Pioneer International University PIU

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Vizyonumuz ve Misyonumuz

Vizyon

Toplumun iyiliği için mükemmellik bir dünya standartlarında pazar odaklı bir üniversite olmak.

Pioneer International University kendi meslekleri ve kendi toplumlarında aktif ve özverili hayatları için yüksek kalibreli ve yetkili liderleri sosyal sorumlu vatandaşlar yetiştirmek için kendi özel bir sınıfta bir pazar odaklı bir üniversitedir.

PIU en öğrenci merkezli öğretim ve personel farklı kökenden ve her yaştan itibaren akademik nitelikli öğrenciler dinamik küresel ortamda titiz yüksek öğrenim ve mesleki gelişim fırsatlarından faydalanmak için ilham. Derinden pratik burs köklü ve sosyal adalet ilkeleri, etik bilinci, liderlik gelişimi, ekonomik ilerleme ve sivil katılım gibi ifade Pioneer International University toplum ortaklıkları teşvik ve küresel bir toplum, sorumlu vatandaşlık için çeşitli mezunları hazırlar.

Misyon

PUB yaratıcılığı beslemek ve bir kültürel ve uluslararası çeşitli yelpazede ihtiyaçlarını ve emellerini karşılamak, yüksek kalibreli liderleri, ufkunu genişletmek üreten bütünsel eğitim süreci içine zengin deneyimler melding, ileri teknoloji araştırma ve yenilik yoluyla bilginin ilerlemesi üzerine çeşitli kaynaklar yönlendirir paydaşlar.

PUB teşvik ve paydaşların çeşitli bir yelpazede ihtiyaçlarını ve emellerini toplantı misyonunun bir parçası olarak kenar araştırma ve yenilik kesme tarafından desteklenen öğrenciler ve mezunlar için eylem odaklı öğrenme deneyimleri görünür ağı destekler. Ayrıca personel, tesisler ve state-of-the-art teknolojinin etkin kullanımı ile akademik ve hizmet kaynaklarını birbirine bağlayan bir canlı öğrenme topluluğudur.

PUB kendine özgü küresel odak ve iş, elektronik / mühendislik ve tıp alanlarında dinamik, son derece yenilikçi müfredat için uluslararası tanıma kazanır.

PUB, çeken gelişmekte olan ve yüksek nitelikli, yaratıcı ve sorumlu öğretim ve öğrencilerin hayatları ve yaşadıkları toplumda önemli bir fark yapma tahsil edilecektir farklı kökenden gelen uzmanları istinat devam eder.

Pioneer International University Özlem

Eğitim yoluyla topluma hizmet etmek arzusu esinlenerek, PUB tüm kişi eğitim olma amacını bildirir. Üniversite böylece adamıştır:

Öğrencilerin hazırlanması, ufkunu genişletir yaratıcılığı besler, ahlaki ve manevi yanı sıra entelektüel ve estetik değerleri vurgulayan bir eğitim yoluyla toplumda liderlik rolü üstlenmeye.

Akademik mükemmellik bir uzlaşmaz standart ve gerçeği arama, akademik özgürlük, soruşturma özgürlüğü ve ifade özgürlüğü tereddütsüz bağlılık.

Titiz ve yaratıcı burs; ve sınıf dışında mükemmel öğretim; ve eğitim programları farklı bilgi formlarının entegrasyonu teşvik etmek, ve satın alma değil, aynı zamanda bilginin yaratıcı ve sorumlu kullanımını sadece uyarmak için, genişlik ve derinlik sağlamak için tasarlanmıştır.

Temel Değerler

Biz vizyonumuzu peşinde misyonumuzu gerçekleştirmek için kritik olan bu temel değerleri, dışarı yaşamak için kendimizi sorumlu tutun:

Akademik mükemmellik ve darbe - hayatı değiştirir ve anlayışı derinleştirmek öğretim ve araştırma bursu olarak itibar. Yaratıcılık ve yenilik çabalarımızın işaretlerinden olacaktır.

Bireysel gelişim - Her kişi eşsiz ve entelektüel ve kişisel gelişim için vaat dolu olduğundan, bireysel başarı ve kendi kaderini tayin teşvik ve tamamı kişinin eğitim, karakterini oluşturur dünyada aktif katılımını teşvik ve iyi vatandaşlar üretir inanıyorum.

Etik toplum - saygı ile her üye ve davranır herkesin onurunu tanır. Bizim eylemleri adalet, dürüstlük ve bütünlük tarafından yönlendirilir.

Kapsayıcılık - çeşitliliği teşvik ve ne olursa olsun bireysel kökenden her eğitim ve sosyo-ekonomik fırsatlara erişim sağlayan.

Yenilik - marifet, yaratıcılık ve keşif teşvik.

İşbirliği - Öğrenciler, mezunlar, iş ve endüstri, hükümet organları, akreditasyon kurumları ve üniversite hizmet vermektedir topluluklar ile ortaklıklar kurarak toplumun ilerlemesi.

Takım - ortak bir amaç için birlikte çalışıyor.

İletişim - açıkça ve zamanında bilgi paylaşımı.

Liderlik - Biz güven, dürüstlük ve nezaket üzerine inşa liderlik değer.

Fırsat - kariyer bilgi ve becerileri geliştirmeye odaklanarak, biz sivil katılım, liderlik gelişimi, ilerlemesi ve başarı için bir fırsat sağlar.

Eleştirel düşünme - biz öğretmek ve onlar formüle ve sorunları çözmek ve ileriye bir yol ile gelip edebiliyoruz, böylece analitik ve karar verme becerilerini geliştirmek için öğrencileri teşvik.

Neden Pioneer International University

Yüksek nitelikli ve özel hocalar. Uygun ücretler, taksitle ödenecek. Yüksek Öğrenim Kredi Kurulu ve Özkaynak Bankası ile işbirliği içinde mevcuttur Eğitim krediler. Dijital / çevrimiçi kaynaklara dahil iyi donanımlı bir kütüphane. Sanat, bilgisayar laboratuarları ve BİT tesislerinin Devlet. Araştırma çalışmaları için idealdir 24 saat hızlı internet erişimi,. Sıcak noktalar - Kablosuz LAN üzerinden Internet erişimi. Hands-araştırma deneyimi - Öğrenci araştırma lisansüstü programın ilk yıl vurguladı Sosyal sorun yönelim - biz akademisyenler güncel sorunları giderir ve açıklamak ya da sosyal sorunları çözmek için çalışır araştırma üretmek için bir sorumluluğumuz var farkındayız. Canlı entelektüel kültür - İlgili bölümler daha büyük bir gelişen bir üniversite kültürünün bir parçası, olağanüstü kaynaklarla donatılmış ve canlı ve yaratıcı aydınlardan oluşan vardır. Kredi transferleri / ilgili alanlarda diploma sahiplerine verilen muafiyetler. Derslerin Esnek zamanlama - gün, akşam ve hafta sonu ayarları diğer etkinlikler için fırsatlar kaybolmaz sağlar. Mentorluk Matters - öğretim derinden öğrencilere rehberlik kararlıyız. Mesleki gelişim Kişiselleştirilmiş - Öğrenciler Endüstriyel Çalışmalar Sertifika (BDT) tüm lisans ve benzersiz Endüstriyel Yerleştirme (IP) programı aracılığıyla sunulan program sayesinde mesleki becerilerini geliştirmek için fırsat var. Bu öğrencilere sanayi deneyimi ve onların derece ve ötesinde onlara yardım becerilerini geliştirmek için bir fırsat sunuyoruz. Biz işverenler karşılamak ve becerileri görüşme özgeçmiş yazma, iş avcılık tüm yönleri hakkında rehberlik almak için şansı sunuyoruz. Takım kurma - Proje çalışmaları üstlenen tüm öğrencilerin belirlenen alanlarda ekip oluşturma için gidin. Bu öğrencilerin takım olarak sorunlarla karşı karşıya araya hangi bir 'dışa bağlı' deneyimi sağlar. Onlar Üniversitesi dönmek ve aynı takımlarda, proje çalışmaları zaten sahip bir ekip olarak çalışan yüksek ve alçak deneyimli başlar. Gerçek bir topluluk - öğretim üyeleri ve öğrenciler sık ​​sık işbirliği açık ve destekleyici bir ortam. Öğrenme için sakin ve elverişli bir ortam. Beyler ve bayanlar için ayrı pansiyonlar. Ve mevcut öğrencilerin hedeflerinden Taşıma. Merkezi İş Bölgesi'ne yürüme mesafesinde.

Konumlar

Nairobi

Pioneer International University

Address
Desai Rd
P.O.BOX 33421-00600

33421-00600 Nairobi, Nairobi İlçesi, Kenya
Telefon
00 254 700 372 354