Raffles University Iskandar

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Raffles University Iskandar , Raffles Iskandar Sdn. Bhd., Istondar Yatırım Grubu üyesi olan Raffles Education Corporation Limited ve Education @ Iskandar Sdn Bhd (EISB) arasında bir ortak girişim. Raffles University Iskandar , yoğun bir müfredat ve öğrencileri gelecekteki kariyerleri için hazırlayan pratik pratik deneyimleriyle pratik odaklı bir üniversite olarak övünen Asya kökenli bir Malezya üniversitesidir. Üniversite, 31 Ekim 2011'de Malezya'nın Yüksek Öğrenim Bakanlığı tarafından onaylandı.

Şu anda Menara Kotaraya, Jalan Trus, Johor Bahru'daki geçici tesislerinde faaliyet gösteren Raffles University Iskandar , Iskandar Malezya'nın EduCity bölgesinde 65 dönümlük arazi üzerinde son teknoloji bir kampüs geliştirecek. Raffles University Iskandar stratejik konumu, üniversiteyi hem ekonomik hem de kültürel gelişmelerde yüksek potansiyeli olan güvenli ve büyüyen bir devlet ekonomisine oturtuyor. Öğrenciler, dünya klasındaki profesyonellere dönüşümlerini görecek olan canlı ve dinamik bir öğrenme deneyimi bekleyebilirler.

Vizyonumuz

Vizyonumuz Malezya'nın önde gelen Üniversitesi olmak.

Görevimiz

Kaliteli eğitim vermeye kararlıyız. Bu, en yeni öğretim ve öğrenim metodolojileri, eylem temelli araştırmalar, endüstri ile işbirliği ve topluma dahil olma yoluyla sağlanacaktır.

Konumlar

Johor Bahru

Address
Menara Kotaraya Level 9, Unit No. 09-01, Jalan Trus, 80000 Johor Bahru, Johor, Malasya
Johor Bahru, Johor, Malezya