Polish-Japanese Academy of Information Technology

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Bilgi Teknolojisi Polonya-Japon Akademisi (Bilgi Teknolojisi eski Polonya-Japon Enstitüsü) biridir En iyi devlet dışı kurumları Polonya yükseköğretimin, genellikle işverenler, öğrenciler ve medya tarafından övdü. Bu Polonya ve Japonya hükümetleri arasındaki ikili anlaşma temelinde 1994 yılında kurulmuştur. Bu sürekli olarak gözden ve bilgisayar bilimleri ve uygulamaları iş piyasasının ihtiyaçlarını, yaygın olarak kabul akademik standartları, Lehçe ve Avrupa, hem gelişmeleri karşılamak için güncellenir müfredat, özel önem vermektedir. PJAIT bilim ve sanat lisans, mühendis, yüksek lisans ve doktora derecelerini vermeye hakkı vardır. Dört özel sermayeli üniversitelerinden biri olarak, bir doktora derecesini verir.

Onun eğitim teklif Bilgisayar Bilimleri, Bilgi Yönetimi, Sanat ve Tasarım, İç Mimarlık ve Japonya Kültür çalışmaları içerir.

Fakültesi bilgisayar bilimi Polonya'da eğitim pazarında bir tartışılmaz lideridir. Biz, ve state-of-the-art teknolojilerinin kullanımı ile öğretimine pazarın ihtiyaçlarına uygun yüksek kaliteli müfredatı olan özel vurgu.

Fakültesi Bilgi Management bilgi teknolojisi bilgisi ile yönetim bilgi birleştirmek, modern mühendis çalışmalarını sunmaktadır. Sanat ve Tasarım Çalışmanın profili ileri teknoloji kullanımı, yanı sıra kişinin sanatsal becerilerinin gelişimi ile karakterizedir multimedya eserlerinin yaratılması için gerekli bilgi edinimi için izin verir. Mezunlar BT araçları yetkin kullanıcıları ve grafik sanatlar bilgisine sahip.

İç mimarlık İnsan ortamı yaratarak derinlemesine bilgi, farkındalık ve becerileri sağlar çalışma disiplinlerarası bir alandır. Fakültesi Japonya Kültür özel kültür odaklı ve sanat Uzak Doğu ve Japonca dil geniş bir çalışma ile, kültür çalışmaları bulunuyor.

PJAIT odaklanır pratik beceriler. Bizim öğrenci ve mezunları iş bulma sorunları yok sayesinde. Bunlar iyi çalışması için donanımlı birçok alanda hangi BT pratik bilgi önkoşuldur. PJAIT seçkin uzmanlar, araştırmacılar ve Polonya akademik öğretmen ve diğer ülkelere de istihdam.

Tüm fakültelerin öğrencileri, modern IT ve grafik tasarım laboratuarları gibi mükemmel tesisler, kullanabilirsiniz. PJAIT ayrıca çok sayıda toplantı düzenlemektedir bilim adamları, sanatçılar, IT şirketlerinin temsilcileri ve Gelecekteki işverenler. PJAIT Öğrenciler bilimsel araştırma ve çıkarlarını destekliyor. Çok sayıda özel ilgi grupları ve spor kulüpleri vardır. Işbirliği anlaşmaları çerçevesinde, PJAIT Öğrenciler ve öğretim elemanları döviz programlarına katılabilir. PJAIT 31 üniversitelerde (örneğin Japonya, İngiltere, Almanya, İspanya, İtalya) ile LLP Erasmus programı kapsamında üniversitelerarası değişim vardır. Okul bir sunar burs kapsamlı bir sistem. Öğrenciler staj programına katılmak zorundadır ve aralarında en iyi uluslararası tanınan şirketleri ile sıralarda yer almak için bir fırsat var. PJAIT çalışmalar gelecekte ilginç ve iyi ücretli iş garantisi. Onlar gelecekte mesleki başarısında bir yatırımdır.

Okul kampüsü Varşova'nın merkezinde bulunan ve bir okuma odası, yatakhane, bir kitapçı, bir bar ve kendi yayınevi ile bir kütüphane içerir.

Tereddüt ve bize katılın etmeyin!

Konumlar

Varşova

Address
ul. Koszykowa 86
02-008 Varşova, Masovya Voyvodalığı, Polonya