AHE - The University of Humanities and Economics

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

tarih

A Lodz Beşeri Bilimler Üniversitesi ve Ekonomi 1993 yılında kurulmuş. Polonya'da büyük yüksek eğitim kamuya açık olmayan kurum. 2007 yılında, Üniversite aşağıdaki konularda ödül doktora hakkı kazandı: Dilbilim güzel sanatlar bölümünde teknik bilimler ve görsel sanatlar bölümünde beşeri bilimler bölümü, bilgi teknolojisindeki. 2009 yılında, Üniversite Akademi seçkin statü elde etti.

Eğitim ve yeni yöntemler

Üniversitede 20'den fazla fakülte bulunmaktadır ve İngilizce dersleri de dâhil olmak üzere geniş bir konu yelpazesi sunmaktadır. Öğrenciler 100'den fazla kurslardan herhangi birine incelemek için tercih edebilirsiniz. kursların müfredatları sürekli piyasa taleplerine göre güncellenir. yeni yöntemler, yeni içerik, yeni öğretim kadrosu: Avrupa Eğitim Standartları gereklerine uygun olarak Lodz AHE ile karakterizedir eğitim yeni bir paradigma, uygular.

İnsan ve Ekonomi Üniversitesi'nin en ayırt edici özelliklerinden biri olduğunu öğrenen ihtiyaçlarına bireysel yaklaşımdan her öğrenci faydalanmaktadır. Bu yaratıcı ve yenilikçi bir şekilde birlikte karşılaştıkları görevleri ve sorunların çözümünde yardımcı olur. çalışmanın her yıl için biz öğrencilerin yeterliliklerini geliştirmek ve yaşam ve kariyer başarılı olmak için gerekli tutumları şekil sayede proje ve atölye çalışmaları, yöntemini kullanırlar. eğitim öğrencilerinin yeni model sayesinde ayrıca kişiliklerini geliştirmek. çalışmalar çatışmaları, işbirliği veya müzakere çözme iletişim becerilerini geliştirmek yürütülen atölye çalışmaları, vardır sırasında. En iyi projeler dört kategoride verilir: projesini girişimcilik yanlısı sosyal proje, kişisel gelişim odaklı proje ve sanatsal proje alanında.

Yeni öğretim kadrosu

Bu yeni bir eğitim programı, coşku ve AHE Lodz çalışan genç personelin bağlılık sadece teşekkür gerçekleştirebilir. Bunlar proje ve atölye yöntemiyle sınıfları kuralları. Onlar girişimcilerle, ekonomik, sosyal ve kültürel yaşamın pratiğinde alınan projeler hazırlamak çalışır. Öğrencilerin düzenlediği projeler arasında sayısız sergi, konser, eğitici konferanslar, kültürel etkinlikler, dans gösterileri veya hayır kurumları bulunabilir. Bu projelerin başarıları girişimcilerin olumlu önerileri ile sonuçlanır. , proje çalışmalarında öğrenciler gerçek sorunları çözer ve böylece edinilen yeterliliklerini teyit kendi portföyü oluşturmak.

Üniversite merkez ve çevre

Lodz Beşeri ve Ekonomi Üniversitesi 19. yüzyıl fabrika sitelerinde yer almaktadır. İyi korunmuş olanlar, özgün bir endüstriyel atmosfer ile duvarlar eğitsel, kültürel ve ticari etkinlikleri düzenlenmektedir restore edilmiştir. Öğrencilerimiz ve öğretim ellerindeki iyi donanımlı derslikler, kütüphane, bilgisayar ve multimedya laboratuvarları, bir radyo stüdyosu, televizyon stüdyoları, bilimsel atölye ve sergi galerilerde bulunmaktadır. Bir kantin de bulunmaktadır.

A Polonya Sanal Üniversitesi (Polski Uniwersytet Wirtualny) AHE bir parçasıdır. PUW eğitim platformu gidip ve günlük görevleri veya aile taahhütlerini kesintiye gerek kalmadan yeterliklerin kazandırılması olanağı sağlamaktadır.

AHE Modern bir profesyonel donanımlı yayınevini övünme teknolojileri, televizyon stüdyosu, polikliniğinde ve basımevi de bölgedeki halka açık olmayan okullar, ücretsiz erişimli kütüphane arasında büyük olarak akademisidir. vb sanallaştırma, işlem, toplu dönüştürme - Biz Mainframe Sistemlerinde bir uzmanlık sunmaktadır Polonya'da ilk ve tek okul olan

20 yıllık deneyime aşkın

Üniversite onun yirminci yılını kutlayan çünkü Yıl 2013 olağanüstü idi. Bu iki yıl Lodz Beşeri ve Ekonomi Üniversitesi Polonya'da büyük özel üniversitelerinden biri haline izin vermiş.

Konumlar

Łódź

AHE - The University of Humanities and Economics

Address
Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi
(University of Humanities and Economics in Lodz)
ul. Sterlinga 26

90-212 Łódź, Büyük Polonya Voyvodalığı, Polonya
Telefon
+48 800 080 888

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: