Resmi açıklamayı okuyun

Varşova'daki VIAMODA Üniversitesi:

  • uluslararası vibe ile modern tasarım ve yönetim okulları
  • Orta Avrupa'da tasarım, teknoloji ve yönetim birleştiren benzersiz bir proje
  • moda endüstrisinde kariyer yolculuğu için işe bağlı eğitim teklifi

Yenilikçi eğitim programı, öğrencilere tasarım sürecinin, sinerjik teknolojik becerilerin ve iletişimdeki derin uzmanlığın tam kapsamlı bilgilerini sağlar. Sınıflar ve pratik eğitim, tam donanımlı stüdyoların ve atölye tesislerinin otantik bir ortamında yürütülür. İş akıllı yaklaşımımız, modayı yaratıcı bir şekilde anlamamızı sağlar. VIAMODA , Polonya'da üretilen hazır orijinal tasarım koleksiyonlarını geliştirme fırsatı sağlayan tek üniversitedir. VIAMODA , uluslararası düzeyde işbirliği yapmak için gerekli olan dil becerileri de dahil olmak üzere Avrupa standartlarına dayalı eğitim almak için kişinin rüyasını geliştirmek ve orijinal ve etkili eylemler yöntemlerini uygulamak için mükemmel bir yerdir. VIAMODA terzi yapımı ders programlarının konsepti ve moda endüstrisindeki profesyonellerle etkileşim, mezunların kariyer zorluklarını tatmin edici ve başarılı olmasını sağlar.

VIAMODA , moda tasarımında kapsamlı bir yaklaşım VIAMODA :

  • profesyonellerin yaratıcı personeli ile çalışmak için fırsat - Polonya'daki uzmanlar ve uygulayıcılar ve Avrupa konuk konuşmacıları
  • moda endüstrisinde güncel deneyim, örneklerden ilham alma ve prestijli Avrupa ve küresel moda evleri ile işbirliği
  • endüstrilerde, öğrencilerin değişim programlarında ve uluslararası işbirliğinde oldukça değerli şirketlerde staj ve eğitimler yoluyla yaratıcılık desteği
  • moda alanında faaliyet göstermek, kendi işini kurmak, kendi moda markasını başlatmak ve yönetmek için gerekli olan Avrupa standartlarına dayanan yenilikçi ve karmaşık eğitim.

VIAMODA

VIAMODA , geniş tanımlı moda endüstrisinin her sektöründe yerini bulan disiplinlerarası profesyonelleri eğitiyor; endüstride hakim olan kurallarda işçilik ve uzmanlık tasarlayarak yeni teknolojilerin bilgilerini birleştiren uzmanlar. Öğrenciler işgücü piyasasında rekabet edebilecek nitelikleri kazanırlar. Hazır giyim ve tekstil firmalarında, moda perakende şirketlerinde, profesyonel medyada, pazarlama ve danışmanlık kurumlarında ve moda endüstrisi ile ilişkili kurumlarda is bulabilirler. Mezunlarımız, kendi projelerini başlatmak ve kendi iş fikirleri geliştirmek için gerekli temel yeterliliklere sahipler.

KAMPÜS VE TESİSLER

VIAMODA Varşova'da kendi bina içinde her sınıfta moda iklimi, dikim binaları, çizim ve boyama atölyeleri, rafine mutfak okul tesisleri ile yer almaktadır. Tasarım stüdyolarının, sanat galerilerinin, moda restoranlarının ve Polonya sermayesinin sergilendiği salonların VIAMODA , VIAMODA öğrencilerinin tasarım, sanat ve medya odaklı iş süreçlerini eşlik eden ortamı deneyimlemelerine olanak tanır.

Program dili:
  • Lehçe

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

BA

VIAMODA

Moda İletişimlerinde ... [+]

Moda İletişimlerinde

Çalışmalar süresince VIAMODA , şirketleri ve moda markalarını tanıtmak, internet alanındaki (e-ticaret, e-pazarlama) reklam kampanyaları, grafikler ve fotoğraf çalışmalarını ve etkinliklerini oluşturmak için iletişim araçları ve sistemlerinin nasıl kullanılacağını öğretir.

Çalışmalar Lehçe olarak tam zamanlı ve yarı zamanlı olarak öğretilmektedir.

Öğrencilerimiz, moda olaylarını, amaçlanan tanıtım amacına uygun olarak, markanın spesifikliğini, bütçesini ve hedef grubun beklentilerini nasıl organize edebilecekleri konusunda bilgi sahibi olurlar.

Deneyimli akademik personelle kurslar ve pratik dersler - moda endüstrisini denetleyen ve denetleyen mesleki dili, ilkeleri ve kavramları öğrenmenizi ve öğrencileri bilgili eleştirmen, uzman ve etkili moda geliştiricileri olmaya hazırlanmanızı sağlar.... [-]

Polonya Varşova
Ekim 2019
Lehçe
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
7 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
VIAMODA

Gelecekteki tasarımcılara, giyim eşyalarına / tekstil teknolojistlerine ve tasarım ile ilgilenen gelecek ürün yöneticilerine - ürün yönetimi ile birlikte - fikri, tam tek ... [+]

Gelecekteki tasarımcılara, giyim eşyalarına / tekstil teknolojistlerine ve tasarım ile ilgilenen gelecek ürün yöneticilerine - ürün yönetimi ile birlikte - fikri, tam teknik dokümantasyonu olan çizimden üretime - hitap eden bir uzmanlık. Eğitim süreci boyunca öğrenciler yenilik, moda trendleri, teknoloji, ürün ve tasarım trendleri hakkında farkındalık yaratan teknolojik, yönetsel ve pazarlama becerilerinin eşzamanlı olarak alınması ile bağımsız olarak tasarım süreçlerinin ilkelerini öğrenir ve uygularlar. Öğrenciler, çalışmaları sırasında BT teknolojileri ve profesyonel CAD destek programları ile çalışırlar.

Moda İletişim

Çalışmalar Lehçe olarak tam zamanlı ve yarı zamanlı olarak öğretilmektedir.... [-]

Polonya Varşova
Ekim 2019
Lehçe
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
7 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku