Resmi açıklamayı okuyun

Küresel Bir Üniversite

Johor, Iskandar Puteri'deki EduCity gelişiminde bulunan Malezya Kampüsü , öğrencilerin Southampton Üniversitesi'nin dünya standartlarında eğitimini İngiltere'de aynı derecenin maliyetinin yaklaşık yüzde 60'ında tecrübe etmelerini sağlar.

Malezya'da benzersiz bir 'Southampton' eğitimi edinin: Malezya'da iki yıl eğitim ve ardından İngiltere'de iki yıl eğitim. Malezya'dan 50 yılı aşkın bir süredir öğrencileri eğittik ve birçok disiplini, eğitim seviyesini ve araştırmayı kapsayan Güney-Doğu Asya ile iyi bağlantıların tadını çıkardık.

Bölgedeki ortaklıklar arasında Malaya Üniversitesi, Universiti Teknologi Malaysia, Universiti Teknologi Petronas, Singapur Ulusal Üniversitesi ve Nanyang Teknoloji Üniversitesi bulunmaktadır. Eğitim merkezinde inovasyon ve keşif yürüten ileri görüşlü bir kurumun bir parçası olmak için bize katılın; başarılı bir küresel gelecek oluşturmak için bize katılın.

  • Mezunlar topluluğumuz, dünyayı kapsayan zengin ve çeşitli eski öğrenciler ağıdır.
  • Dünya standartlarındaki akademisyenlerimiz, her kıtaya olumlu bir etki yaratarak disiplinlerinin en üst saflarında yer almaktadır.
  • İş dünyası, hükümet ve hükümet dışı organizasyon ortaklarımız dünyaya yayılıyor
  • Dünyanın dört bir yanından gelen bir bilgi işbirliği olan Worldwide Üniversiteler Ağı'nın bir parçasıyız.

Dünya Sınıfı Olanakları

Southampton'da, bizim düşüncemiz kadar gelişmiş olan tesisleri kullanarak orijinal düşünceyi geliştirme, sınırları zorlama ve küresel zorluklara çözümler üretme fırsatına sahip olacaksınız.

Web’in yaratılmasının temellerini oluşturan araştırmalara öncülük ettiğimizden beri, bilgisayar bilimleri konusunda bir anlayış geliştiriyoruz. Web Bilim Enstitümüz , öğrencilerin ve araştırmacıların, Web'in dünyayı nasıl değiştirmeye devam edeceğini aramaya başladığı yerdir.

Performans sporunun sınırlarını zorluyoruz. Rüzgar tünelleri ve çekme tankları dahil olmak üzere geniş çaplı tesislerimizin bir kombinasyonunu kullanarak, mühendislik araştırmamız seçkin sporcuların bu hayati rekabet avantajını kazanmasına yardımcı olmaktadır.

Elektrik mühendisliği lisans eğitim ve proje laboratuarlarımıza ve geniş bilgi işlem olanaklarıyla birlikte 8 milyon pound yatırım yaptık. Temiz odamız, lisans öğrencilerimize dünya standartlarında olanaklar sunan, İngiltere'deki türünün en büyük multidisipliner temiz odasıdır.

Mühendislik, Tasarım ve Üretim Merkezi (EDMC) , öğrenciler ve araştırmacılar tarafından kullanılan profesyonel bir mühendislik atölyesidir. Kapsamlı tesisleri arasında 3D yazıcılar, CNC ekipmanı, CAD / CAM yazılımı ve bir eğitim atölyesi bulunmaktadır.

Malezya'daki Öğrenci Yaşamınız

kampus

Malezya Kampüsümüz, Iskandar Malezya'daki en önemli gelişmelerden biri olan EduCity'de yer almaktadır. Uluslararası standartlardaki spor ve eğlence olanaklarını paylaşan, Southampton, Newcastle ve Reading gibi dünyaca tanınmış üniversiteler de dahil olmak üzere, sınıfının en iyisi eğitim ortaklarının öncü bir konseptidir. Kampüste, bir kafeterya, çamaşırhane, dua odası, kapalı oyun odası, açık hava badminton, basketbol sahası ve çevrenin manzarasını sunan pitoresk bir çatı terası ile donatılmış modern konaklama mekanlarında kalacaksınız.

108131_Capture.JPG

Çevreleyen alan

Malezya'nın ekonomik bölgesinin kalbindeki EduCity, İkinci Köprü Köprüsü'nden Singapur'a 8 km uzaklıktadır. Medini'yi Johor Bahru ve Malezya Singapur İkinci Bağlantı Otoyolu ile doğrudan bağlayan Sahil Yolu üzerinden kolayca erişilebilir. Singapur'un bölgesel havacılık merkezi Changi Uluslararası Havaalanı, arabayla 60 dakikalık mesafededir ve Senai Uluslararası Havaalanı'na sadece 30 dakika uzaklıktadır.

Spor

Malezya Kampüsü'ndeki öğrenciler, bir futbol / ragbi sahası olan 6.000 kişilik bir spor stadyumu ve Atletizm Federasyonu standartlarına uygun 400 metrelik bir atletizm parkuru içeren EduCity'deki olağanüstü fiziksel dinlenme ve spor tesislerine erişebilirler. Sutopu ve senkronize yüzme için Uluslararası Yüzme Federasyonu standartlarını karşılayan Olimpik yüzme havuzlu bir su merkezi de bulunmaktadır.

İngiltere'deki Öğrenci Yaşamınız

İngiltere'deki kampüsümüzde üç ve dört yıl geçirilir; burası iş ve eğlence için dostane, canlı ve çeşitli bir atmosfer sunar. Yedi kampüsümüzün her birinin kendine özgü bir havası vardır, ancak hepsi eğitiminizin ve sosyal hayatınızın gelişebileceği bir topluluk duygusunu paylaşır.

Geleceğini Şekillendir

Southampton Makine Mühendisliği mezunları Aston Martin Lagonda, BAE Sistemleri, Deloitte, Dyson, Ford, Fujitsu, GE Havacılık, GlaxoSmithKline, Jaguar Land Rover, JP Morgan, Lloyds, Malezya Havayolları, McLaren Otomotiv gibi yüksek profilli organizasyonlarda başarıyla kullanılmaktadır. Panasonic, Ricardo, Rolls-Royce, Sahra Gücü Hindistan Formula 1 Takımı, Siemens

108132_Capture.JPG

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Lisans

University of Southampton Malaysia

Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, modern yaşamın enerji, sağlık, eğlence ve ticaretten iletişim, üretim ve çevreye kadar birçok yönünü etkiler. Elektrik ve Elektronik ... [+]

Elektrik ve Elektronik Mühendisliği günümüzün bağlı kelimesinin temel teknolojilerini yönlendirmektedir. Enerji temini ve iletimi, tıp ve sağlık hizmetlerinden endüstriyel uygulamalara, küresel ticaret, ulaştırma, iletişim, eğlence ve güvenlik gibi yaşamımızın her alanı elektrik ve elektronik teknolojisine bağlıdır. Sonuç olarak, bu alan şu anda dünyanın en hızlı büyüyen iş alanlarından biri ve yetenekli elektrik ve elektronik mühendisleri çok talep görüyor. Southampton'ın en çok tercih ettiğiniz neden olmasının nedeni:

Birleşik Krallık'ta Elektrik ve Eectronic Mühendisliği için 2019 The Guardian University Guide tarafından 2. sıradayız.İngiltere kampüsümüz 110 milyon sterlinlik modern bir disiplinlerarası temiz odaya, yüksek voltajlı bir laboratuvara ve seçkin lisans laboratuvarlarına ev sahipliği yapıyor.Elektrik ve Elektronik Mühendisliği araştırmamızın hacmi ve kalitesi için İngiltere’de ilk biziz (REF, 2014).MEng Elektrik ve Elektronik Mühendisliği programı, Washington Anlaşması olarak bilinen uluslararası anlaşma yoluyla Mühendisler Kurulu Malezya dahil uluslararası kuruluşlar tarafından tanınan Chartered Engineer (CEng) statüsüne doğrudan bir rota sunar.Bölünmüş kampüs programı aracılığıyla çok uluslu maruz kalma (Malezya'da 2 yıl ve İngiltere'de 2 yıl).... [-]
Malezya Johor Bahru
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Southampton Malaysia

Havacılık ve Uzay Mühendisliği dünyası inanılmaz derecede dinamik olan ve titiz araştırma metodolojisine sahip üstün tasarım içeren bir dünyadır. University of Southampto ... [+]

Havacılık ve Uzay Bilimleri mezunları , dünyanın önde gelen bazı şirketlerinden büyük talep görüyor . Eğitim deneyiminizden kazanacağınız beklentiler şunlardır:

