Resmi açıklamayı okuyun

WSPA - Lublin'in en eskisi!

Lublin Üniversitesi İşletme ve Yönetim Koleji (WSPA), 1998 yılında, ilk yıl programına katılan 415 öğrenci ile ilk çalışma programını "Şirket Yönetimi" ni başlatan özel bir yüksek öğrenim kurumu olarak kurulmuştur. 1999/2000 akademik yılında, Üniversite Koleji zaten 1 400'den fazla öğrenciye sahipti.

Üniversite İşletme ve İdare Koleji, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından verilen ve 27 Temmuz 2005 tarihli Yükseköğretim Yasası (164 Sayılı Kanunlar, 1365 sayılı Kanun) ve yasal düzenlemeler uyarınca verilen izin doğrultusunda faaliyet göstermektedir. Kanun uyarınca ve Tüzüğe dayanarak. Okul, Yüksek Öğretim Yasası uyarınca Kurucu ve yüksek öğretim için yetkili bakan tarafından denetlenir.

Üniversite Koleji'nin misyonu, öğrencilere yaratıcı olmayı, kariyerlerini geliştirmeyi ve küreselleşen dünyada kendi yerlerini bulmalarına yardımcı olmayı öğretmektir. WSPA, üniversitede uluslararası bir ortam yaratarak ve öğrencilerin ve öğretim üyelerinin uluslararası hareketliliği yoluyla öğrencilerin uluslararası ve kültürlerarası yetkinliklerini geliştirir. Üniversite Koleji, çok sayıda Avrupalı ​​ve Avrupalı ​​olmayan üniversite ve kolej, dernek, şirket ve işgücü piyasası kurumları ile yakın işbirliği yapmaktadır.

WSPA, AB Yapısal Fonlar ve Hayatboyu Öğrenme Programları - Erasmus, Leonardo da Vinci, Grundtvig, Çalışma Ziyareti, STF tarafından finanse edilen projelerde deneyim sahibidir. 2007'den beri WSPA, AB Yapısal Fonları tarafından desteklenen yaklaşık 8 milyon Avro, Burs ve Eğitim Fonu'ndan 200.000 Avro, LLP-Erasmus ve 1 milyon Avro tutarındaki Erasmus finansmanı ile desteklenen yirmi burs kazandı. WSPA, Liderler Üniversitesi Ödülü ve Norveç Fonları tarafından finanse edilen projelerde Hareketlilik Lideri unvanına layık görülmüştür. WSPA, Polonya'daki AÇA Hibeleri - Norveç Hibeleri'nde En Büyük Personel Eğitimi kategorisinde birinci oldu.

Pratik eğitim WSPA'nın güçlü önceliğidir (stajlar, yerleşimler, iş ve kamu idaresi ortakları, fakültenin üyeleri olarak uygulayıcılar). Öğretim yöntemleri arasında küçük gruplarda çalışma, öğreticiler, uygulamalı yaklaşım, bireysel ve grup projeleri, topluluk projeleri yer almaktadır. WSPA, öğrenciler için uluslararası kısa ve uzun vadeli hareketlilik, Kariyer Ofisi, stajlar, iş projeleri ve yerel ve bölgesel iş ortaklarındaki yerleşimler, Öğrenciler Hükümeti, iki yıllık iş fuarları, öğrenciler için bir işletme inkübatörü gibi çok çeşitli fırsatlar sunmaktadır. Okul ayrıca yerel ve bölgesel iş çevreleriyle yakın bağları korur.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Lisans

WSPA University College of Enterprise and Administration

Yönetim mezunu olarak, iş ve yönetim organizasyonlarında süreç ve teşebbüslerin yönetimi için hazırlanacaksınız. Problem çözme becerilerini kazanacaksınız, örneğin yeni s ... [+]

Program hakkında

Yönetim mezunu olarak, iş ve yönetim organizasyonlarında süreç ve teşebbüslerin yönetimi için hazırlanacaksınız. Problem çözme becerilerini kazanacaksınız, örneğin yeni süreçleri ve yönetim sistemlerini tasarlarken ve mevcut olanları yeniden yapılandırırken. Projelerin, kalite, yeniliklerin ve lojistik prosedürlerin organizasyonu ve yönetimi için donanımlı olacaksınız. Dahası, karar verme sürecini destekleyen bilgisayar sistemlerini kullanabileceksiniz.

Mezun olarak, finansın organizasyon ve yönetim becerilerine sahip olacaksınız. Girişimcilik, insan kaynakları yönetimi, müzakereler ve pazarlama kursları ile çalışma programı, kendi işinizi yürütmenize yardımcı olacaktır. Tam zamanlı ve yarı zamanlı çalışmalar sunuyoruz.... [-]

Polonya Lublin
Ekim 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
WSPA University College of Enterprise and Administration

Gazetecilik ve Sosyal İletişim mezunu olarak, bir gazeteci, muhabir veya editör olarak çalışmaya hazır olacaksınız; ağ iletişim araçlarını kullanmak için; haber toplama, ... [+]

Program hakkında

Gazetecilik ve Sosyal İletişim mezunu olarak, bir gazeteci, muhabir veya editör olarak çalışmaya hazır olacaksınız; ağ iletişim araçlarını kullanmak için; haber toplama, düzenleme ve seçme; radyo raporları ve televizyon belgeselleri oluşturmak; montaj; önde gelen siyasi ve reklam kampanyaları için! Tam zamanlı ve yarı zamanlı çalışmalar sunuyoruz.

Sizi iş için hazırlayacağız:kamu ve ticari televizyonkitle iletişim araçlarındaki haber masaları,yerel veya ulusal basın,web portallarının editör ekipleri,halkla ilişkiler ajanslarısanatsal ajanslar,reklam ajansları,medya evleriMedya ile temas halinde olan kurum ve kuruluşlar,Serbe... [-]
Polonya Lublin
Ekim 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku