa Seyahat hedef ödülünü kazandı (2012, 2014 ve 2017)
Program dili:
 • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Lisans

University of Porto School of Economics and Management.

Ekonomi Lisans Ekonomi ve Yönetim alanlarında, hem de bu tür muhasebe, hukuk, matematik, Bilgi Bilimleri ve Sosyal Bilimler gibi ilgili disiplinlerde sağlam bir teorik te ... [+]

Ekonomi Lisans Ekonomi ve Yönetim alanlarında, hem de bu tür muhasebe, hukuk, matematik, Bilgi Bilimleri ve Sosyal Bilimler gibi ilgili disiplinlerde sağlam bir teorik temel sunan bir derecesidir.

EFF öğrencileri böylece, analiz ve ekonomik danışmanlık alanında hizmet stratejik ve operasyonel çeşitli formlarda, ve mali fonksiyonlarda kamu politikaları, bilgi sistemleri, finans ve yönetim tanımını desteklemek için belirlenmiş pazarlama, operasyon ve lojistik veya muhasebe, denetim, yönetim kontrolü veya vergilendirme.

Çalışma Planı: https://s.up.pt/9gxb

uluslararası öğrenciler için özel yarışma

Boş pozisyon sayısı: 52

uygulamalar:... [-]

Portekiz Porto
Bilgi iste
Portuguese (Portugal)
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Porto School of Economics and Management.

Ey bizi Formaçao katı teorik dominios oferece bacharelado em Gestão é uma uma graduação da Economia e da Gestão, ou olarak Ciencias da bilgi Daha Ciencias Sociais olarak ... [+]

Gestão é uma mezuniyetinde basçık bir soluk kuramsal forma sahip olan, ya da Economia e da Gestão'yu, Contabilidade ya da Direito gibi Matematiksel disipliner alanlarda olduğu gibi Ciências Sociais gibi Ciências da Informação ou gibi sağlam bir teorik oluşum sunuyor.

Bu İşlevleri için etkin FEP Macif assim alanı da análise ve Ekonomik Consultadoria na desempenhar estudantes verir yapmak Apoio definição à kamu politikaları, informaçao iki takım, das Finanças e da Gestão nas suas çeşitli stratejik ve operasyonel Vertentes, ve nas İşlevleri financeira, pazarlama, da das operações ve lojistik Gestão ou fiscalidade ait da Contabilidade denetim, kontrol ou.... [-]

Portekiz Porto
Bilgi iste
Portuguese (Portugal)
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku