Resmi açıklamayı okuyun

Havacılık Yüksekokulu , ana amacı Malezya'daki havacılık kardeşliklerine "değer katmak" amacıyla kurulmuştur. Malezya'daki havacılık yönetimiyle ilgili bilgi ve bilgilerin merkezi odağı olmak istiyoruz. Malezya'daki havacılık endüstrisine büyüme ivmesini kazandırmak istiyoruz. Farkında olabileceğiniz üzere havacılık endüstrisi, Çin ve Hindistan ekonomilerinin yükselişiyle Asya ve Pasifik bölgelerinde (Malezya dahil) büyümeye hazırlanıyor.

Temel değerlerimize uyarak: Müşteri Memnuniyeti, Sürekli İyileştirme, Profesyonellik ve Takım Çalışması, öğrencilerimiz ve katılımcılarımız "memnuniyetimiz birincil konumuzdur. Egitim ve egitimdeki iyilik haliniz odak noktamizdir.

Diğer amacımız mezunları sadece bilgi ile değil, aynı zamanda iletişim kurmak ve diğer insanlarla iyi etkileşim kurma becerileri ile üretmektir ve dolayısıyla endüstride o kadar çok ihtiyaç duyulan sorun çözme becerilerine erişmektir. Thomas More'ın söylediği gibi, "Eğitim, öğrenme, bilgi, veri, olgu veya yetenekler üzerine yığılıyor - eğitim veya öğretim değil - ancak tohum olarak saklı olanı görünür kılmak".

Şu anda temel ürünümüz, Malezya'nın havacılık endüstrisini daha üst seviyelere çıkarabilecek mezunlar üretmek amacıyla, Malezya'daki türünün ilk örneği olan Uçuş İşletme Yönetimi Diploması Havacılık Yönetimi ve Diploması'dır . Daha önce, havacılık endüstrisinde işe alımların çoğu genel kurs mezunlarından gelmişti ve çalışırken havacılık bilgisi öğrenmeleri gerektiğinden tam üretken olabilmeleri için birkaç yıl süreceklerdi. Mezunlarımız, College'daki diploma kursuna devam ederken, tüm bu bilgilere maruz kalacakları için işi derhal üstlenebileceklerdi.

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Lisans

Aviation Management College

Havacılık ve havaalanı endüstrisi, değerli varlıklara ve ülkemize ekonomik büyümeye katkıda bulunan en önemli endüstrilerden biridir. Havaalanı, yerli halkın, turistlerin ... [+]

Havacılık ve havaalanı endüstrisi, değerli varlıklara ve ülkemize ekonomik büyümeye katkıda bulunan en önemli endüstrilerden biridir. Havaalanı, yerli halkın, turistlerin ve iş seyahatlerinin hava yoluyla taşınması için bir kapıdır; hem uluslararası hem de yerli çeşitli hedefler sunan birçok havayolu şirketiyle. Malezya'da havayolu ve havaalanı endüstrisinin gelişimi, teknoloji ile uyumlu olarak daha iyi gelişmeler ve yönetimlerle artmaktadır. Böylece, yönetici topluluk havalimanı ve havayollarının güvenli ve verimli bir şekilde idare edilmesini sağlamak için önemli bir rol oynamaktadır.

Bu program Bucks New University tarafından verildiğinden bu bölgeyi iki ülke, Birleşik Krallık (QAA) ve Malezya (MQA) tarafından akreditasyona tabi tutulacak olan tek havacılık diploması programı haline getiriyor. AMC'nin, QAA ve MQA tarafından belirlenen akademik kalite kontrolüne göre ders vermeyi ve not vermeyi sağlayan öğrenme merkezi olacağı Bucks Yeni Üniversitesi tarafından düzenlenecek olan tüm öğretim programı, öğretim materyalleri, işaretler denetimi, sertifika ve transkript.... [-]

Malezya Shah Alam
Ocak 2020
Ingilizce
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku