BBI Luxembourg

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Programlarımız, karmaşık bir konaklama organizasyonunda etkili karar vericiler olmak için öğrencilerin ihtiyaç duyduğu denetim ve işletme bilgisi ile uygulamalı eğitimi titizlikle dengeler. BBI mezun olduktan sonra, kariyerinizde erkenden anlamlı sorumluluklar üstlenecek ve işteki ilk gününüzden itibaren verimli bir ekip üyesi olacaksınız.

Öğretim programları, yapısı, amaçları, stratejileri ve pedagojisi her iki kurumda da aynıdır. Aynı durum, BBI yaratılmasından bu yana 1990 yılında kazanılan iki varlık arasındaki deneyim ve becerileri paylaşan öğretim elemanları için de geçerlidir. BBI kurumları her şeyden önce uluslararası bir boyutta “Otelcilik ve Turizm İşletmeciliği Okulu” olarak tasarlanmıştır. Stratejimiz dinamik, açık ve “Bilgi Toplumu” na dahil olmaktır - geleceğin Avrupa vizyonu. Nitekim, bu vizyon sayesinde yüksek öğrenim aynı zamanda fantastik büyümeden de yararlanıyor.

Enstitülerimiz özellikle eğitimsel yenilikleriyle tanınırlar ve bir an için alçakgönüllülük yaparlar, sürekli mükemmellik arayışımıza bağlı olarak eğitimimiz ön plana çıkar. Sonuçlarımız, öğrenci memnuniyeti, gerçek profesyonel açılımlar ve misafirperverlik ve turizm endüstrisi ile ilişkiler açısından, yönetim çalışmaları için en önemli akademik kurumların bir parçası olduğumuzu kanıtlamaktadır.

BBI , 3 yıllık Lisans ve 2 yıllık Yüksek Lisans programları sunmaktadır, gerçek anlamda uluslararası bir çerçevede, yaratıcı bireylerin, tutkuyla ve ortak değerleri paylaşan konukseverlik ve turizm endüstrisi yönetimindeki zorluklarla yüzleşmeye hazır olmasını sağlayacaktır. Otelcilik ve Turizm sektöründe bir kariyer için birinci sınıf eğitim veriyoruz - dünyanın en hızlı büyüyen sektörü.

Programlar temel olarak Anglo-Sakson eğitim formatını yansıtır, öğrenmeye yönelik uygulamalı, pragmatik ve disiplinler arası bir yaklaşımı vurgulamaktadır. Müfredatın üç ana temel alanı şunlardır:

  • Operasyon yönetimi eğitimi
  • İşletme yönetimi eğitimi
  • Pratik eğitim - staj

Konumlar

Wiltz

BBI - LUX Campus

Address
Château de Wiltz
L-9516
G.D. of Luxemburg

9516 Wiltz, Diekirch, Lüksemburg
Telefon
+352 27 91 12 92