Resmi açıklamayı okuyun

APIIT Hakkında

Asya Pasifik Bilgi Teknolojileri Enstitüsü, öğrencilerimize endüstri gereksinimlerine sıkı sıkıya bağlı, uluslararası olarak kıyaslanmış bir akademik deneyim sunarak, yüksek oranda istihdam edilebilir mezunlar yetiştirmek için tasarlanmış bir dizi program sunmaktadır. Asya Pasifik Teknoloji Üniversitesi'ni kapsayan APIIT Education Group'un ayrılmaz bir üyesi olarak

APIIT programları, uzun süredir devam eden uluslararası ortağımız Staffordshire University, Birleşik Krallık ile birlikte sunulmaktadır. Bu onaylanmış işbirliği düzenlemesi altında, APIIT, aynı müfredatı kullanarak ve öğrenci deneyimlerinin ve akademik standartların karşılaştırılabilirliğini sağlamak amacıyla Birleşik Krallık'taki gibi aynı öğretim, öğrenme ve değerlendirme kalite geliştirme süreçlerine uygun olarak Staffordshire Üniversitesi derecelerini sunar.

Malezya ve Bölgedeki Yaratıcı Endüstriler, Design Innovation alanında ileriye yönelik Staffordshire University Courses @ APIIT ile yol gösteriyor.

Gerçekten de, APIIT'in eğitim sistemi, Staffordshire'ın istihdam edilebilirliğin, girişimciliğin ve girişimciliğin temel becerilerine sahip olan Staffordshire Graduate - mezunlarını ve iş piyasasında öne çıkma yeteneğini ortaya koyan mezunlar üretir. Staffordshire Üniversitesinde okuyan APIIT öğrencileri olarak, öğrencilerimiz konularını anlamalarından çok daha fazlasını elde ederler, ancak potansiyel işverenlerin sadece aradıkları değil, değer ve saygı gösterecekleri bir dizi özellik ile ayrılırlar. Aynı zamanda, APIIT'in kendi Hazırlık ve Diploma programları, Staffordshire Üniversitesi tarafından harici olarak kalite güvencesi altındadır ve bu da öğrencilerin seçtikleri derecenin başarılı bir şekilde ilerlemesini sağlarken aynı zamanda uluslararası olarak kıyaslanmış bir nitelik kazanmasını sağlar.

Uluslararası düzeyde kıyaslamalı eğitim sağlamada bu yaklaşım aynı zamanda Malezya sınırlarının ötesine uzanmakta ve Sri Lanka ve Hindistan'da faaliyet gösteren APIIT şubeleri kampımızın içinde yakın bir şekilde çoğaltılmaktadır. Malezya'nın ilk MSC-Durum Kurumları arasında, APIIT, aynı zamanda araştırma, geliştirme ve ticarileştirme konusunda da güçlü bir sicili yakaladı, yenilikler, ürünler ve öğrenci projeleri için bugüne kadar 50'den fazla Malezyalı ve uluslararası ödül kazandı. Eğitimde kaliteye odaklanmasının bilincinde olan APIIT Eğitim Grubu, 2011 yılında Başbakanlık Mükemmellik Ödülü'nü ve Malezya Uluslararası Ticaret ve Sanayi Bakanlığı'nın İhracat Kalitesi Ödülünü aldı.

APIIT'in akademik programları Malezya Eğitim Bakanlığı tarafından onaylanır ve yeterlilikler Malezya Yeterlilik Ajansı (MQA) tarafından tamamen veya geçici olarak akredite edilir.

Neden Kuala Lumpur, Malezya'da Eğitim

Herkes için bir şey var

Kuala Lumpur (KL) uzun süredir Endonezya, Çin, Hindistan, Pakistan, Orta Asya, Avrupa, Orta Doğu, Maldivler, Afrika ve Güneydoğu Asya bölgesindeki ülkeler için öğrenim yeri seçimidir. Malezya'nın güzel ülkesine, farklı nüfusa ve istikrarlı koşullarına ek olarak, sunduğumuz geniş bilgi çeşitliliği - bilişim teknolojisinden biyoteknoloji ve medyaya - tüm öğrencilerimize yaşam boyu öğrenme fırsatları sağlıyor.

Yüksek akademik standartlar ve uluslararası tanınma

Eğitim bir yatırımdır, bu yüzden iyi bir kalifikasyon ve yüksek bir öğrenim standardı aldığınızdan emin olmak istersiniz. Yıllar boyunca, geleneksel öğrenme yaklaşımlarının değerlerini göz ardı etmeden modern öğretim yöntem ve tesislerine adapte olduk. Uluslararası standartlara ve tanınmaya sahip eğitim nitelikleri alacağınızdan emin olabilirsiniz. Bu nitelikler İngiltere ve Avustralya dahil olmak üzere diğer üniversiteler tarafından aktarılabilir ve kabul edilebilir. Elbette, nihai hedefimiz, nitelikleriniz ve çalışmalarınızın iş gücünde aktarılabilir ve değerli olmasıdır.

İngilizcenizi geliştireceksin

Malezya, yeni dilleri öğrenmek ve öğrenmek için büyük bir fırsat sunuyor. Çok kültürlü çeşitliliğimiz ve nüfusumuz İngilizce, Bahasa Melayu, Mandarin, Çin lehçeleri, Tamil ve diğerlerinin konuşmacılarından oluşuyor. Bölgenin dört bir yanından öğrencilerle tanışacak ve çalışacak, size yeni dilleri konuşma ve uygulama fırsatı tanıyacaksınız. Öğrencilerin çoğunluğu İngilizce konuşmaktadır ve sınıflarımız İngilizce olarak yapılmaktadır. Ayrıca, lisans eğitimine başlamadan önce ek İngilizce dersleri de alabilirsiniz.

Uygun fiyatlı bir seçenek

Malezya'da eğitim ve yaşamanın toplam maliyeti genellikle uluslararası kabul görmüş ve kaliteli güvence veren çalışma programları sunan çoğu ülkeden daha düşüktür.

Teknoloji ve multimedya merkezi

Malezyalı Hükümetin Multimedya Süper Koridoru (MSC), 1996 yılında Elektronik Hükümeti, Akıllı Okulları, Teletıp, Araştırmayı içeren bir dizi inisiyatif veya amiral gemisi uygulamasıyla ülkeyi Bilgi Çağına itmek için başlatıldı.
Malezya ayrıca mimarlık tarihinde eskiden yeniye de bir rekor olduğunu kanıtlamaktadır. Gel ve dünyanın en uzun beton kulelerinden birini gör! 421 metrede duran Kuala Lumpur Kulesi, bir telekomünikasyon ve yayın kulesi olarak faaliyet göstermek üzere yerel bir firma tarafından inşa edildi. Karmaşık mimarinin yanı sıra, dört adet ekspres asansörden birinde gezintiye çıkıp Gözlem Güvertesinden manzarayı seyredebilirsiniz.
Kuala Lumpur'un silüetinin üzerinde duran 452 metrelik Petronas İkiz Kuleleri, ulusal bir anıt ve ülkenin gurur simgesidir. Cazip cam ve çelik fayansının 88 katlı binası, ticari, perakende, otel, kongre, eğlence tesisleri ve konut özellikleri ile entegre bir gelişmedir.

Kolayca erişilebilir

Malezya, dünyanın her yerinden gelen uçuşlarla kolayca ulaşılabilir. Ayrıca Endonezya, Singapur ve Tayland gibi komşu ülkelerden deniz ve kara yoluyla erişilebilir. KL Uluslararası Havaalanı, KLIA, yüksek teknoloji konumlar ile sade bir havaalanı ortamıdır. Dünyanın dört bir yanından gelen ve giden uçuşları barındıran ve yöneten yoğun bir havaalanı.
Bir araba yarışı tutkunu iseniz, Formula 1 Yarış Pisti'nin her yıl Mart ayında Formula 1 Yarışının düzenlendiği havalimanının yakınında bulunduğunu bilmekten mutluluk duyacaksınız. Pist ayrıca yıl boyunca motosiklet ve ralli yarışları için de hizmet vermektedir.

Kültürel çeşitliliği yaşayın

Asya'nın en eski medeniyetleri - Malay, Çin, Hint, festivallerin, geleneklerin ve geleneklerin coşkulu bir kutlaması ve bir dizi çok kültürlü mutfak ile keyifli bir kaynaşmayı keşfedeceksiniz.
Malezya'da yemek yemek yiyenler için bir maceradır. Baharatlı Malay yemeğinden, Çin yemeklerinin sonsuz çeşitliliğinden, Hindistan'dan egzotik mutfaklardan, batı mutfağından Nyonya'ya ve Portekiz yemeklerinden çok çeşitli seçenekler mevcuttur. Satay, nasi lemak, rendang, roti canai, murtabak, laksa ve tavuklu pilav gibi popüler Malezya yemeklerinde kendinizi şımartın. Uluslararası fast food zincirleri de şehirlerde yaygın olarak bulunmaktadır.
Malezyalılar bir dizi bayram ve festivali kutlar - Deepavali veya Işık Festivali, Hari Raya, Çin Yeni Yılı, Noel, Ulusal Gün veya Merdeka Günü, Fener ve Ay Kek Festivali, sadece birkaç isim.

Ilımlı iklim ve hava durumu

Malezya, yıl boyunca 29 ° C sıcaklığa sahip ve yayla bölgelerinde daha serin olan tropikal, nemli bir iklime sahiptir. Coğrafi olarak, 3.000 kilometre kıyı şeridi, bir dizi serin tepe tesisi, dünyanın en eski yağmur ormanı ve Güneydoğu Asya'nın en yüksek dağı olan sıcak tropikal güneşte yıkanır. Aydınlık ve tropikal iklim, yıl boyunca çoğu spor ve aktivitenin keyfini çıkarmanızı sağlar.

Spor aktiviteleri ve macera

Malezya'da birçok spor oynanır. Popüler olanlar arasında futbol, ​​badminton, hokey, tenis ve squash vardır. Diğer favoriler ise bisiklet, kriket, bowling, golf, ragbi, masa tenisi, voleybol ve grand prix yarışlarıdır.
Doğal macerayı seviyorsanız çok eğleneceksiniz! Uzun sahil şeridi ve açık deniz adaları ile su kayağı, rüzgar sörfü, şnorkelle dalış ve adalarda ve deniz parklarında dalış yapabilir, kano, akarsu raftingi, nehir safarisi ve büyük nehir sisteminin yanında geziler yapabilirsiniz.
Hepsi bu degil. Mağarayı keşfetmek, dağ tırmanışı, off-road sürüş, dağ bisikleti, jungle trekking, iz sürme, tüplü dalış, balıkçılık, kuş gözlemciliği ve yamaç paraşütü, Malezya'daki popüler aktiviteler arasındadır.
Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

BA

Asia Pacific Institute of Information Technology (APIIT)

Bu program sizi yaratıcı bir animatör olarak geliştirmeyi amaçlamaktadır. Animasyon rotası, karakter yapımı film yapımında modelleme, animasyon ve kompozit tabanlı uygula ... [+]

genel bakışBu program sizi yaratıcı bir animatör olarak geliştirmeyi amaçlamaktadır. Animasyon rotası, karakter yapımı film yapımında modelleme, animasyon ve kompozit tabanlı uygulamalarda uzmanlaşma fırsatı sunuyor.Program, temel animasyon sürecinin birçok yönüne odaklanır ve öğrencileri profesyonel, tasarım ve yaratıcı sürece tanıtan bir dizi uzman konuşmacı, gösteri ve seminer tarafından desteklenir.Yıl 1, animasyonun temel prensiplerini öğrenmek için bir yapı sağlar. 2D ve CG unsurlarını içeren bir dizi teknik keşfedeceksiniz.Yıl 2, karakterlerin daha derinlemesine geliştirilmesini içerir. Bu, ses diyaloğunu ve vücut hareketini geliştirmeyi, eylem entegrasyonuna giriş yapmayı ve daha büyük atış kompozisyonu için gelişmiş aydınlatma ve kamera çalışmasını içerir; set binasına odaklanan bir çekirdek modül olarak model oluşturma gibi. Ayrıca deneysel animasyon çalışma seçeneğine de sahip olacaksınız.3. Yılda, mükemmel performansa dayalı animasyon gösteren bir dizi kısa animasyon üretmeniz bekleniyor. Animasyon yoluyla mezuniyet ve daha büyük istihdam beklentileri için profesyonel uygulama üzerinde durulur.Giriş koşulları... [-]
Malezya kuala Lumpur
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Asia Pacific Institute of Information Technology (APIIT)

Yaratıcı ve stratejik reklamcılık ve marka yönetimine yönelik 360 ° yaklaşımımız, geniş bir beceri setine sahip profesyonelleri geliştirir ve istihdam edilebilirlik fırsa ... [+]

genel bakışYaratıcı ve stratejik reklamcılık ve marka yönetimine yönelik 360 ° yaklaşımımız, geniş bir beceri setine sahip profesyonelleri geliştirir ve istihdam edilebilirlik fırsatlarınızı geliştirir. Yaratıcı stüdyo ortamımız, endüstri standardı yazılımları ile esnek çalışma bölgeleri ve proje alanları yaratarak bir ajans ortamını yansıtır.Dinamik, fikirlere dayalı reklamcılık programımız, yaratıcı endüstrilerde kariyer geliştirmek için beceri ve anlayışla sizi donatıyor. Bir yaratıcı ekipte çalışmak, bir metin yazarı, hesap planlayıcısı veya marka yöneticisi olmak, gelecekteki işverenler için son derece çekici olan yaşamsal bir deneyim kazanacaksınız.Program ekibinin endüstri deneyimi var ve ortak eğitmenlerimiz güncel yaratıcı direktörler ve ajans uygulayıcılarıdır. Dijital ve geleneksel reklam platformları aracılığıyla reklam çalışmalarına 360 ° yaklaşımımızın merkezinde yaratıcı düşünce ve fikirler yerleştiriyoruz, sosyal medyayı, viral pazarlamayı ve çevre reklamcılığını keşfediyoruz.Sektör yerleşimleri ve ajans ziyaretleri gelişmenize katkıda bulunacaktır. Yaratıcı düşünce, strateji ve planlamanın yanı sıra fikir üretme, bütünleşik iletişim, sanat yönetimi ve metin yazarlığı gibi temel alanlarını inceleyerek reklam kampanyaları oluşturmayı öğreneceksiniz.Giriş koşullarıRota 1: Yıl 1'e GirişSTPM'nin 2 tam paso veya eşdeğer minimum 2.0 ağırlıklı CGPA ve SPM veya eşdeğerinin tamamlanmasıyla başarıyla tamamlanması; veyaA-Seviyesinin 2 den az bir geçişle ve O-Level veya eşdeğerinin başarılı bir şekilde tamamlanmasıyla başarılı bir şekilde tamamlanması; veyaSPM Seviyesinde CGPA 2.0 ile Tanınmış Matrisülasyon veya temel; veyaAPIIT'in yukarıdakilere eşdeğer kabul ettiği bir nitelik.... [-]
Malezya kuala Lumpur
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Asia Pacific Institute of Information Technology (APIIT)

Heyecan verici fırsatlar otomotiv ve nakliye şirketlerinde iç ve dış tasarımcı olarak ve tasarım danışmanı olarak var. Bazı mezunlar kendi işlerini kurmayı seçerler. Öğre ... [+]

genel bakışHeyecan verici fırsatlar otomotiv ve nakliye şirketlerinde iç ve dış tasarımcı olarak ve tasarım danışmanı olarak var. Bazı mezunlar kendi işlerini kurmayı seçerler. Öğrenciler kara, deniz ve hava projelerine uygulanabilecek bir dizi aktarılabilir beceriyi öğrenirler.Öğrenciler yaratıcı ve güler yüzlü bir stüdyo ortamında ulaşım ve endüstriyel tasarım projeleri üzerinde çalışırlar. Mükemmel atölye ve modelleme olanaklarına erişebilirler, endüstri standardı yazılımları kullanıyorlar ve çalışmalarını profesyonel bir standartta sunmaları bekleniyor.Temel beceriler, fikir üretme, çizim ve oluşturma, kil modelleme ve ilgili yazılımları içeren, yapılandırılmış ve pratik tasarım projeleri ile geliştirilmiştir. Program, ziyarete katılan tasarımcılarla yakından çalışır. Öğretme ve öğrenme teknikleri çeşitlidir ve bireysel ve grup tasarım atölyeleri, öğreticiler, seminerler ve sunumları içerir.Öğrenciler, Sanat ve Yaratıcı Teknolojiler Fakültesinden programlar boyunca önemli teknik ve CAD girdilerine sahip olurlar ve kişisel ilgi alanında 3. Yılda büyük bir tasarım projesini tamamlarlar. Bu esneklik, gerçekten orijinal ve yenilikçi düşünceye dalmak için gerekli araçları sağlar.Amacımız öğrencilere geniş bir yelpazede uzman ve aktarılabilir beceriler kazandırmaktır. Program, işe yerleştirme programlarına katılma ve ulusal tasarım yarışmalarına girme fırsatı sunuyor. Öğrenciler ayrıca tasarımlarını yılsonu gösterisinde genel kamuoyuna ve potansiyel işverenlere sergiliyorlar.Giriş koşullarıRota 1: Yıl 1'e GirişSTPM'nin 2 tam paso veya eşdeğer minimum 2.0 ağırlıklı CGPA ve SPM veya eşdeğerinin tamamlanmasıyla başarıyla tamamlanması; veyaA-Seviyesinin 2 den az bir geçişle ve O-Level veya eşdeğerinin başarılı bir şekilde tamamlanmasıyla başarılı bir şekilde tamamlanması; veyaSPM Seviyesinde CGPA 2.0 ile Tanınmış Matrisülasyon veya temel; veyaAPIIT'in yukarıdakilere eşdeğer kabul ettiği bir nitelik.... [-]
Malezya kuala Lumpur
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Asia Pacific Institute of Information Technology (APIIT)

Uluslararası İlişkiler'deki BA (Hons), küresel bir bakış açısıyla, yansıtıcı ve eleştirel öğrenenler olan ve iş dünyasına hazırlanan mezunlar yetiştirmeyi amaçlamakta ... [+]

genel bakışUluslararası İlişkiler'deki BA (Hons), küresel bir bakış açısıyla, yansıtıcı ve eleştirel öğrenenler olan ve iş dünyasına hazırlanan mezunlar yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Bu, bir dizi önlemle elde edilir:Derecenin geliştirmeyi amaçladığı bilgi ve anlayıştan faydalanabilmek için, etkili iletişim ve takımlarda ve farklı paydaşlarla çalışma yeteneği, mezunlarımızın temel nitelikleri olarak görülmektedir. İletişimin, sunumun ve takım çalışması becerilerinin gelişimi, derecenin tam kalbinde yer alır ve tematik modüllerin çoğunda, özellikle de eğitim programları yoluyla, ilk prensiplerden yüksek bir yeterlilik seviyesine kadar geliştirilir.İşverenler ayrıca düşüncenin bağımsızlığına ve çözüm bulmada yaratıcı bir yeteneğe değer verir. Diploma, öğrencilerin bireysel olarak veya grup halinde öğrenmelerinin sahipliğini almasını sağlar ve düşünce ve problem çözmenin bağımsızlığını bir etkinlik yelpazesinde teşvik eder: Bir araştırma tezinin yürütülmesinde; Tematik modüllerdeki eleştirel okuma ve yazmada; veya öğretici tartışmalarda ve sunumlarda.Ayrıca, derece sürdürülebilirlik ve çevre konularını araştırıyor. Atmosferik ve diğer birçok kirlilik kaçınılmaz olarak küresel meselelerdir, çünkü sınırlar bilmemekte ve burada yer almaktadırlar; çünkü sürdürülebilirlik ve çevre, petrol ve su gibi kıt kaynaklar için uluslararası rekabet de dahil olmak üzere giderek artan küresel konulardır.Giriş koşullarıRota 1: Yıl 1 Derece GirişSTPM'nin 2 tam paso veya eşdeğer minimum 2.0 ağırlıklı CGPA ve SPM veya eşdeğerinin tamamlanmasıyla başarıyla tamamlanması; veyaA-Seviyesinin 2 den az bir geçişle ve O-Level veya eşdeğerinin başarılı bir şekilde tamamlanmasıyla başarılı bir şekilde tamamlanması; veyaCGPA 2.0 ile Tanınan Matrisülasyon veya temel; veyaAPIIT'in yukarıdakilere eşdeğer kabul ettiği bir nitelik.... [-]
Malezya kuala Lumpur
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Asia Pacific Institute of Information Technology (APIIT)

VFX ödülü, film, post prodüksiyon veya oyun endüstrilerinde kariyer arayan adaylar içindir - bazı mezunlar, mimari görselleştirme, yeniden temas / reklam ajansları veya y ... [+]

genel bakış

VFX ödülü, film, post prodüksiyon veya oyun endüstrilerinde kariyer arayan adaylar içindir - bazı mezunlar, mimari görselleştirme, yeniden temas / reklam ajansları veya yüksek lisans eğitimindeki pozisyonlara geçebilirler.

VFX, ağırlıklı olarak film, oyun, karakter, araç, ürün, giysi, takım ve ortamları kapsayan fikirler ve konsept oluşturma ile ilgilidir - sonuçta bu fikirleri bitmiş konsept sanat eserine veya 3D modellerine taşır.Her zamankinden daha fazla, film ve oyun endüstrileri, karakterlerle, ortamlarla ve onlara uyan sahne ile somut, heyecan verici çizimler / senaryolara ihtiyaç duyuyor. Öğrenciler, yeşil ekran / kompozisyon teknikleriyle birleştirilmiş, doğru 3D dijital modelleme ile tamamlanan 2B çizim kavramları olarak fikirler geliştirirler. Tasarım metodolojisi, kavram kaynağı, spekülatif tasarım, görselleştirme becerileri, hayat çizimi, fiziksel çizim ve faks modelleme, geleneksel tasarım becerilerini sağlar.Proje çalışması bireysel olarak veya bir takımın parçası olarak üstlenilmektedir. Personelimiz iyi (ve genişleyen) endüstriyel bağlantılara sahiptir. Mümkün olan yerlerde, müfredatı bilgilendirmek ve şekillendirmek için araştırmalarını ya da ticari çalışmalarını çağırarak daha fazla endüstri meraklısı mezunlar oluşturuyorlar.Giriş koşulları... [-]
Malezya kuala Lumpur
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Asia Pacific Institute of Information Technology (APIIT)

Bu derece, tüm kariyer ve danışmanlık fırsatları dünyasını açacak. Mezunlar bilgisayar, spor malzemeleri, spor salonu ekipmanları, saat tasarımı, otomotiv tasarımı ve amb ... [+]

genel bakışBu derece, tüm kariyer ve danışmanlık fırsatları dünyasını açacak. Mezunlar bilgisayar, spor malzemeleri, spor salonu ekipmanları, saat tasarımı, otomotiv tasarımı ve ambalajları gibi alanlarda çalışmaktadır. Bazı mezunlar kendi işlerini kurar veya pazarlama, model oluşturma, grafik, bilgisayar oyunları tasarımı, tasarım yönetimi ve öğretime girerler.Bu program, oyuncaklar, ev ürünleri, ulaşım, fitness ekipmanları ve aydınlatma gibi heyecan verici ve çeşitli projeleri içerir. Mükemmel atölyelere, modelleme olanaklarına ve yazılıma erişim, öğrencilerin çalışmalarını profesyonel bir standartta sunmalarını sağlayacaktır.Temel beceriler, fikir üretme, çizim ve oluşturma, model oluşturma ve bilgisayar çalışmalarını içeren yapılandırılmış ve pratik tasarım projeleri ile tanıtılmaktadır. Diğer modüller Kavram Üretimi, Ergonomi ve Kullanılabilirlik, Malzeme ve İmalat ve Estetiği içerir. Program daha gelişmiş CAD projelerini ve Hızlı Prototipleme'nin rolünü kapsamak üzere ilerlemektedir.Fırsat ortaya çıktığında öğrenciler öğrenciler ve Ulaştırma Tasarımı, Reklamcılık ve Marka Yönetimi ve diğer programlardan çalışanlarla işbirliği projeleri üzerinde çalışabilirler.3. Yılda, kişisel ilgi alanı olan bir alanda büyük bir tasarım projesi tamamlayacaksınız. Bu esneklik, öğrencilere gerçekten orijinal düşünceye dalma ve yenilikçi olma olanağı sağlar. Öğrenciler yıl sonunda tasarımlarını genel kamuoyuna ve potansiyel işverenlere sergileyebilirler.Giriş koşullarıRota 1: Yıl 1'e GirişSTPM'nin 2 tam paso veya eşdeğer minimum 2.0 ağırlıklı CGPA ve SPM veya eşdeğerinin tamamlanmasıyla başarıyla tamamlanması; veyaA-Seviyesinin 2 den az bir geçişle ve O-Level veya eşdeğerinin başarılı bir şekilde tamamlanmasıyla başarılı bir şekilde tamamlanması; veyaCGPA 2.0 ile Tanınan Matrisülasyon veya temel; veyaAPIIT'in yukarıdakilere eşdeğer kabul ettiği bir nitelik.... [-]
Malezya kuala Lumpur
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

BSc

Asia Pacific Institute of Information Technology (APIIT)

Bilgisayarlar normal hayatın içsel bir parçası olduğundan, suç faaliyetlerinde de bir araç olarak önemlidirler. Bu nedenle, hayati bir kanıt kaynağı sağlayabilirler. Bu ö ... [+]

genel bakış

Bilgisayarlar normal hayatın içsel bir parçası olduğundan, suç faaliyetlerinde de bir araç olarak önemlidirler. Bu nedenle, hayati bir kanıt kaynağı sağlayabilirler. Bu ödül, bilgisayar sistemlerinin ve ilgili güvenlik alanlarının adli araştırılmasında bir kariyeri takip etmeniz gereken becerilere sağlam bir temel sağlar. Kanıtları izleyebilmenizi sağlayan aynı beceriler, aynı zamanda, kuruluşlara ve bireylere, kazayla veya kötü niyetli etkinlik sonucunda kaybolabilecek veya bozulmuş olabilecek verileri / bilgileri kurtarmasına yardımcı olmak için gerekli yeteneklerle donatır. Sadece suç faaliyetlerini tespit edemez, aynı zamanda insanları bu tür faaliyetlerin sonuçlarından kurtarmaya da yardımcı olabilirsiniz.... [-]

Malezya kuala Lumpur
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Asia Pacific Institute of Information Technology (APIIT)

Bu ödül, film, TV ve yeni medyada çalışma becerilerinizi sağlayacaktır. Endüstri standardı ürünler, dijital film ve video kurgudan yayın standartlarında başlıklar ve efek ... [+]

genel bakışBu ödül, film, TV ve yeni medyada çalışma becerilerinizi sağlayacaktır. Endüstri standardı ürünler, dijital film ve video kurgudan yayın standartlarında başlıklar ve efektler üretmek için gereken animasyon becerilerine kadar uzmanlaşarak, tüm postprodüksiyon uzmanlarının ihtiyaç duydukları post prodüksiyon becerilerini kazanacaksınız.Bu program, film, video, televizyon, animasyon, tasarım ve dijital görüntüleme gibi bir dizi farklı alanda dijital video prodüksiyon ve post prodüksiyon çalışmalarını birleştirir. Final Cut Pro Studio ve Adobe Creative Suite dahil olmak üzere endüstri standardı yazılımları kullanmayı öğreneceksiniz. Tüm post prodüksiyon becerileri, tüm editörler ve post-prodüksiyon profesyonellerinin gerektirdiği film üretim bilgisi ile desteklenir.Yıl 1 grafik ve ses üretimi ve CGI dahil seçenekleri ile film üretim ve düzenleme temelleri de dahil olmak üzere tüm temel post-prodüksiyon becerileri kapsar.2. ve 3. Yıllarda, düzenleme, animasyon ve High Definition video prodüksiyonunu öğreneceksiniz. Bu beceriler, Film ve TV için renk sınıflandırması, birleştirme (yeşil ekran) ve hareketli ve video sahnelerdeki hareketli nesneleri eşleştirecek.Bu film ile ilgili diğer konular, sinematografi, ses üretimi, karıştırma ve tasarım ve müzik video prodüksiyonu çalışma fırsatı ile birleştirilecektir. Kazanılan becerilerin birleşimi, mezunlara film, televizyon ve medya endüstrisindeki kenarı verir.Giriş koşullarıRota 1: Yıl 1'e GirişSTPM'nin 2 tam paso veya eşdeğer minimum 2.0 ağırlıklı CGPA ve SPM veya eşdeğerinin tamamlanmasıyla başarıyla tamamlanması; veya,A-Seviyesinin 2 den az bir geçişle ve O-Level veya eşdeğerinin başarılı bir şekilde tamamlanmasıyla başarılı bir şekilde tamamlanması; veyaCGPA 2.0 ile Tanınan Matrisülasyon veya temel; veyaAPIIT'in yukarıdakilere eşdeğer kabul ettiği bir nitelik.... [-]
Malezya kuala Lumpur
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Asia Pacific Institute of Information Technology (APIIT)

Günümüzün rekabetçi iş dünyasında, BT ticari potansiyelin kullanımında önemli bir rol oynamaktadır. Bu programdaki yüksek lisans programınızın bir BT departmanında yöneti ... [+]

genel bakış

Günümüzün rekabetçi iş dünyasında, BT ticari potansiyelin kullanımında önemli bir rol oynamaktadır. Bu programdaki yüksek lisans programınızın bir BT departmanında yönetim seviyesinde olması, BT sistemlerini geliştirmesi ve bazı iş bölümlerinin ihtiyaçlarına cevap vermesi muhtemeldir. BT sistem geliştirme, BT sistemleri analizi ve tasarımı veya BT ağ yönetimi alanında kariyer yapabilirsiniz.

İlk yıl boyunca, iş ve hesaplama kavramları, araçları ve teknikleri ile tanışacaksınız. Yıl 2, bilgi işlem sistemlerinin web tabanlı çözümlerin, ağların ve profesyonel sorunların iş, analiz, tasarım ve geliştirilmesi için BT sistemlerinin geliştirilmesini kapsamaktadır.... [-]

Malezya kuala Lumpur
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Asia Pacific Institute of Information Technology (APIIT)

Siber Güvenlik, bilgi işlem profesyonelleri için önemli ve büyüyen bir çalışma alanıdır. Bir bilgisayar ağına sahip olan veya Internet'i kullanan herhangi bir organiz ... [+]

genel bakış

Siber Güvenlik, bilgi işlem profesyonelleri için önemli ve büyüyen bir çalışma alanıdır. Bir bilgisayar ağına sahip olan veya Internet'i kullanan herhangi bir organizasyonun potansiyel bir güvenlik riski vardır ve sistemlerini ve verilerini korumaya yardımcı olmak için özel yeteneklere sahip insanlara ihtiyaç duyacaktır. Kendinizi, daha küçük kuruluşlara böyle bir hizmet sunan uzman bir danışmanlık firması için çalışırken de bulabilirsiniz.

Bilgisayar sistemleri çok çeşitli verileri depolar, işler ve iletir. Bu verilerin çoğu özel ve uygunsuz erişim, bir kuruluşa veya verilere sahip olan kişiye önemli maliyetlerle sonuçlanabilir. Bilgisayar sistemlerini zararlı saldırılara karşı veya hatta istenmeyen hasarlara karşı güvence altına almak, herhangi bir bilgisayar sistemi için hayati önem taşır. Bu program, bilgisayar sistemlerine saldırıları ve istenmeyen hasarları önlemenizi sağlayacak bilgi ve becerileri sağlar.... [-]

Malezya kuala Lumpur
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku