Keiser University Latin American Campus

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Keiser Üniversitesi

1977'de kurulan Keiser Üniversitesi, Florida'nın ikinci büyük bağımsız özel kar amacı gütmeyen üniversitesidir ve 90'dan fazla kariyer alanında doktora, usta, lisans ve yardımcı doçent alan 20.000'den fazla öğrenciye hizmet eder.

Üniversite, 18 Florida kampüs yerinden, bir Uluslararası Bölüm, Enstitü, Golf ve Spor Yönetimi Koleji, Çevrimiçi Bölüm, Şangay, Çin, Latin Amerika kampüsü ve Nikaragua'daki Dil Enstitüsündeki bir kampüsden oluşuyor.

Latin Amerika Kampüsü

Keiser Üniversitesi - Latin Amerika Yerleşkesi, Nikaragua'da ve bölgedeki çoğu ABD derecesi alan yüksek öğrenim kurumudur. Nikaragua'nın San Marcos kentinde bulunan yerleşim kampüsü, Amerikan akademik takvim üzerinde faaliyet gösteriyor ve hem geleneksel hem de çevrimiçi dağıtım biçiminde İngilizce eğitimi sunuyor.

Samimi kampüsümüz öğrencileri, dünyaca ünlü profesörlerle, küçük sınıflarda, huzurlu, manzaralı ve tarihi ortamda başarılı olmak için dünyanın dört bir yanından gelirler. Doktora ile nitelikli bir fakülte listemiz var. ve ABD ve Avrupa'daki prestijli üniversitelerin yüksek lisans derecelerini içerir.

Başvurudan finansmana ve hatta vize uygulamasına kadar her aşamada sizinle el ele çalışıyoruz.

Tek yapmanız gereken eğitim almak ve ulaşmaktır. Geleceğini bugün planlayın ve KU meydan okumasını yapın!

Şansölye'den bir mektup

Sevgili Dostlar, Meslektaşlarımız ve Değerli Ziyaretçilerimiz,

Keiser ailesi adına, Müttefikler Kurulu, öğretim üyelerimiz, personelimiz ve öğrencilerimiz: Keiser Üniversitesi'nin eğitimde yaklaşık 40 yıllık mükemmellik kutlamasına hoş geldiniz! Ailemiz ilk okulumuz Ft. 1977'de Lauderdale - bir öğrenci ve birkaç derslikle - o zamanlar 40 yıl sonra, Florida Eyaleti boyunca Çin ve Moldova'daki üniversite sistemleri ile kooperatif anlaşmaları yapacağımızı, Nikaragua'da bir kampüse sahip olacağımızı hayal bile edemiyordum. uluslararası öğrencilere, yaklaşık 3.800 personeli ve çeşitli isteğe bağlı kariyer alanlarında önlisans, lisans, yüksek lisans ve doktora programlarına sahip yaklaşık 20.000 öğrenciye hizmet sunmaktadır.

Ve yine de, tam olarak bunu başardık.

Bu çarpıcı büyüme, doğrudan öğrencilerin önce geleceği felsefemize olan bağlılığımızın geriye dönük olarak izlenebilir. Basitçe belirttiğimiz gibi, varlığımızın sebebi bunlar. Misyonumuz ve onlarca yıllık kararlılığımız öğrencilerimize küçük sınıflar, oldukça kişiselleştirilmiş öğretim, uygulamalı eğitim ve öğrencilerimize uygun esnek zaman çizelgeleme ile yenilikçi, kanıtlanmış bir eğitim yaklaşımı sunarak hesap verebilir olmaktır. Bu modelin, öğrencilerimizin çalışma alanında yüksek mezuniyet derecesi ve işe yerleştirme oranı sağladığından gurur duyuyorum. Buna ek olarak, hep liderliğin önemini ve yaşadığımız ve çalışmakta olduğumuz topluluklara hizmet etmeyi öğrettik. Bu taahhüt, öğrencilerimiz, fakülte üyelerimiz ve personellerimiz, vakitlerini ve kaynaklarını hayır kurumlarına gönüllü olarak götürmek için sürekli olarak fırsat aradıkları için sınıfın ötesine geçer. Mezunlarımız, eğitimlerinin bu yönünü yalnızca kariyerlerini değil, hayatlarını ve ailelerini de zenginleştirdiğini söylerken, öğrencilerimiz için bu konunun önemli olduğunu biliyoruz.

Şahsen sizi bir veya daha fazla Keiser Üniversitesi kampüsünü ziyaret etmeye davet ediyorum. Başarılı bir öğrenmeye yardımcı olduğuna inandığımız sevecen, samimi bir ortam yaşayacağınızı garanti ederim. Bu ortam, "önce öğrenciler" kültürümüz ve kaliteye olan bağlılığımız başarılarımızın bir tarifi ve mezunlarımızın yüksek kişisel ve mesleki güvenle işgücüne girmesine yardımcı olan şey bu.

Saygılarımızla,

Arthur Keizer, Ph.D.

rektör

Keiser Üniversitesi

Konumlar

San Marcos

Address
Gasolinera UNO 2c. al Sur
San Marcos, Carazo

San Marcos, Carazo Departmanı, Nikaragua