Resmi açıklamayı okuyun

IBCM hakkında

International Business College Mitrovica hoş geldiniz!

IBCM öğrencileri

IBCM, düşünme taze yolları, öğrenme ve bilgiyi uygulayarak övünür benzersiz bir üniversiteye hoş geldiniz. Kuzey ve Güney Mitroviça bizim iki güzel, modern kampüsleri dayanarak, iş dünyası için öğrencileri hazırlamak konusunda uzmanım.

Tarih, donörler ve ortakları

International Business College Mitroviça (IBCM) Hollandalı sivil toplum örgütü SPARK himayesinde çalışan bir uluslararası tescilli olmayan kar amacı gütmeyen vakıf olarak Mart 2010 yılında kurulmuştur.

IBCM

Bu bağışlarıyla kuruldu:

  • İsveç Uluslararası Kalkınma İşbirliği Ajansı (SIDA)
  • Danimarka Dışişleri Bakanlığı
  • Kalkınma İşbirliği Hollandalı Bakanlığı
  • İngiliz Büyükelçiliği Priştine
  • İsviçre Konfederasyonu
  • Kosova'da Avrupa Birliği Ofisi
  • Almanya Büyükelçiliği Priştine

Mesleki Yükseköğretim Lillebaelt Akademisi, Tietgen Business College ve University College Lillebaelt: IBCM Danimarka'da yüksek öğrenim kurumları ile işbirliği içinde üç yüksek kaliteli akademik programlar geliştirmiştir. Çalışma programları yerel bağlam ve personel ve yoğun eğitim almış öğretmenlere adapte edildi yoğun bilgi ve beceri alışverişi, birkaç yıl sonra, ortaklığın program geliştirme aşaması 2014 yılında tamamlanmıştır. programları artık tamamen IBCM teslim edilmiştir.

Danimarkalı kurumlar ile ortaklık artık anahtar Danimarkalı öğretmenler IBCM değerlendirmesi ve sınavlar sürecinin kalite gözetim uygulamaya devam ile, bir bakım düzeyinde faaliyet göstermektedir. Bu anlaşmayı muhafaza ederek, IBCM öğrenciler IBCM hem ve çalışma programının başarıyla tamamlanması üzerine Danimarka'da ilgili ortak üniversiteden diploma kazanmak, yani çift derece alırsınız.

IBCM 2013 yılından beri Alman Akreditasyon kurumu EVALAG tarafından akredite edilmiştir.

IBCM

YAKLAŞIM

IBCM bizim yaklaşım öğrenci merkezli olduğunu. Amacımız kendi işyerinde ve toplumda bir fark yaratmak için becerilere sahip profesyoneller içine öğrencilere inşa etmektir. Bu odak eğitimin kalitesi, uygulama uygulaması ve tüm alanlarda uluslararası en iyi uygulama entegrasyonu üzerinde bir okuldur.

Sloganımız, Teori Uygulamaya itibaren, lisans programlarının tüm tasarım ve müfredatlarında demlenir. Bizim Danimarkalı ortakları aracılığıyla tanıtıldı profesyonel meslek en iyi uygulama kullanarak, bizim eğitim programları yerel olarak adapte ve maksimum öğrenmeyi sağlayan bir pedagojik modeli kullanırlar.

IBCM

IBCM Vizyonu

Mitroviça bölgenin çeşitli gruplar ve toplulukların sosyo-etnik dahil gösteren Batı Balkanlar'da ekonomik canlı merkezi haline gelecektir. Kaliteli eğitim ve öğretim, uluslararası topluma önemli becerilerin geliştirilmesi yanı sıra poz vererek ve Mitrovica etnik gruplar köprü bu katkı sağlayacaktır.

Boş

IBCM Misyonu ve Manda

IBCM uygun bir hızda yüksek kalitede uluslararası eğitim veren bir kendi kendini idame ettirebilen yüksek mesleki eğitim kurumu haline gelecektir. mükemmel eğitim ve öğretimin sağlanması yoluyla, ekonomik fırsatlar Mitrovica bölgesinde gençleri ve yetişkinleri sağlayacak ve bölgedeki ekonomik gelişimini desteklemek. "Uygulamaya Teoriden" IBCM sloganı uygulanarak IBCM öğrencilerin mesleki kariyerlerini geliştirmek sağlayarak, beceri bir up-to-date seti ile donatılmıştır.

IBCM
Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Lisans

International Business College Mitrovica (IBCM)

IBCM Kamu Hizmet Yönetimi (PSM) lisans programı öğrencilere çağdaş kamu sektörü yönetim ve reform zorlukları karşılamak için yeteneği verir. ... [+]

Kamu Hizmet Yönetimi Lisans

Kamu Hizmet Yönetimi IBCM Lisans

A IBCM Kamu Hizmet Yönetimi (PSM) lisans programı öğrencilere çağdaş kamu sektörü yönetim ve reform zorlukları karşılamak için yeteneği verir. Böyle insan hakları, inovasyon, gelişme ve Avrupa entegrasyonu gibi, sosyal demokratik ve ekonomik kavramların bir aralığı kapsar. Bir problem çözme zihniyet ve onları bugün kamu görevlileri ve modern vatandaşlarının karşılaştığı zorlukları karşılamak için yardımcı değerler açık bir set ile donatmaktır hedefliyoruz.

Uluslararası ve akredite derece

Program İngilizce öğretiliyor ve Avrupa Kredi Transfer Sistemi (ECTS) dayanmaktadır. kurslar uluslararası alanda tanınan ve transfer edilir.... [-]

Kosova Mitroviça
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
International Business College Mitrovica (IBCM)

IBCM Uluslararası Satış ve Pazarlama programı, uluslararası pazarlama, ekonomi, iletişim, organizasyon yönetimi ve girişimcilik ve yenilikçilik üzerinde güçlü bir odaklan ... [+]

Uluslararası Satış ve Pazarlama Lisans

A IBCM Uluslararası Satış ve Pazarlama (ISM) Program, uluslararası pazarlama, ekonomi, iletişim, organizasyon yönetimi ve girişimcilik ve yenilikçilik üzerinde güçlü bir odaklanma ile işletme çalışmaları konusunda uzmanlaşmıştır. ISM programı problem çözme ve başarılı olmak için gereken girişimci zihin-set ile donatmak olacaktır.

Uluslararası ve akredite derece

Program İngilizce öğretiliyor ve Avrupa Kredi Transfer Sistemi (ECTS) dayanmaktadır. kurslar uluslararası alanda tanınan ve transfer edilir.

Tüm IBCM Öğrenciler çift diploma alırlar. Bu IBCM diploma ve Danimarka'da Mesleki Yükseköğretim bizim ortak kurum, Lillebaelt Akademisi diploma almak anlamına gelir.... [-]

Kosova Mitroviça
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
International Business College Mitrovica (IBCM)

IBCM Çevre ve Tarım Yönetimi (EAM) programı gibi tarımsal üretim, biyoçeşitlilik, doğal kaynaklar ve yenilenebilir enerji gibi kritik çevresel sorunların yönetiminde disi ... [+]

Çevre ve Tarım Yönetimi Lisans

A IBCM Çevre ve Tarım Yönetimi (EAM) Program, tarımsal üretim, biyoçeşitlilik, doğal kaynaklar ve yenilenebilir enerji gibi kritik çevresel sorunların yönetiminde disiplinlerarası bir deneyim öğrencilere sağlar. Bir EAM öğrencisi olarak, size başarılı bir kariyer için gereken becerileri sağlayarak, modern çevre ve tarımsal iş uygulamaları ve eğilimler içine gerçek dünya anlayışlar kazanacaktır.

Uluslararası ve akredite derece

Program İngilizce öğretiliyor ve Avrupa Kredi Transfer Sistemi (ECTS) dayanmaktadır. kurslar uluslararası alanda tanınan ve transfer edilir.

IBCM iki nitelikleri sunmaktadır:... [-]

Kosova Mitroviça
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku