Instituto Politécnico de Viseu – Escola Superior de Educação (ESEV)

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

A Viseu Eğitim Okulu (ESEV) Bir Politeknik Enstitüsü ilk organik birlik Portekiz faaliyete geçmesi oldu. 1983 yılında, o İlköğretim Öğretmenliği eski Okulu ilk öğretmen eğitim kursları başladı. Hala Viseu şehrin bu sembolik binada faaliyet gösteren, ESEV, bilimsel, kültürel, sanatsal ve teknik nitelikli profesyoneller kendi meslek varsayarak, Viseu (IPV) Polytechnic Institute of tüm beş kuruluş birimleri entegre bir ortak bölgesel, ulusal ve uluslararası kalkınma projeleri ve ortak ilgi alanına giren etkinlikler ile toplum hizmetleri, araştırma ve ortaklık güçlendirilmesi Şebekesi ile.

ESEV yüksek öğretimde yeni bağlamlar ve eğitim paradigmaları zorluklarına göre geliştirilmiş ve benimsemiştir. Bologna Süreci Uyarlanmış ve toplumun ihtiyaçlarına göre faaliyetlerini çeşitlendirdi. Onun eğitim teklifi değil, aynı zamanda sosyal eğitim, çevre eğitimi, sanatsal eğlence ve kültür alanlarında, öğretmen eğitimi, ESEV matris kurucusu alanında 8 derece kursları (1 döngü) ve 11 Master kursları (2 döngü) içerir spor ve fiziksel etkinlik, sanat ve multimedya, medya ve reklam ve halkla ilişkiler.

ESEV aktif bölgesel düzeyde hizmet koordinasyon içinde profesyonellik alanında hizmet içi öğretmenlik eğitimi, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından başlatılan ve çeşitli eğitim kursları değil sınıf dama organize birkaç öğretmen eğitim projeleri işbirliği yapmıştır. Birkaç kendi etki alanlarında kurumları, okul kümeleri, odaları ve kilise konseyleri, kültür kurumları, gazeteler ve yerel radyo istasyonları ile ESEV kurulan protokoller öğrencileri için eğitim yerleri sağlamak ve ortaklık uygulanmasını teşvik etmek ve ESEV düşer bölgenin sürdürülebilir kalkınmasına katkıda projeler. Uluslararası işbirliği ve öğrenci hareketliliği, personel ve öğretmenler öğretme ve öğrenme kalitesi için belirleyici faktörler olarak da sürebilir.

ESEV araştırma ve öğretim üyelerinin eğitim promosyon değerleri. Öğretmenlerin çoğu ESEV tarafından sunulan alanların oluşumu ile iddianın koordineli soruşturma belirleyici, eğitim, sağlık teknolojileri ve Viseu Politeknik Enstitüsü'nde doktora araştırma merkezinin aittir.

Konumlar

Viseu

Escola Superior de Educação de Viseu - IPV

Address
R. Dr. Maximiano Aragão
3504-501 Viseu, Viseu Bölgesi, Portekiz
Telefon
+351 232 419 000

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar