Resmi açıklamayı okuyun

Vincent Pol Üniversitesi (VPU) Doğu Polonya, Varşova 170km güneyindeki Lublin yer almaktadır. Lublin Nehri Bystrzyca kıyısında yer alan tarihi bir şehir. Bu turistler ve öğrenciler ile popüler ve incelemek için harika bir yerdir.

VPU, bir özel üniversite Bilim ve Yüksek Eğitim Bakanlığı tam akreditasyona sahip. Biz onların mesleki amaçlarına ulaşmak ve tutkularını geliştirmek için öğrencilere olanak sağlamak amacı ile kuruldu.

Biz tam zamanlı ve yarı zamanlı lisans ve yüksek dereceleri hem de sunuyoruz. Akademik personel kendi alanlarında yüksek nitelikli İngilizce bilmektedir öğretmenler ve uzmanlar. Üniversite gibi fizyoterapi, kinesiotherapy, kozmetoloji, biyomekanik, masaj, kimya, turizm, otel endüstrisinde, gastronomi, coğrafya ve BT gibi farklı sınıfların ihtiyaçlarını karşılamak için uyarlanmış uzman öğretim odaları ile modern bir bina vardır. aerobik dersleri ve diğer spor aktiviteleri için spor salonları, fitness suit, bir yüzme havuzu, ve stüdyoları da dahil olmak üzere dinlenme odaları da vardır. öğrenci kafeteryası öğrenciler için popüler bir buluşma yeridir. Üniversite tüm öğrenciler için WiFi erişimi olan bir bilgisayar ağına sahiptir. Maksimum konfor ve güvenlik için bazı odalarda klima ve CCTV ile donatılmıştır.

VPU uluslararası öğrencilerle popülaritesi artıyor ve biz özel bir var Uluslararası Öğrenci MerkeziBu uygulamalar, vize ve konaklama ile yardımcı olabilir. 2010 yılında University of kurdu Akademik Fizyoterapi MerkeziModern bir klinik, bizim fizyoterapi öğrencileri tarafından değil, aynı zamanda Lublin vatandaşları tarafından değil, sadece kullanılır. merkez teşhis ve rehabilitasyon için son ekipman vardır ve Polonya Ulusal Sağlık Sistemi ile sözleşmeli. Aynı zamanda öğrencilerin klinik uygulama yapmak ve bilimsel araştırma nerede yapılabilir bir yerdir.

Vincent Pol Üniversitesi toplu taşıma veya araba ile öğrenciler için kolay erişim, yakın şehir merkezinde yer almaktadır. Lublin çok uygun fiyatlı restoran, bar ve eğlence tesisleri vardır ve öğrencilerimiz tarihi ve güvenli bir şehir merkezinde akşamları dışarı zevk. Bu dünyanın her yerinden öğrenciler için ideal bir yerdir ve biz VPU hoş geldiniz.

Öğrenciler İngilizce çalışmanın aşağıdaki dört alanlar arasından seçim yapabilirsiniz VPU kayıtlı: • Fizyoterapi (2 yıllık Yüksek Lisans programı, 3 yıllık Lisans programı)
• Turizm ve Rekreasyon (2 yıllık yüksek lisans programı, 3 yıllık lisans programı)
• Güzellik Terapi (3 yıllık Lisans programı)
• Spor Bilimleri (3 yıllık Lisans programı)
• Uluslararası İşletme Yönetimi (3 yıllık Lisans programı)

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

BA

Vincent Pol University in Lublin, Poland

Turizm ve Otelcilik lisans mezunları doğa, sosyal, ekonomi ve organizasyon-hukuki turizm, rekreasyon ve otel sektöründe iş faaliyeti çalıştırmak sağlayarak alanlar ve pra ... [+]

Turizm ve Otelcilik lisans mezunları çevre, toplum, ekonomi ve yasal örgütlenme kapsamlı bilgiye sahip. Eğer dünyanın en büyük sanayi olmak üzere tanınmış turizmde bir kariyer arıyorsanız, eğer bu ders size hitap edecek.

A 3 yıllık tam zamanlı program turizm sektöründe derinlemesine çalışma yurtiçinde ve yurtdışında gerekli iş bilgi ve becerilerin gelişmesi ile birlikte. Bu dersin bir özellik gibi kırsal turizm, sürdürülebilir turizm ve ekoturizm gibi turizm giderek daha önemli formları üzerinde bir vurgudur. 12 haftalık uygulamalı eğitim eğitim sürecinin ayrılmaz bir parçasını oluşturur. Öğrenciler teorik bilgilerini kontrol ve prestijli gibi Europa Otel gibi Polonya'da otel, seyahat acenteleri, konuk evleri ve doğal rezervleri ve parklarda uygulamaya koyabilirsiniz. Onlar (Poznan, Varşova) Vistula üzerine Piotrawin Üniversite Eğitim ve Dinlenme Merkezi'nde ve ulusal turizm fuarlarında bir haftalık alan uygulamada yer almak ya da uluslararası fuarlara (ITB Berlin) için Berlin gidebilirsiniz. ... [-]

Polonya Lublin
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
6 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Vincent Pol University, Lublin, Poland

Vincent Pol University in Lublin
Address
ul. Choiny 2
20-816 Lublin, Lublin Voyvodalığı, Polonya
web sitesi
Telefon
+48 81 740 72 40