WSB University in Gdansk

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

WSB University in Gdansk öğrencileri ile ilgileniyor. Altyapı uygun altyapı çalışma konforunu olumlu yönde etkiler. Sizin için modern öğrenme laboratuvarlarını, üst sınıf donanım ve yazılımlar ile öğrenme ve rahatlama alanı için hazırladık. Dahası, binalar özürlü dostu. Böyle bir yerde çalışmak tamamen zevktir.

Dost yerleri

Binalar içinde aşağıdaki tesisler sizde hizmetinizdedir:

  • Hukuk fakülteleri için özel olarak hazırlanmış bir mahkeme salonu, ilgili simülasyon sınıflarının yer aldığı mahkeme salonunda yargılama usulü için özel bir mahkeme salonu hazırlanmıştır.
  • Fotoğraf laboratuvarı - Üniversitenin kendi laboratuarı, grafik tasarım ve multimedya öğrencileri tarafından pratik becerilerini geliştirmek için kullanılır. Laboratuvar profesyonel aydınlatma, kameralar, fotoğraf için değiştirilebilir arka planlar ve bir film kamera ile donatılmıştır.
  • Sessiz ve sesli çalışma odaları: Kütüphanede, bir proje üzerinde grup çalışması için yer ayırtmak için öğrencilerin rezerve edebileceği iki oda var, örneğin kütüphane kaynaklarını kullanabilme.
  • Öğrenci bölgeleri - konforlu kanepeler, masalar, kahve makineleri ve bir TV seti ile döşenmiş dört oda. Odalar, dinlenme ya da sınıflar arası molalarda öğrenmek için yer sağlamaktadır.
  • Tezgahlar, hamaklar, ahşap evler, öğrenilecek yerler, dinlenmek, yemek yemek, konuşmak ve sosyalleşmek gibi yeşil alanlar.

Pratiklik bizim önceliğimizdir

WSB University in Gdansk pratik dersler veren bir okuldur. Bu, ayırt edici özelliklerden biridir. Bölgedeki sadece onlar gibi, ikili bir sistemde dersler veriyoruz; bu, yarı zamanlı çalışmalarda belirli bir uzmanlık alanındaki deneklerin yaklaşık% 50'sinin iş ortağımızın bulunduğu yerde yürütülen sınıflarla ilgilidir. Bu sayede öğrencilerimiz gelecekte mesleki kariyerinde kullanabilecekleri pratik bilgileri ve becerileri kazanırlar. Dersler, teorinin gerçek hayat olaylarıyla karşı karşıya olduğu öğretmen-uygulayıcılar tarafından yürütülür. Öğrenciler, okudukları mesleğin pratik yönlerini ilgilendiren soruları özümseyerek cevaplar alabilirler.

WSB ayrıca profesyonel bir kariyer başlatmada yardımcı olur. Kariyer Ofisi, her yıl, çeşitli etkinlik profillerine sahip şirketlerde 1000'den fazla profesyonel staj, staj ve iş teklifi sunmaktadır. Bu nedenle öğrenciler, çalışmaları sırasında edindikleri bilgileri pratik olarak kullanabilir ve ek bir gelir kazanabilirler.

Uluslararası İlişkiler Bölümü

WSB University in Gdansk Uluslararası İlişkiler Bölümü, yalnızca yabancı öğrencilerin günlük olarak ediniminde değil, aynı zamanda okuldaki uyum sürecinde onlara yardımcı olarak çok faal. Bölüm, yabancılar için dil kursları, uyarlama günleri, kültürel çalıştaylar düzenlemekte ve konaklama bulmada yardımcı olmaktadır.

Bölümde Nepal, Ukraynalı ve Polonyalılar gibi çeşitli vatandaşlarımız olduğundan, yabancı öğrencilerimizi anlıyor ve ihtiyaç duydukları hizmetleri sunabiliyoruz.

UE FİNANSMANI ÇALIŞMAMIZ İÇİN DAHA AZ ÇALIŞMA VE UYGULAMA!

https://www.wsb.pl/english/co-financed-studies

Konumlar

Gdansk

Address
aleja Grunwaldzka 238a,
80-266 Gdansk, Pomeranya Voyvodalığı, Polonya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin