Ranaco Education & Training Institute

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

RETI, çeşitli endüstriyel güvenlik sertifikaları ile Diploma Programı'nı birleştiren eğitim ve öğretim sağlayan tek özel eğitim kurumudur.

Endüstriyel Güvenlik Sertifikaları Uluslararası Denizcilik Örgütü, İş Güvenliği Departmanı tarafından akredite edilmiştir.

Ranaco, 7.1 dönümlük bir kampüste, Ranaco Eğitimini kurdu.

RETI olarak, sektörlerin bilgi, yetkinlikler, yumuşak beceriler ve proaktif güvenlik becerileri ile mezunlar istihdam etmek istediğini biliyoruz. Bununla birlikte, endüstriler kendi çalışanlarını eğitmek için yeterli kaynağa sahip değildir.

Bunu düzeltmek için, RETI eğitim ve öğretim programlarını şirket içi ve harici ağ endüstrilerinin gereksinimlerine bağlar ve eşleştirir.

19 petrokimya tesisi, 5 ana liman ve terminal, 1500 küçük ve orta ölçekli sanayi bölgesi ve 100'den fazla offshore platformunun yakınında bulunan RETI , bu eğitim ve öğretim inisiyatiflerinin merkezinde yer almaktadır.

Paylaşılan değerler

Endüstriyel odak

Sektörün ihtiyaçlarını karşılamaya odaklanmanın uzun vadeli başarılı bir ortaklık için temel olduğuna inanıyoruz.

Takım çalışması

Öğrencilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için kolektif becerilerimizi, bilgi birikimimizi ve deneyimlerimizi kullanmaya inanıyoruz. Ekip çalışması ve bağlılık yoluyla, potansiyelimizi gerçekleştirmek ve ortak vizyonumuza ulaşmak için gücümüzü geliştireceğiz.

İletişim

Öğrencimiz, halkımız, paydaşlarımız ve hizmet ettiğimiz ülke ile güven ve anlayış oluşturmak için açık iletişimin şart olduğunu düşünüyoruz. Ancak o zaman, sanayi ihtiyaçlarını, halklarımızın özlemlerini ve hissedarlarını karşılayabiliriz.

yenilik

İnsanlarımızın yaratıcılığına ve gelişim için yeni fikirlere katkıda bulunabileceğimize inanıyoruz. Öğrencilerimiz için değerler yaratmak için sürekli olarak yenilikçi yollar ararız.

Konumlar

Kijal

Address
Kawasan Perindustrian Jakar II,
Kemaman, Terengganu

24000 Kijal, Terengganu, Malezya