Transport and Telecommunication Institute

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

TSI'nin misyonu - klasik üniversite gelenekleri ve yenilikçi teknolojilerin birleşimi, tam bilimler ve yaratıcı yaklaşım. TSI'nin amacı - uluslararası işgücü piyasasındaki mezunlarımızın gerekli.

Transport and Telecommunication Institute (lat. Transporta un sakaru institūts - TSI) - neredeyse yüz yıllık geçmişe sahip modern bir üniversitedir. TSI - efsanevi RKIIGA (Riga Red-Banner Sivil Havacılık Enstitüsü) ve RAU'nun (Riga Havacılık Enstitüsü) üniversite halefi. Günümüzde TSI 1999 yılında kurulmuştur. Günümüzde TSI - Letonya'da Letonya ve İngilizce yüksek öğrenim alabileceğiniz tek özel teknik kolej üniversitesidir.

135061_web-men-blue-840x289.png

TSI, Letonya'da bir yükseköğretim kurumu olarak kalıcı akreditasyon aldı.

Enstitü akademik programları şu yönlerde sunmaktadır: ulaştırma ve lojistik, bilgisayar bilimleri, elektronik ve telekomünikasyon, yönetim, havacılık taşımacılığı (ayrıca pilot). Şimdi 2020, TSI'nin tüm eğitim yönleri maksimum süre - 6 yıl için akreditasyon aldı.

Birinci ve ikinci seviyelerde daha yüksek mesleki eğitim, lisans ve yüksek lisans dereceleri alabilir, TSI seçerek doktora tezi hazırlayabilir ve savunabilirsiniz.

Enstitüdeki eğitim programları eğitimin pratik değerine odaklanmıştır, bu nedenle programlar TSI ortak endüstri temsilcileri ile işbirliği içinde geliştirilmektedir.

TSI, çeşitlendirilmiş araştırma bilimsel çalışmalarını yürütmektedir. Uzman değerlendirmesinin sonuçlarına göre Transport and Telecommunication Institute , önde gelen bilimsel kurumlar listesinde yer alan ve Letonya'da faaliyet gösteren özel kolejlerden sadece bir tanesidir. Enstitü mezunlarının toplam miktarı - 8900'den fazla. Mevcut öğrenci miktarı - 2600'den fazla. Avusturya, Azerbaycan, Bulgaristan, Mısır, Hindistan, Kazakistan, Moldova, Moğolistan, Rusya, Ukrayna, İngiltere, ABD, Özbekistan'dan öğrenciler var ve TSI'daki diğer ülkeler.
Yabancı öğrenciler için en popüler eğitim yönleri: lojistik, bilgi teknolojileri, havacılık. TSI - akredite eğitim, görkemli ders personeli, bilim ve teknoloji üssü, en son gereksinimlere cevap veren, maksimum kabul edilen öğrenme ortamı ve tabii ki çoğu Dünya ülkesinde kabul edilen diplomadır.

Konumlar

Riga

Address
Transport And Telecommunication Institute
Lomonosova street 1

LV-1019 Riga, Letonya