Castelo Branco University of Applied Sciences

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Castelo Branco Politeknik Enstitüsü (IPCB) olan kültür altı okulların her birinin kendi çeşitliliğinin zenginliği ve özgünlüğü ile karakterize bir yüksek öğrenim kamu kurumu, bir Tarım, Uygulamalı Sanatlar, Eğitim, Yönetim, Sağlık ve Teknoloji.

IPCB'ye öğretilen dersler yetkili profesyoneller hazırlamak, yüksek bilimsel düzeyde kuramsal çerçeveler ile güçlü bir pratik ve teknik eğitim birleştirir. IPCB Okullar kaliteli tesisleri ve ekipmanları ve mükemmel spor ve kültürel tesisleri var. öğretim, yüksek, bilimsel, teknik ve pedagojik yeterlilik olduğunu kanıtlamaktadır.

IPCB'ye gelişimi, açıkça yüksek kalite düzeyleri ve onun uluslararası kabul ediliyor için ihtiyaç tespit sütun üzerine dayanmaktadır. 2008: Yüksek Öğretim Kalite Güvencesi Avrupa Birliği (ENQA) ve Avrupa Üniversiteler Birliği (EUA) önerileri standartlarını benimseyerek yanı sıra, Castelo Branco Politeknik Enstitüsü Kalite Yönetim Sistemi ISO 9001 sertifikalı vardır. , Öğretim üyeleri, öğrenciler: elde edilen sonuçlara rağmen, o bütün akademik topluluğu topluca o IPCB zorlukları sağlamak için tek yoldur ve tek tek her birimiz testleri nedeniyle talebin bu seviyeleri, kurumun misyonu güçlendirilmeli ve görünür olması önemlidir olmayan öğretim elemanları ve dış etkenler.

çalışma olanakları, iş dünyasına güçlü bağlantıları geniş bir yelpazede durumu, eğitim, sosyal ve kültürel dünyalar, işgücü piyasası ile yakın koordinasyon, bilgi ve teknoloji ve uluslararasılaşma stratejisi transferi, bizim mezunları kapsamlı garanti yaratıcılık ve girişimciliği teşvik ederek, böylece kendilerini oluşturmak ve geliştirmek için gereksinimleri sağlayarak aynı zamanda sınırsız bir emek piyasasının taleplerine rekabetçi yanıt onları hazırlamak, ancak, satın alma ve bilimsel ve teknik, dil, ilişkisel ve kültürel becerilerin geliştirilmesi yoluyla eğitim . Hayat boyu öğrenme programlarının hükmü de zaten, işgücü piyasasında zaten yeni sorunlar ve yeni gereksinimlere gerekli uyum vardır yüksek öğretim sahipleri veya olanlar için izin verir.

Biz zorlukları ölçeğini biliyoruz ve biz ülkenin geleceği ve bölgenin kalkınmasında rolü ve IPCB'ye sorumluluğu tamamen farkındayız. Ama biz bu durumu ve bu projenin hizmet bilgi ve insanlara liderlik taahhüdü varsayalım.

Castelo Branco Politeknik Enstitüsü'ne hoş geldiniz!

Konumlar

Castelo Branco

Address

Castelo Branco, Castelo Branco Bölgesi, Portekiz

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: