INTI International University & Colleges, Malaysia

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Kuzey, Orta ve Doğu Malezya geneline yayılan, INTI Uluslararası Üniversiteler ve Kolejler başarı mezun yolların en geniş sunan kaliteli eğitim lider sağlayıcısı 30 yıl önce kuruldu ve. Yıllar geçtikçe, biz hak beceri ve kazanan ruhu mezunlarımız telkin sağlamak için üst katman üniversiteler ve önemli sanayi oyuncuları ile sağlam ilişkiler kurdu.

Bir anahtar farklılaştırıcı de INTI Öğrencilerimizin özel üniversitelerin Dünyanın en büyük operatörü, Laureate International Universities parçası olmasıdır. yeni bir boyut sağlanması INTI'Nin programları, Laureate International Universities prestijli ağı, faaliyet ülkeler arasında ortak bir iş parçacığı kariyer odaklı programlar ve enternasyonalizm üzerine vurgu aracılığıyla öğrenciler için yeni ufuklar açar.

Her yıl, INTI Öğrenciler Malezya eğitim sektörü için yeni bir kriter ayarı, büyük şirketler tarafından sunulan 50 sanayi projeleri için çözümler sunmak ve seçkin konuşmacılar tarafından üzerinde 20 konferenslarını için çalışıyoruz. deneyimsel öğrenme ile birlikte yeni öğretim yöntem ve teknolojiler, her uygulanır INTI kampüsleri, kurs ve derslere sürekli gelişen global pazar ihtiyaçlarını karşılamak için güncellenmiş ise.

Neden INTI?

Konumlar

Batu Pahat

Address
INTI International University
Persiaran Perdana BBN,
Putra Nilai

71800 Batu Pahat, Johor, Malezya

Batu Pahat

Address
INTI International College Subang
3, Jalan SS15/8
Subang Jaya

47500 Batu Pahat, Johor, Malezya

Batu Pahat

Address
INTI International College KL
Menara KH
Jalan Sultan Ismail

50250 Batu Pahat, Johor, Malezya

Batu Pahat

Address
INTI International College Penang
1-Z,Lebuh Bukit Jambul

11900 Batu Pahat, Johor, Malezya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin