Resmi açıklamayı okuyun

ISLB Hoşgeldiniz

ISLB Öğrenciler bilgi, yetenek ve tutumları gelecekte daha geniş bir dünyada başa çıkmak için küresel işgücü piyasasında gerekli ve vazgeçilmez geliştirmelerini sağlamak, çağdaş lisans programları sunmaktadır. Eğitim süreci öğrenci merkezli yaklaşımın bir yansıması olarak işbirlikçi ve deneyimsel öğrenme ve öğretme yöntemleri içermektedir uygulama odaklı çalışmalar ve mesleki eğitim doğru hazırlanmıştır. Müfredat öğrencilere gerçek iş yerlerinde el tecrübe kazanmaları iki sektör bazlı staj oluşmaktadır. ISLB en güçlü sanayi bağlantıları, çağdaş ve ilgili çalışmaları ve lisansüstü istihdam sağlamak için yardımcı olur.

A İŞLETME FAKÜLTESİ dünyanın 12 farklı ülkeden gelen uluslararası öğrencilerin büyüyen bir paya sahip 2000'den fazla öğrenci bulunmaktadır. Uluslararası öğrenciler için ISLB farklı iş odaklı uzmanlık çeşitli Uluslararası İş Hukuku, Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik, İşletme Yönetimi ve Pazarlama olmak üzere İngilizce, dört lisans programları sunmaktadır. fakülte, güçlü kuramsal temeller ve kapsamlı pratik becerileri gelişimini garanti tanınan akademisyenler ve uygulayıcılar oluşmaktadır.

Tam zamanlı çalışma (3 yıl) ve part-time çalışmaları (4 yıl): ISLB iki çalışmanın modu sunuyor. E-öğrenme fırsatları öğrencilerin bireysel ihtiyaçlarını karşılamak için sunulmaktadır. Öğrenciler ISLB okuyan en uygun yolu seçebilirsiniz.

Litvanya Hoşgeldiniz

Litvanya Doğu ve Batı arasında kavşak yer alan Orta Avrupa, üç Baltık ülkelerinin birinde bir ülkedir.

Litvanya 65 200 metrekare alanı kapsayan, üç Baltık ülkelerinin en büyüğüdür. km Litvanya, Letonya, Belarus, Polonya ve Rusya Federasyonu Kaliningrad Bölgesi ile sınırlarını paylaşır.

Litvanya Baltık Denizi kıyısında bir 99 km uzunluğunda bölgeyi tutar.

Aukštaitija, Dzukija, Suvalkija ve Žemaitija: Litvanya, dört dil ve kültürel ayrı bölgeye ayrılmaktadır.

1989 yılında bir Fransız National Geographic Enstitüsü bilim adamı Jean-Gregoire Affholder, Avrupa'nın coğrafi Merkezi başkenti Vilnius Kuzey, Litvanya 24 km uzaklıkta olduğunu belirledi.

2004 yılından bu yana Litvanya AB ve NATO üyesi ve 2007 yılından bu yana Schengen alanının bir parçası haline gelmiştir.

Nüfus. Litvanya Cumhuriyeti nüfusu 3,35 milyondur.

Dil. Litvanya dili resmi devlet dilidir ve Avrupa Birliği'nin resmi dillerinden biri olarak kabul edilmektedir. Litvanya dili Letonca birlikte yaşayan iki Baltık dillerinden biridir. Litvanya, akk Hint-Avrupa dilleri dışında en iyi eski ses sistemi ve çok sayıda morfolojik özelliklerini korudu. Bu çerçevede, Sanskrit, Eski Yunan ve Latin çok benzer. Karşılaştırmalı dilbilim alanındaki çalışmalar en arkaik livin Hint-Avrupa dil olduğu gösterilmiştir.

Para. Litas (Lt) 1993. 1 Litası (Lt) 100 sent eşittir 25 Haziran yana ulusal para birimi olmuştur. Litas 3,4528 oranında Euro saptanmış.

Saat: GMT + 2, Vilnius civarında 600.000 nüfusa sahip Litvanya'nın başkenti.

Hızla değişen ve Avrupa'nın en güvenli ve dostça şehirlerinden biri bir üne sahip çok kültürlü bir şehir geliştirilmesi.

tüm büyük siyasi, ekonomik, sosyal ve kültürel merkezleri ile Litvanya hızlı büyüyen şehir.

UNESCO Dünya Mirası Listesi'ne benzersiz ve farklı mimarisi ile Otantik eski şehir.

Program dili:
  • Ingilizce
  • Litvanya

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Lisans

International School of Law and Business

Bir işletme, profesyonel lisans için eğitim iş örgütleri geniş bir anlayış geliştirmelerine olanak ve bu pazarlar, müşteriler, finans, operasyon, iletişim ve bilgi teknol ... [+]

Bir işletme, profesyonel lisans için eğitim iş örgütleri geniş bir anlayış geliştirmelerine olanak ve bu pazarlar, müşteriler, finans, operasyon, iletişim ve bilgi teknolojisi ve işletme politikası ve stratejisi gibi alanlarda konuya özgü bilgi sağlar. Eğer iş süreçlerinde küresel anlayış ve tutum geliştirmek ve böylece iş sorunları normalde, Avrupa ve uluslararası düzeyde ele alınmaktadır.

Hollanda'da ikinci lisans derecesine bir ücret tasarruf yolu

ISLB mezunları bir yıl içinde, İşletme Mühendisliği ikinci lisans derecesi kazanmak için Hollanda'da Uygulamalı Bilimler NHL Üniversitesi'ne hoş geldiniz.

Kariyer için tüm gerekli becerileri elde etmek için hazırlıklı olun: örgütsel davranış ve yapı bir anlayış, analitik ve eleştirel düşünme, problem çözme, yaratıcı yaklaşım, karar verme, iş ve finansal veriler, araştırma, yorumlama ve kullanma becerisi, kendine güven, inisiyatif ve zaman, projeleri ve kaynakları yönetmek yeteneği, nedenleri ve ekonomik ve diğer dış değişimlerin etkileri takdir. İlgili uygulamayı alın ... [-]
Litvanya Vilnius
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
International School of Law and Business

Kozmetoloji ortaklaşa (- WSZKiPZ bundan w Warszawie Polonya Wyzsza Szkoła Zawodowa Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia) Varşova Kozmetik Akademisi ve Sağlık ile İngilizce yür ... [+]

Kozmetoloji ile birlikte, İngilizce yürütülen yeni bir ortak çalışma programı, Varşova Kozmetik ve Sağlık Akademisi (Polonya Wyzsza Szkoła Zawodowa Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie buradan - WSZKiPZ). Bu Polonyalı Akademi güzellik terapisi eğitimi son derece yetenekli uzmanları deneyimi çok birikmiş; Bu özellikle yüksek nitelikli akademik personel ve üretken bilimsel faaliyetleri çalıştırır.

Bir güzellik uzmanı faaliyetleri sadece güzellik "yönetim" değil. Kapsayacak bir güzellik uzmanı, bir müşteri için yaratıcı çözümler sunar onun / onun mesleği, aynı zamanda bir sanatçı. Bir başarı çekmek için bir güzellik uzmanı için yetenek daha fazla sürer. Kozmetoloji iletişim, insan ilişkileri ve pazarlama desteği de dahil olmak üzere çeşitli iş alanlarında, bilgi sahibi olmalıdır. Tüm bu güzellik endüstrisi nitelikli ve yetkin profesyoneller tarafından yönetilen yalnızca elde edilir. Bu tür profesyoneller Kozmetoloji Ortak Çalışma Programı hazırlanmıştır. Gelecekteki güzellik terapistleri araçları ve teknikleri, cilt ve vücut kusurları ortadan kaldırmak için, sağlıklı bir yüz ve vücut cilt bakımı için yüz çekici özellikleri vurgulamak için, kozmetik işlemler en son teknolojileri kullanılarak, istenilen görüntüyü şekillendirmeye gelişecektir.... [-]

Litvanya Vilnius
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
International School of Law and Business

Pazarlama ve Medya Sanat (- IUC olarak anılacaktır) Bulgaristan International University College ile birlikte, İngilizce yürütülen yeni bir ortak çalışma programıdır. ... [+]

Pazarlama ve Medya Sanat (- IUC olarak anılacaktır) bir araya Bulgaristan International University College ile İngilizce yürütülen yeni bir ortak çalışma programı vardır. amacı Pazarlama ve Medya Sanat müşterek çalışma programı (Bundan sonra - ortak program, çalışma programı), dinamik ve küresel işgücü piyasasının ihtiyaçlarını karşılamak yaratıcı ve yenilikçi uzmanlar yetiştirmek ve pratik kendi sanatını, medya ve iş projelerini gerçekleştirmek için edebiliyoruz iletişim sanayi ve pazarlama uzmanları oluşturabilir veya etmek bireysel hem çalışarak ve bir takım, başkaları tarafından hazırlanan projeler.

Yeni donanımlı görsel-işitsel stüdyo, bir grup öğrenci birbirleriyle işlevleri paylaşımı ve teorik dersler sırasında öğretim üyeleri tarafından sunulan bilgilerini uygulayarak, aynı zamanda fonksiyonları bir dizi gerçekleştirerek medya ürünleri yaratmak mümkün olacaktır.... [-]

Litvanya Vilnius
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
International School of Law and Business

Evden uzakta insanlara gıda, konaklama ve turizm hizmetleri vermektedir genişleyen sektöründe yönetim, pazarlama ve operasyon pozisyonlar için uzmanlık, bağlılık ile insa ... [+]

Seyahat etmek ister misiniz? Bir gülümseme senin ayrılmaz bir parçasıdır? Dost ve yardımcı oldu mu? Başkalarına yardım gibi mi? Sorunlarla karşı karşıya ister misiniz? Cevap olumlu ise - Turizm ve Otelcilik programı tam size göre!

Evden uzakta insanlara gıda, konaklama ve turizm hizmetleri vermektedir genişleyen sektöründe yönetim, pazarlama ve operasyon pozisyonlar için uzmanlık, bağlılık ile insanları ve becerilerini hazırlama amacıyla bir çalışma disiplinli bir alandır. Çalışma alanı olarak, Turizm ve Otelcilik disiplinler arasıdır. Bu temel bilgi ve otelcilik sektöründe yöneticilik pozisyonlarında bireylerin üzerine yerleştirilen çeşitli taleplerini yerine getirmek için gerekli olan becerileri sağlamak için temel disiplinlerin geniş bir yelpazede üzerine çekiyor.... [-]

Litvanya Vilnius
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
International School of Law and Business

Bir iş hukuku derecesi iş toplum içinde hukuki arenada çalışmak hazırlayacaktır. Çalışmanın bir alanda olduğu gibi, iş hukuku yasa ve yönetmelikler modern iş ortamı etkil ... [+]

İngilizce Çalışmalar

Bir iş hukuku derecesi iş toplum içinde hukuki arenada çalışmak hazırlayacaktır. Çalışmanın bir alanda olduğu gibi, iş hukuku yasa ve yönetmelikler modern iş ortamı etkileyen şey bakar. uluslararası iş bugün yasal yetkinlik diğer ülkelere başarılı bir iş geliştirme için gereklidir. Bu şekilde, bir iş hukuk diploması meslek ve uzmanlık geniş bir yelpazede öğrencilere donatılması, çok yönlü bir araçtır.

Pratik becerilerin geliştirilmesi anahtar

Öğrencilere eğitim Güçlü pratik becerileri elde edecek ve hemen çalışmaya başlamak için hazır olacak olsa. Mesleki uygulama yirmi hafta boyunca çeşitli yasal işlem alanlarında bilginizi derinleştirmek, sen öğreneceksiniz:... [-]

Litvanya Vilnius
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku