Instituto Tecnológico de Tijuana

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Instituto Tecnológico de Tijuana , Baja California'da 47 yıllık hizmet veren, 17 Eylül 1971'de kurulan 16 lisans ve 8 yüksek lisans programı öğreten bir eğitim kurumudur.

misyon

Önde gelen profesyonellerin ve araştırmacıların bölge, ülke ve dünyada inovasyon ve teknolojik gelişim konusundaki entegre eğitimine katkıda bulunmak; yüksek bir sosyal sorumluluk duygusuna sahip, kaliteli bir eğitim hizmeti aracılığıyla, eşitlik ve alaka düzeyi.

görünüm

Ülkenin kuzeybatı bölgesinde, ulusal ve uluslararası projeksiyonla teknolojik yüksek öğretim, bilimsel araştırma ve teknolojik gelişimde lider bir kurum olmak.

Amigos em campus universitárioNaassom Azevedo / Unsplash

değerler

 • Üyelik. Kurumun bir parçası olmanın gururu, teknolojinin misyon ve vizyonunu tam olarak tanımlanmış, ikna etmiş ve taahhüt etmiştir.
 • Fonksiyon ve görevleri ayrı ayrı ve gruplar halinde, taahhüt duygusu ve kaliteye odaklanarak yerine getirin.
 • Bütünlük. Değerlerimiz ve davranışlarımız arasında doğruluk ve uyum.
 • Profesyonellik. Etik, saygılı, yetkin ve sürekli güncel kalın.
 • Yenilik. Kurumsal vizyonun gerçekleşmesine yol açan projelerin oluşturulmasını ve geliştirilmesini teşvik edin.
 • Sosyal taahhüt Hizmet ruhu içinde gerçekleştirin ve çevrenin teknolojik eğitimi ile katkıda bulunun.
 • Sürekli iyileştirme sağlamak için gerekli araçlarla kaliteyi korumak.

Maksimum memnuniyet sağlamak amacıyla prosedürlerin, süreçlerin, faaliyetlerin ve kaynak yönetiminin sürekli iyileştirilmesi üzerinde çalışın.

Kaliteli bir eğitim günlük görevleri yerine getirmenin en etkili yolunu yaratmaya, yenileştirmeye ve aramaya dayanır.

 • Dürüst, dürüst ve adil olun.
  Dürüst ve şeffaf bir şekilde başkalarına karşı davranın ve kendilerini ifade edin, her zaman gerçeği ortaya koyarak, teknolojik topluluk içinde bir güven ve ilerleme ortamı yaratın.
 • İnsanların haklarını tanıyın ve onlara zarar vermekten veya onlara zarar vermekten kaçının.
  Kişilerimin ve diğerlerinin yanı sıra, çevremizin huzuruna zarar vermemek ya da rahatsız etmemek adına hareketlerimizin sınırlarına saygı duymak, onları takdir etmek, takdir etmek ve değer vermek.
 • Kendileriyle uyuşmasalar bile başkalarının görüşlerine, fikirlerine veya tutumlarına saygı gösterin.
  İnsanlar arasında var olan kişiliklerin, kültürlerin ve fiziksel çeşitliliklerin çeşitliliğini takdir edin, insanlar arasında nasıl dinleneceğini ve kabul edileceğini öğrenin; bu, okulda, işte ve toplumda uyum içinde yaşamak için gerekli olan barışçıl bir arada yaşama için esastır.
 • Eylemleri ve etkinlikleri olağanüstü bir şekilde gerçekleştirin ve beklentilerimizi aşın.
  Teknolojik topluluğumuzun üstün niteliklerini ve eşsiz yeteneklerini tanıyın ve onların gelişimlerinin toplumumuza fayda sağlaması için onları mesleki gelişiminde destekleyin. Kurum olarak en önemli hedefleri tanımlayan net hedefler belirleyin ve kişisel ve toplu gelişim arayınız.
 • Diğerlerini etkileyin, onları hedeflere ve hedeflere ulaşmak için onları coşkuyla çalışmalarını sağlayın.
  Aile, sosyal, emek ve akademik alanda, insan, aile, sosyal sorumluluk, sadakat, güvenirlik, güvenilirlik, samimiyet, özgürlük ve saygıyla bütünleşik bir insan olarak bir değerler koduna dayanan liderlik etmek.
 • Önerilenlere ulaşın ve ortaya çıkabilecek zorluklara çözümler bulun.
  Hedeflerinize ve hedeflerinize ulaşmak, zorluklarla yüzleşmek ve başarıya ulaşmak için şartların üstesinden gelmenize, koşullara uyum sağlamanıza izin vermeden cesaretle zorlukların üstesinden gelmek konusunda sürekli olun.
  • Takım çalışması. Ortak bir vizyona doğru birlikte çalışın.
   Ortak amaç ve hedeflere ulaşma çabalarını entegre ederek yaratıcılık, motivasyon ve ortak liderliği teşvik etmek; Bizi bir kurum olarak tanımlayan değerleri ve etik ilkeleri paylaşma.
  • Adanmışlık. Bir hedefe ulaşmak konusunda sağlam olun.
   Bireysel ve kolektif çıkarlar için belirlenen amaç ve hedeflere ulaşmak için ilgili faaliyetleri yürütmek için gerekli zaman ve çabayı belirleyerek, sıkı ve tutkuyla hareket edin.
 • İhtiyacı olanlara koşulsuz yardım sağlayın.
  Topluluğun ihtiyaçlarına özen göstererek, kendilerini en iyi şekilde kararlı ve özverili davranarak, ortak hedeflere ulaşma çabalarına katılarak, toplumun gelişimini olumlu yönde etkileyen esnek ve verimli destek ağları oluşturarak dikkatli olun.
  • Cinsiyet eşitliği Erkekler ve kadınlar için eşit gelişim fırsatları.
   Aynı varlıkların kullanımı, kontrolü ve yararına eşitlik ve adalet ve eşitlikle erişim hakkını garanti eden, kendi koşullarına, gereksinimlerine ve özelliklerine uygun olarak, erkekler ve kadınlar için eşit fırsatların savunulmasını teşvik etmek ve toplumun hizmetleri.

Kalite politikası

Instituto Tecnológico de Tijuana tüm süreçlerini uygulama, onları Eğitim Sürecinin Kalitesi'ne dayalı olarak müşterilerin memnuniyetine yönlendirmeye, Kalite Yönetim Sisteminin etkinliği ve sürekli iyileştirme yoluyla gereksinimlerini karşılamaya yönelik taahhütlerini belirler. , ISO 9001: 2008 / NMX-CC-9001-IMNC2008 uyarınca.

Bu site, GUADALUPE VADİSİNİN VİNEYARLARININ SULANMASI İÇİN MOR SU KULLANIMI adlı APN2016-4015 Projesinin Difüzyonunun finansal desteğini aldı.

Konumlar

Tijuana

Address
Calzada del Tecnológico,s/n
22414 Tijuana, Baja California, Meksika

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin