Unicaf University (MW)

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Unicaf, Avrupa'da bulunan ve şu anda Suffolk Üniversitesi ( İngiltere) , Liverpool John Moores Üniversitesi (İngiltere) , Güney Galler Üniversitesi (İngiltere) ile akademik çalışmalara devam etmek için uygun adaylara burs sunan küresel bir eğitim organizasyonudur. , Kaliforniya Üniversitesi, Riverside Extension (ABD) ve çok kampüslü Unicaf Üniversitesi ( Afrika) . Ortak üniversiteler aracılığıyla sunulan tamamen çevrimiçi programlar dışında, Unicaf, Unicaf Üniversitesi kampüslerinde bir dizi öğretilen program sunmaktadır.

Unicaf Burs Programı , dünya çapında 156 ülkede 30.000'den fazla uygun başvuru sahibine şimdiye kadar 100 milyon dolar değerinde burs verdi. Burslar mali açıdan zor durumda olan yetenekli kişilere verilir ve öğrenim ücretlerinin maliyetini önemli ölçüde azaltır; kalan ücretler, kişiye özel, uygun fiyatlı ödeme planlarının bir parçası olarak kolay taksitlerle ödenir.

Unicaf , son teknoloji ürünü dijital platformu Sanal Öğrenme Ortamı (VLE) aracılığıyla lisans, yüksek lisans veya doktora dereceleri için eğitim materyallerinin küresel çevrimiçi dağıtımını kolaylaştırır. Çevrimiçi öğrenme, şehir merkezlerinden uzakta yaşayan insanlar, aile bakıcıları ve ev sahipleri, engelli insanlar ve kariyerlerinden vazgeçemeyen çalışan profesyoneller için uygun olan yeni bilgi, beceri ve nitelikleri kazandırmanın etkili bir yolu haline geliyor. ve promosyon aramak veya daha iyi bir iş bulmak için yeni nitelikler kazanmak için maaşlar. Herhangi bir mobil veya masaüstü cihaz aracılığıyla kullanılabilen Unicaf VLE, çalışma materyallerine 7/24 erişim, öğretmenlerle düzenli iletişim, kapsamlı bir e-kütüphane koleksiyonuna erişim ve birçok farklı ülke ve kültürdeki öğrenciler ve profesyonellerle iletişim kurmayı sağlar. Kurs materyallerinin Unicaf VLE aracılığıyla çevrimiçi olarak sunulması, öğrenmeyi daha keyifli ve ilginç hale getirmeye yardımcı olan modern teknolojiler ve yöntemler (videolar, kısa sınavlar, grup projeleri ve daha fazlası gibi) kullanır.

Aylık alımlar öğrencilerin yıl boyunca Unicaf'a kayıt olmalarını sağlar. Modüller üzerinde çalışırken öğrencilerin bir sonrakine geçmeden önce bir konuyu derinlemesine keşfetmelerini sağlar.

Unicaf aracılığıyla çalışmanın dört ana avantajı: Satın alınabilirlik , Esneklik, Erişilebilirlik ve Güvenilirlik.

Unicaf, 12 Afrika ülkesinde (Mısır, Gana, Kenya, Malavi, Fas, Nijerya, Somali, Uganda, Zimbabve, Güney Afrika, Zambiya ve Ruanda) üniversite kampüsleri veya öğrenme merkezleri aracılığıyla fiziksel olarak mevcuttur ve ayrıca Avrupa'da ofisleri vardır.

Konumlar

Lilongwe

Address
Unit 1 Shoppers Mall (Opposite Game & Shoprite), Area 4, Plot 67,
Lilongwe, Merkezi Bölge, Malavi

New York

Address
1745 Broadway
10019 New York, New York, Amerika Birleşik Devletleri

Atina

Address
265 Mesogeion Ave,
Neo Psychico

Atina, Merkez Atina, Yunanistan

Bükreş

Address
31A Economu Cezarescu Street,
Sector 6

060754 Bükreş, Bükreş, Romanya

Londra

Address
Kemp House, 152 City Road
EC1V 2NX Londra, İngiltere, Birleşik Krallık

Kahire

Address
No.39 Lebanon Street, 6th Floor
El Mohandessin

Kahire, Kahire Valiliği, Mısır

Akra

Address
Ghana Christian University College
Off Dodowa Amrahia Main Road

AF 919 Akra, Büyük Accra Bölgesi, Gana

Louis Limanı

Address
5th Floor, Wing A,
Cybertower 1,
Ebene Cybercity

Louis Limanı, Port Louis Bölgesi, Mauritius

Nairobi

Address
Nairobi, Nairobi İlçesi, Kenya

Lagos

Address
10, Peace Avenue
Lagos, Lagos, Nijerya

Mogadişu

Address
Km-4, Hodan Mogadishu
Mogadişu, Banaadir, Somali

Lusaka

Address
Plot 20842, Off Alick Nkhata Road (Opposite United Nations HQ) Longacres
Lusaka, Lusaka Bölgesi, Zambiya

Irbid

Address
Jordan-Irbid
Irbid, Irbid Valiliği, Ürdün

Kıbrıs Online

Address
Kıbrıs Online, Kıbrıs Cumhuriyeti

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin