AUM American University of Malta

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Neden AUM?

Malta Amerikan Üniversitesi (AUM), en yüksek standartta uluslararası bir toplum için yüksek öğrenim ve araştırmaya adanmış Amerikan tarzı bir üniversitedir. Lisans programları, araştırma faaliyetleri ve topluma hizmet, etik bilgili vatandaşları eğiterek, bilgi yaratarak ve bilgiyi küresel bir ortamda çalışmaya sokarak yaşamları dönüştürür ve topluma hizmet eder.

AUM, akademik açıdan zorlu bir öğrenme ortamında etik sorumluluk sahibi küresel vatandaşlar, eleştirel düşünürler ve geleceğin liderleri olmak için çeşitli öğrenci organlarını eğitir. Öğretim, araştırma, kamu hizmeti ve ekonomik kalkınma alanlarında sürekli yenilikler yapmaya ve kaliteyi artırmaya çalışır.

AUM'un derece programlarını sunma şekli, kimliğinin temelinde çok önemli bir yapı taşı oluşturur. Her program, öğrencilerin bilgilerini sıfırdan oluşturmaya ve bilgiyi tutarlı ve tutarlı bir şekilde yapılandırmaya yönlendirir. Alanlarıyla ilgili en son endüstri teknolojileri ile öğrencileri temel ilkelerden uygulamalı uygulamaya kadar götürür.

Neden Malta'da Eğitim?

Akdeniz'in merkezinde, Avrupa ve Kuzey Afrika arasında bulunan Malta, Avrupa Birliği'nin en küçük üye ülkesidir. 7.000 yıllık tarihi ve 300 günlük güneş ışığıyla ünlü Malta, Euro bölgesinde en dikkat çekici başarı öykülerinden biri olarak ortaya çıktı. İş yanlısı tutumu, en gelişmiş altyapısı ve iş yapmanın mütevazı maliyetleri ile tanınan bu büyüme odaklı girişimciler ve çok uluslu şirketler için ülkeye dönüştü.

131943_131889_Webp.net-compress-image.jpg

Akreditasyon

Malta Amerikan Üniversitesi (AUM) akademik standartlar ve akreditasyon açısından her iki dünyanın en iyilerini birleştiriyor. Tüm programlar, yükseköğretim seviyesindeki Amerikan Eğitim standartlarına uyacak şekilde profesyonel bir fakülte kurulu tarafından tasarlanmıştır. Her derece, Malta Ulusal İleri ve Yüksek Öğretim Komisyonu (NCFHE) tarafından yapılan incelemenin ardından akreditasyon almıştır. Bu da, AUM'da sunulan tüm derecelerin Avrupa çapında ve ötesinde tam olarak tanındığı anlamına gelir.

Programlarımız

Lisans Programları

Yenilikçi ve finansal olarak başarılı bir başlangıç kurmak, yeni nesil video oyunlarını tasarlamak veya fütüristik bir şehrin düzenini planlamak istediğinizde doğru yere geldiniz.

10 lisans programı sunuyoruz:

 • BS İşletme Bölümü
 • BS İşletme ve Finans
 • Muhasebe BS
 • BS Oyun Geliştirme
 • BS Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği
 • Endüstri Mühendisliği BS
 • BS Makine Mühendisliği
 • İnşaat Mühendisliği BS
 • BA Grafik Tasarım ve Animasyon
 • BA Çin Dili ve Kültürü

Lisansüstü Programlar

İşletme ve Mühendislik alanlarındaki üç yüksek lisans programımız arasından seçim yapın. Müfredat, teori ve pratikte eşit dikkati hak eden bir dizi çağdaş ve acil konuyu ele almaktadır. Dünyanın önde gelen üniversitelerinden deneyimli öğretim üyeleri tarafından gözlenen program, en yüksek uluslararası standartları karşılamaktadır.

İki yüksek lisans programı sunuyoruz:

 • İş İdaresinin Başı
 • Mühendislik Yönetimi Yüksek Lisans

Akademik Amaçlı İngilizce Program

Malta Amerikan Üniversitesi'ndeki EAP programı, dil yeterliliği dışında tüm giriş koşullarını karşılayan ve lisans programlarına başlamak için İngilizce dil becerilerini geliştirmeleri gereken öğrencilere yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Bu program öğrencilerin Dinleme, Konuşma, Okuma ve Yazma becerilerini geliştirmelerine yardımcı olacak ve diplomalarına başladıklarında başarılı olmalarına yardımcı olacaktır.

Burslar

Malta ve AB Bursu

AUM son 5 yıldır Malta'da ikamet eden Maltalı veya AB vatandaşı lisans adaylarına tam burs veriyor. Başvuru sahipleri, kabul edilmek için kabul başvurularını doldurmalıdır.

AUM'da Öğrenci Hayatı

Sadece üniversiteye gitmeyin, bundan en iyi şekilde yararlanın. AUM olarak, öğrencilerimizi üniversite sponsorluğundaki uzun aktivitelerin bir listesine katılmaya teşvik ediyoruz. Plaj gezilerinden ada çapında kültürel keşiflere kadar, öğrencilerimize eğlenmek için bolca fırsat sunmaya adadık. Hedefimiz sadece olumlu sınıf deneyimine sahip olmakla kalmayıp, aynı zamanda uzun süreli dostluklar geliştirmek için birçok fırsata sahip olmaktır.

Kampüsümüz

AUM, Malta'nın ikonik Üç Kentinden biri olan Cospicua olarak da bilinen Bormla'da yer almaktadır. Bölge kültür, çeşitli tarih ve güzel sahil kenarındaki restoran ve kafeler bakımından zengindir. Aslen William Scamp tarafından tasarlanan kampüsümüz, II. Dünya Savaşı sırasında İngiliz deniz üssü olarak kullanıldı. Bu dönemde ağır bombalanan bina yıllarca harabeye çevrildi. Restorasyon süreci, eserlerin tarihi korunmasını bina içinde tutma çabalarını içeriyordu.

Konumlar

Cospicua

Address
BML 1013 Cospicua, Malta