UNITAR

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

UNITAR Uluslararası Üniversitesi

1997 yılında kurulan UNITAR Uluslararası Üniversitesi ( UNITAR ), Güneydoğu Asya'daki ilk sanal üniversite ve Malezya'daki öncü özel üniversitelerden biri olarak bilinen, vizyon sahibi ve iyi yönetilen bir kurumdur.

Programlarımız şehir Kelana Jaya'daki ana kampüsümüzde ve Malezya geneline yayılan 11 bağımsız kampüste sunulmaktadır. Hazırlık, Diploma ve Lisans seviyelerinden lisansüstü yüksek lisans ve doktora programlarına kadar 36 akademik programımız bulunmaktadır. Akademisyenler, İşletme gibi çeşitli fakülteler ve okullara yerleştirilmiş olmaktan gurur duyuyoruz

Kuruluşundan bu yana, teknolojinin güçlü bir eğitim platformunda insan etkileşimini tamamladığı yenilikçi öğrenmeye devam ettik. Hem geleneksel hem de uzaktan öğretim modlarında uygun fiyatlı ve kaliteli eğitim arayışımız günümüze kadar devam etmekte ve 21. Yüzyıl eğitiminin en son gereksinimlerini karşılayan UNITAR Eğitim Çekirdeğinde ("UNIEC") yer almaktadır.

İsteklerimiz

Vizyonumuz üzerinde duruldu. Misyonumuz için kararlıyız.

Vizyonumuz

Öncü Yenilikçi Sosyal Bilimler Üniversitesi Olmak.

Misyon

  • Öğrenmeye Erişimi Genişletmek
  • Sağlıklı Mezunlar İçin
  • Sürdürülebilir Bir İş Yapmak

senato

Üniversite Senatosu, UNITAR International University ( UNITAR ) 'ın en yüksek akademik organı olup, Anayasa hükümlerine ve Üniversite Tüzüğü ve Düzenlemelerine tabidir. Üniversite Senatosu, kontrol, genel talimat, araştırma ve sınav yönünü ve Sertifika, Diploma ve Dereceleri verme yetkisine sahiptir.

Konumlar

Selangor

Address
3-01A Level 2, Tierra Crest,
Jalan SS6/3, Kelana Jaya,
47301, Petaling Jaya,
Selangor Darul Ehsan, Malaysia.

48200 Selangor, Selangor, Malezya