International Business College Mitrovica (IBCM)

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

IBCM hakkında

International Business College Mitrovica hoş geldiniz!

IBCM öğrencileri

IBCM, düşünme taze yolları, öğrenme ve bilgiyi uygulayarak övünür benzersiz bir üniversiteye hoş geldiniz. Kuzey ve Güney Mitroviça bizim iki güzel, modern kampüsleri dayanarak, iş dünyası için öğrencileri hazırlamak konusunda uzmanım.

Tarih, donörler ve ortakları

International Business College Mitroviça (IBCM) Hollandalı sivil toplum örgütü SPARK himayesinde çalışan bir uluslararası tescilli olmayan kar amacı gütmeyen vakıf olarak Mart 2010 yılında kurulmuştur.

IBCM

Bu bağışlarıyla kuruldu:

  • İsveç Uluslararası Kalkınma İşbirliği Ajansı (SIDA)
  • Danimarka Dışişleri Bakanlığı
  • Kalkınma İşbirliği Hollandalı Bakanlığı
  • İngiliz Büyükelçiliği Priştine
  • İsviçre Konfederasyonu
  • Kosova'da Avrupa Birliği Ofisi
  • Almanya Büyükelçiliği Priştine

Mesleki Yükseköğretim Lillebaelt Akademisi, Tietgen Business College ve University College Lillebaelt: IBCM Danimarka'da yüksek öğrenim kurumları ile işbirliği içinde üç yüksek kaliteli akademik programlar geliştirmiştir. Çalışma programları yerel bağlam ve personel ve yoğun eğitim almış öğretmenlere adapte edildi yoğun bilgi ve beceri alışverişi, birkaç yıl sonra, ortaklığın program geliştirme aşaması 2014 yılında tamamlanmıştır. programları artık tamamen IBCM teslim edilmiştir.

Danimarkalı kurumlar ile ortaklık artık anahtar Danimarkalı öğretmenler IBCM değerlendirmesi ve sınavlar sürecinin kalite gözetim uygulamaya devam ile, bir bakım düzeyinde faaliyet göstermektedir. Bu anlaşmayı muhafaza ederek, IBCM öğrenciler IBCM hem ve çalışma programının başarıyla tamamlanması üzerine Danimarka'da ilgili ortak üniversiteden diploma kazanmak, yani çift derece alırsınız.

IBCM 2013 yılından beri Alman Akreditasyon kurumu EVALAG tarafından akredite edilmiştir.

IBCM

YAKLAŞIM

IBCM bizim yaklaşım öğrenci merkezli olduğunu. Amacımız kendi işyerinde ve toplumda bir fark yaratmak için becerilere sahip profesyoneller içine öğrencilere inşa etmektir. Bu odak eğitimin kalitesi, uygulama uygulaması ve tüm alanlarda uluslararası en iyi uygulama entegrasyonu üzerinde bir okuldur.

Sloganımız, Teori Uygulamaya itibaren, lisans programlarının tüm tasarım ve müfredatlarında demlenir. Bizim Danimarkalı ortakları aracılığıyla tanıtıldı profesyonel meslek en iyi uygulama kullanarak, bizim eğitim programları yerel olarak adapte ve maksimum öğrenmeyi sağlayan bir pedagojik modeli kullanırlar.

IBCM

IBCM Vizyonu

Mitroviça bölgenin çeşitli gruplar ve toplulukların sosyo-etnik dahil gösteren Batı Balkanlar'da ekonomik canlı merkezi haline gelecektir. Kaliteli eğitim ve öğretim, uluslararası topluma önemli becerilerin geliştirilmesi yanı sıra poz vererek ve Mitrovica etnik gruplar köprü bu katkı sağlayacaktır.

Boş

IBCM Misyonu ve Manda

IBCM uygun bir hızda yüksek kalitede uluslararası eğitim veren bir kendi kendini idame ettirebilen yüksek mesleki eğitim kurumu haline gelecektir. mükemmel eğitim ve öğretimin sağlanması yoluyla, ekonomik fırsatlar Mitrovica bölgesinde gençleri ve yetişkinleri sağlayacak ve bölgedeki ekonomik gelişimini desteklemek. "Uygulamaya Teoriden" IBCM sloganı uygulanarak IBCM öğrencilerin mesleki kariyerlerini geliştirmek sağlayarak, beceri bir up-to-date seti ile donatılmıştır.

IBCM

Konumlar

Mitroviça

Address
North Campus:
Str. Cara Dusana nn, 38220 Mitrovica

South Campus:
Str. Bislim Bajgora nn, 40.000 Mitrovica

Mitroviça, Kosova