Resmi açıklamayı okuyun

Biz Kimiz

UCM kaynakları dünya çapında yenilikçi öğrenme yaklaşımları için yeniden yorumluyor ve yeni uluslararası iş eğilimlerinin bir parçası olmayı hedefleyen öğrencilere sunuyor.

En yüksek öğrenim standardını sağlamak için uluslararası iş profesyonellerini ve öncüleri en yenilikçi, disiplinler arası eğitim teknikleriyle meşgul ediyoruz.

UCM, İsviçre'de neredeyse yirmi yıllık akademik deneyimden yararlanırken, bir tanesi kampüs merkezlidir.

UCM, Yükseköğretime ve Daha Fazla Eğitim için Ulusal Komisyon tarafından, Lisans no ile akredite edilmiştir. 2015-011. *

Vizyon

Bir butik eğitim sağlayıcısı olan UCM, UCM'nin eğitim yöntemlerini ve derslerini mevcut zamanlarla uyumlu hale getirme imkânı veren işgücü piyasasının son trendleri, nişleri ve ihtiyaçları üzerine odaklanmaktadır. UCM, öğrencilere katma değer sağlayan esnek, çevik bir akademik yapıya sahiptir.

UCM, kurucusu Prof. Paolo Sotgiu'nun vizyonunu her öğrencinin genel refahına, duygusal, entelektüel, akademik ve toplumsal özele odaklanarak uygular. UCM, zengin öğrenme toplulukları oluşturan öğretim yöntemlerini ve eğitim ortamlarını vurgular.

Program dili:
  • Ingilizce
  • Italyan
  • Fransızca

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

BBA

United Campus of Malta

Girişimcilikte BBA - Tiimiakatemia JAMK Uygulamalı Bilimler Üniversitesi'nin desteğiyle geliştirilen, işletme yönetiminin benzersiz bir bekarı. Tez çalışması için üç ... [+]

genel bakış

Girişimcilikte BBA - Tiimiakatemia JAMK Uygulamalı Bilimler Üniversitesi'nin desteğiyle geliştirilen, işletme yönetiminin benzersiz bir bekarı. Tez çalışması için üç yıl bir sömestr olarak yapılandırılmıştır ve yaklaşım yaparak bir öğrenmeye dayanmaktadır.

Öğrenciler, öğrenciler değil, girişimciler, kendi gerçek şirketlerini yaratıyor ve onu nasıl yönlendireceklerini öğreniyorlar.

Çalışma sürecinin başlangıcında, öğrenci, takım işletmeleri ve koçları arasında bir öğrenme sözleşmesi düzenlenir. Çok kültürlü, kendi kendini yöneten ekipler, inovatif İngilizce konuşulan bir ortamda faaliyetlerine başlayacaklar.... [-]

Malta Saint Julian's
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
42 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Lisans

United Campus of Malta

Güvenlik: Kriminoloji, soruşturma ve güvenlik bilimleri içi diploma derecesi bilimsel Üçüncü Bin ortaya çıkması olarak adlandırılan tedavi edebilmek uzmanları haline mezu ... [+]

Güvenlik: kriminoloji, soruşturma ve güvenlik bilimleri üç yıllık lisans bilimsel Üçüncü Bin ortaya çıkması olarak adlandırılan tedavi edebilmek uzmanları haline mezunları sağlar.

Tabii araştırmacı ve sosyal disiplinler arası bir yaklaşımla, yasal meslekler, güvenlik, öğrencilere hazırlamayı amaçlamaktadır.

Öğrenciler aldıktan sonra kurs bırakın:

30 AKTS veya daha fazla, bir Lisans Belgesi başaracaktır;

60 AKTS veya daha fazla, lisans derecesi elde edecek;

90 ECTS veya daha fazla, bir Lisans Yüksek Diploma elde edersiniz.... [-]

Malta Saint Julian's
Bilgi iste
Italyan
Tam zamanlı
3 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
United Campus of Malta

Psikoloji insanlarla ilgili, çevremizde ve hayatımızın her alanına dokunuyor. Büyüleyici derecesi, sosyal davranış ve zihin araştırıyor. Niçin hareket ettiğimizi, düşünce ... [+]

Psikoloji insanlarla ilgili, çevremizde ve hayatımızın her alanına dokunuyor. Büyüleyici derecesi, sosyal davranış ve zihin araştırıyor. Niçin hareket ettiğimizi, düşüncelerimizi ve hislerimizi tetikleyen şeyleri niçin harekete geçirdiğimizi merak ediyorsanız, doğru alanlara bakıyorsunuz demektir!

Psikoloji, bilimin en çeşitli ve dinamik alanlarından biridir ve program, öğrencileri lisansüstü eğitim ve heyecan verici kariyer seçenekleri için çok çeşitli fırsatlar için hazırlayacaktır.

Çok çeşitli gelecekteki olasılıklar ve hem pratik hem teorik çok disiplinli öğrenme ile mezunlar, gelecekteki çalışma alanlarının yönlendirilmesi ve potansiyel kariyer yolları hakkında bilinçli bir seçim yapabilecekler.... [-]

Malta Saint Julian's
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Why study Criminology? (IT lang)

Address
Business Labs Office Centre, Level 1 Dun Karm Street, Birkirkara, Malta
Saint Julian's, Malta