Formula 1 ve Olimpiyat sporcular tarafından kullanılan rüzgar tüneli kompleksi de dahil olmak üzere dünya standartlarında tesislere erişim.Gelecekteki bir mühendis olarak yeteneklerinizi geliştirmek için, çalışmanın her yılında proje tasarlama konusunda uygulamalı deneyim.Washington Anlaşması olarak bilinen uluslararası anlaşma yoluyla Mühendisler Kurulu Malezya dahil uluslararası kuruluşlar tarafından tanınan Chartered Engineer (CEng) statüsüne giden yol.Kraliyet Havacılık Birliği (RAeS) ve Makine Mühendisleri Enstitüsü (IMechE) tarafından da onaylanan bir yeterlilik.İngiltere'deki Öğrenci Birliği aracılığıyla uçan fırsatlar.Bölünmüş kampüs programı aracılığıyla çok uluslu maruz kalma (Malezya'da 2 yıl ve İngiltere'de 2 yıl).Giriş koşullarıBaşarılı olan adaylar Matematik, Fizik ve diğerlerinde (Genel Etütler ve Eleştirel Düşünme hariç) A düzeyinde ya da üzerinde AAA seviyesine sahiptir.Bilime geçme pratik değerlendirme gerekli olduğunda gereklidir. Buna eşdeğer IB olacaktır: 36 yüksek, 18 yüksek hem Matematik hem de Yüksek FizikSijil Tinggi Persekolahan Malaysia (STPM): Matematik ve Fizikte AA, bir başkasında ABirleşik Sınav Sertifikası (UEC) - Orta Düzey Orta Seviye: Fen Bilgisi dersini en az 4 İngilizce ile izleyen öğrenciler. Matematik I ve II ve Fizik (As, Çince, Malayca veya Matematik hariç)Makine Mühendisliği (Havacılık) Diploması, Universiti Teknologi Malaysia (UTM): En az 3.4 not ortalaması ile ilk yıl girişMonash Üniversitesi Hazırlık Yılı: Matematik ve Fizik derslerinde ortalama yüzde 80 ile en az 310, genişletilmiş teknik bir indüksiyon programına katılabilirİngilizce dil nitelikleri: Grup 1C, IELTS 6.5, her bileşende en az 5.5 ile genel.Program yapısı... [-]
Malezya Johor Bahru
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Southampton Malaysia

Makine Mühendisliği yaratıcılık ve tasarımı matematiksel ve bilimsel prensiplerle ve çok çeşitli endüstrilerdeki etkilerle bir araya getirir. Makine mühendisleri, biyomed ... [+]

Makine Mühendisliği, mühendislik, fizik, matematik ve malzeme bilimi disiplinlerini kapsayan dinamik bir çalışma kaynağıdır. Birlikte çalkalananlar, mühendislerin mekanik sistemler tasarlama, analiz etme, üretme ve bakımını yapmanın önünü açıyor. Günümüze kadar mühendislikteki en eski ve en geniş alanlardan biri olarak durmaktadır ve toplumla olan ilgisi her zaman yeşildir. Mühendis olmak için en iyi yolunuz Southampton'da yatıyor çünkü:

Formula 1 takımları ve olimpik sporcular tarafından kullanılan rüzgar tüneli kompleksi dahil olmak üzere dünya standartlarında tesislere erişim hakkınız var.Derece Makine Mühendisleri Enstitüsü (IMechE) tarafından İngiltere'de akredite edildi.Değerli mühendislik kabiliyetlerini geliştirmek için her çalışma yılında tasarım projeleri ile görevlendirileceksiniz.MEng Makine Mühendisliği programlarımız Washington Accord olarak bilinen uluslararası anlaşma yoluyla Mühendisler Kurulu Malezya dahil uluslararası kuruluşlar tarafından tanınan Chartered Engineer (CEng) statüsüne bir rota sunar.Bölünmüş kampüs programındaki öğrencilere (Malezya'da 2 yıl ve İngiltere'de 2 yıl) dört yıl boyunca Birleşik Krallık'taki öğrencilerle aynı ders içeriği ve öğretim kalitesi sunulur.Giriş koşullarıBaşarılı olan adaylar Matematik, Fizik ve diğerlerinde (Genel Etütler ve Eleştirel Düşünme hariç) A düzeyinde ya da üzerinde AAA seviyesine sahiptir.Bilime geçme pratik değerlendirme gerekli olduğunda gereklidir. Buna eşdeğer IB olacaktır: 36 yüksek, 18 yüksek hem Matematik hem de Yüksek FizikSijil Tinggi Persekolahan Malaysia (STPM): Matematik ve Fizikte AA, bir başkasında ABirleşik Sınav Sertifikası (UEC) - Orta Düzey Orta Seviye: Fen Bilgisi dersini en az 4 İngilizce ile izleyen öğrenciler. Matematik I ve II ve Fizik (As, Çince, Malayca veya Matematik hariç)Makine Mühendisliği (Havacılık) Diploması, Universiti Teknologi Malaysia (UTM): En az 3.4 not ortalaması ile ilk yıl girişMonash Üniversitesi Hazırlık Yılı: Matematik ve Fizik derslerinde ortalama yüzde 80... [-]
Malezya Johor Bahru
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku