School of Form at the University of Social Sciences and Humanities - SWPS

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Form Okulu öğrencileri Sosyal Bilimler ve Beşeri Bilimler Üniversitesi (SWPS) bir lisans derecesi elde sonra 3,5 yıl tam zamanlı tasarım kursu sunmaktadır.

Form Okulu vardır:

Bilim ve Yüksek Eğitim Bakanlığı'na göre Polonya'nın en iyi çalışma programı; öğretim mükemmel ve ünlü ekibi; Modern ve tam donanımlı atölye ve stüdyolar; Birçok Polonyalı ve uluslararası şirketler ile mükemmel bir işbirliği ilişkisi. Benzersiz çalışma programı proje çalışmaları ve uzman ekibimiz tarafından geliştirilen beşeri bir eğitim Lidewij Edelkoort, Eindhoven Tasarım Akademisi Yönetim Kurulu Baflkan (1999-2008) liderliğindeki Form Okulu stratejik müdürü ve rehber birleştirir.

Ayar Kurcalamaya, analistler, bilgisayar programcıları, DIY için bir sevgi ile insanlar - - Form Okulu herkes açık ve geliştirmek, iyileştirmek ve beceri ve ilgi kullanmak için eklemek yardımcı olacaktır.

Eğer, dünyadaki değişiklikleri etkilemek için insanların yaşam kalitesini artırmak için, anlamak ve günümüz toplumunun ihtiyaçlarını karşılamak isterseniz, o zaman Form Okulu size göre.

Konumlar

Poznan

Address
School of Form,
Głogowska Street 18

60-734 Poznan, Lublin Voyvodalığı, Polonya