Resmi açıklamayı okuyun

Form Okulu öğrencileri Sosyal Bilimler ve Beşeri Bilimler Üniversitesi (SWPS) bir lisans derecesi elde sonra 3,5 yıl tam zamanlı tasarım kursu sunmaktadır.

Form Okulu vardır:

Bilim ve Yüksek Eğitim Bakanlığı'na göre Polonya'nın en iyi çalışma programı; öğretim mükemmel ve ünlü ekibi; Modern ve tam donanımlı atölye ve stüdyolar; Birçok Polonyalı ve uluslararası şirketler ile mükemmel bir işbirliği ilişkisi. Benzersiz çalışma programı proje çalışmaları ve uzman ekibimiz tarafından geliştirilen beşeri bir eğitim Lidewij Edelkoort, Eindhoven Tasarım Akademisi Yönetim Kurulu Baflkan (1999-2008) liderliğindeki Form Okulu stratejik müdürü ve rehber birleştirir.

Ayar Kurcalamaya, analistler, bilgisayar programcıları, DIY için bir sevgi ile insanlar - - Form Okulu herkes açık ve geliştirmek, iyileştirmek ve beceri ve ilgi kullanmak için eklemek yardımcı olacaktır.

Eğer, dünyadaki değişiklikleri etkilemek için insanların yaşam kalitesini artırmak için, anlamak ve günümüz toplumunun ihtiyaçlarını karşılamak isterseniz, o zaman Form Okulu size göre.

Program dili:
  • Ingilizce
  • Lehçe

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Lisans

School of Form at the University of Social Sciences and Humanities - SWPS

Program kazanan bulmak için bir mamut milyon aday taramak zorunda Bilim ve Yüksek Eğitim Bakanlığı'na göre Polonya'da en iyi program aday gösterildi. ... [+]

Tasarım Lisans Neden bu ders?

Sosyal Bilimler ve Beşeri Bilimler Üniversitesi (Form Okulu) Poznan Kampüsü'nde Tasarım çalışma programı için bir mamut milyon aday taramak zorunda Bilim ve Yüksek Eğitim Bakanlığı'na göre Polonya'da en iyi program aday Kazananı bulmak.

Bakanlık programının disiplinlerarası doğası ve eğitime çağdaş yaklaşımları içerir ve gerçek bir çalışma ortamında öğrencilere gelecek için tam bir topraklama veren pratik becerileri öğretir gerçeğini vurgulanır.

Bakanlık özel okullar vardı dokuz olan yüksek öğrenim kurumlarında 37, 62 binbaşı ödüllendirildi. Kazanan bölümler ve fakülteler daha öğretimini geliştirmek için PLN, 1 milyon sübvansiyon verildi.... [-]

Polonya Poznan
Ekim 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
3 - 4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Welcome to School of Form