Meritus University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

BİZ KİMİZ

Nişanlı bir üniversite olarak, MERITUS'un eğitime yönelik benzersiz yaklaşımı , başarıyı sağlamak için geleneksel, modern ve deneyimsel öğrenmenin pratik ve etkili bir karışımını sunmaktır. Sadece akademiye odaklanan diğer üniversitelerin aksine, MERITUS, günümüz işverenlerinin taleplerini karşılayabilecek, başarı erdemleri ile aşılan ve mezun olduktan sonra üst düzey kuruluşlar tarafından aranan iyi yuvarlanmış mezunlar üretmeye kendini adamıştır.

Meritus University bu konuda kurulmuştur. Kurucu / Yönetim Kurulu Başkanı Tan Sri (Dr.) Halim Mohammad'ın nakliye ve diğer ticari kuruluşlardaki tutku ve ömür boyu deneyimi MERITUS'un kurulmasına yol açtı.

Neden Meritus University seçmelisiniz?

Malezya'nın yüksek gelirli bir ekonomiye ulaşma vizyonu, sadece organizasyona değil, topluma da büyük bir fark yaratabilen bilgili işgücüne ihtiyaç duyuyor. Endüstrinin liderleri, becerikli, yaratıcı, analitik, yenilikçi, kararlı ve sahiplenmeyi üstlenecek ve sorun yaratan zorlu sorunları çözebilecek durumdalar.

Akademik mükemmellik

Endüstri liderlerini bu yeteneklerle geliştirmek ve üretmek için, sunum konseptimiz öğrencilerin hem teorik bilgi, yaşam becerileri hem de küresel bir perspektife maruz kaldıkları bütünsel bir öğrenme ortamını kapsar:

İki haftalık karakter geliştirme yönelimimizde kendinizi geliştirin.

MERITUS'ta tüm öğrenciler, seanslarının başlangıcında iki haftalık kişisel ve liderlik gelişim eğitim programından geçerler.

  • Denizcilik ve denizcilik işletmeciliği, havacılık, ticaret, finans ve kalkınma bilimleri alanında akademik bilgiler.
  • Toplum hizmetleri ve sosyal katılım yoluyla yaşam becerileri.
  • Endüstri lideri firmalarla staj.
  • Öğrencilerin Halim Mazmin Group'a ait gemilerde eğitim gemilerine yelken açmaları gereken uygulamalı deneyim.
  • Gerçek hayat çalışması çalışmaları ve saha ziyaretleri ile otantik öğrenme.
  • Etkin iletişim ve sunum becerileri.

Kariyer Avantajı

Yukarıdaki yaklaşıma dayanarak, MERITUS mezunları sektörde anında istihdam ve katkısı olacaktır. Programa yerleştirilen liderlik eğitimi, onlara kariyer gelişiminde gerekli olan kenarı verecektir.

MERITUS, finans, teknoloji, denizcilik, lojistik, havacılık ve ticaret gibi alanlarda uzman öğrencilerine bilgi birikim ve istihdam olanakları sağlamanın yanı sıra öğrencilerimize bilgi kazandırmak için geniş bir stratejik ortaklar ağı kurmuştur. mezun olduklarında. Ayrıca MERITUS, akredite kuruluşlarla işbirliği içinde çalışmaktadır. Bütün bunlar, öğrencilere, başka hiçbir şeye benzemeyen eşsiz bir öğrenme ortamı sağlayacaktır.

Size öğrenim fırsatları sağlayın.

Meritus University , geleneksel öğretme ve öğrenme pedagojisinin aksine öğrencinin öğrenme sonucuna odaklanır. Meritus University , öğrencilere yüz yüze kolaylaştırma, toplantı, internet, e-öğrenme ve e-kütüphane aracılığıyla olabilecek başarılı öğrenenlerin sektörde ne kadar başarılı olduklarını öğrenme fırsatı sunuyoruz. Öğrencilerin, yeterliliklerimizin her seviyesinde öğrenme sürecinin sahibi olduklarına inandık. Ancak, bu sadece öğrencilerin endüstri için ne kazanmaları gerektiğini ilk% 20 kapsayacaktır.

Meritus University , öğrencilere somut deneyimler edinme fırsatlarını sunarak ve bunları bir analize ve sonuca götüren ve daha sonra gelecek kullanım için yeni bir hipotez geliştiren bu deneyimlerin gözlemlenmesi ve yansıması sağlayarak deneyimsel öğrenme deneyimleri sağlar.

Bu birikmiş bilgi, öğrencilerin liderlik, takım çalışması, iletişim, müzakere, ılımlı düşünme, sağduyu, mantıksal akıl yürütme ve diğer pek çok kişi ve sosyal beceri gibi becerilerini geliştirecek ve endüstrinin ihtiyacının% 70'ini oluşturacaktır.

Meritus University , Malezya'nın en ünlü alışveriş merkezlerinin hemen yanında, Kuala Lumpur'un kalbinde yer alır - Midvalley Megamall. Yanda çalışmak ve eğlenmek için daha iyi bir yol. Meritus University , başarının sağlanması için geleneksel, modern ve uygulamalı öğrenme deneyimlerinin pratik ve etkili karışımlarını birleştirerek eğitime benzersiz bir yaklaşım sunar. Denizcilik ve lojistik geçmişi nedeniyle, Tan Sri (Dr.) Halim Mohammad'ın sahip olduğu gerçek deniz eğitim gemilerine gitme şansına sahip olacaksınız.

Ayrıca, Tan Sri (Dr.) Halim Mohammad tarafından kurulan Halim Mazmin Group ile staj yapma şansınız da olacak. Bu gerçekten öğrenme süreçlerinde daha fazla bir boyut açar - eğlenceli unsur!

Uluslararası öğrenciler Malezya'yı keşfetme ve Meritus University eğitim görme şansına sahipler, emellerinizi yerine getirdiğinizden emin olacağız.

Her iki dünyanın en iyisini elde edeceksiniz - tropik bir cenneti keşfetmek ve aynı zamanda Malezya'nın en iyi üniversitelerinden birinde çalışmalarınızı sürdürme şansına sahip olacaksınız. Gerçekten dayanılmaz bir fırsat!

Konumlar

kuala Lumpur

Address
49, The Boulevard,
Mid Valley City,
Lingkaran Syed Putra,

59200 kuala Lumpur, Kuala Lumpur Federal Bölgesi, Malezya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin