LCI Monterrey

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

uluslararası desteğin 50 yıl

Monterrey LCI LCI Montreal, Kanada'da 1959 yılında kurulan Eğitim parçasıdır. 50 yılı aşkın bir süredir sizlere birden yaratıcı seçenekler sunar ve kurumumuzun desteğiyle uluslararası tanınma elde etmesini sağlar sınırlarını aşan bir eğitim modeli oluşturmak için çalıştık.

Amacımız emek piyasasına yenilikçi bir yaklaşım sunmak için bilgi ve coşku var ki yaratıcı profesyoneller ve kararlı yetiştirmektir.

Biz, dünya derin değişiklikler ve önerileri yorumlamak ve özgün ve etkili yanıt verebilmelidir hep başkalarının saygılı ve onların çevre, etik ve estetik ilkeler, insanlara hazırlamak.

MİSYON

Biz projeksiyon ile ayrılmaz uzmanları, serbest çalışanları, oluşturmaya çalışacağını; başkaları ve kendi çevrelerinin her zaman saygılı, etik ve estetik ilkelere sahip insanlar.

Biz ulusal ve uluslararası düzeyde odaklanmış ve bu nedenle araştırma, sosyal yardım ve ilerleme, kurumumuzun felsefesi ilkelerinin süreçleri üreten sürekli akademik mükemmellik hedefleyen, güncelleştirilmiş bir dönüştürücü sürecini oluşturur.

VİZYON

Biz iç ve dış ortamda derin değişikliklere yorumladığı Meksika eğitim topluluğunun bir amiral gemisi kurum olarak orta vadede tanınan ve eğitim önerileri ve yeniliklere cevap olacaktır.

Bu duruma göre, kalite, adalet ve ilgili göre sanatlar eğitim gelişme, bir örneğidir.

Konumlar

Monterrey

Address
LCI Monterrey
Hidalgo 380 Pte. Centro

Monterrey, Nuevo Leon, Meksika