Resmi açıklamayı okuyun

Edulink International College Nairobi , 2014 yılında kurulmuş ve Eylül 2016'dan itibaren hem Foundation hem de Undergraduate seviyesinde geniş bir yelpazede İş seçenekleri sunmakta ve Northampton Üniversitesi tarafından verilmektedir.

Northampton Üniversitesi, İngiltere Kenya Üniversitesi Eğitim Komisyonu (CUE) tarafından Edilink International College, Nairobi ile işbirliği yapma yetkisine sahip oldu.

Northampton Üniversitesi ve Edulink International College arasındaki işbirliği, Kenya öğrencilerini, yurtdışı seyahat etmemekten ve bu harcamayı yönetmekten değil, Nairobi'de kaliteli bir İngiltere Diploması ederek, devam eden eğitim hedeflerine ulaşmalarını desteklemek için bir yaklaşım. yurtdışı eğitimi taşıyor.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, "büyük üniversite" imkânları sunan "küçük bir üniversite" öğrenme ortamı vasıtasıyla dünya çapında üniversite eğitimi veren, ulusal düzeyde tanınmış ve kapsamlı bir eğitim merkezi olmaktır.

Misyonumuz

Edulink International College Nairobi (EICN), lider bir İngiltere üniversitesiyle dinamik bir ortaklık vasıtasıyla Kenya'ya birinci sınıf bir eğitim getirmek olan çok kültürlü bir kurumdur.

  • İstihdamda öğrenme ve modern, tam donanımlı tesisler vasıtasıyla öğrencilerin eğitim, burs ve hizmet kalitesini sürekli iyileştirerek mükemmellik sağlayacağız.
  • Tüm EICN mezunları, Doğu ve Orta Afrika'da ve gelecekte istihdam yaratma ve koruma açısından küresel açıdan başarılı olacaklardır

Edulink Grubu Hakkında

Edulink Dubai'de merkezi olan uluslararası bir işte danışmanlar. 3 kıtada bir dizi Yüksek Öğretim Enstitüsüne sahiptir ve bunları yönetir; aynı zamanda sağlık ve diş kliniklerinde ve Dubai'de bir hastaneyi yönetir. Özel sektöre ait olup profesyonel olarak yönetilmektedir. İşletmenin sağlık kolu 1987'de tek bir kliniği ile kuruldu ve aylık ortalama 6000 hasta ziyareti ile cerrahi ve dişhekimliği spesiyalitelerini içerecek şekilde büyüdü. Eğitim alanlarımız, Middlesex University Dubai'nin ortaklığıyla Middlesex University Dubai'nin kurulması ile 2005 yılına dayanıyor. Bu, gelişen bir kampüste çığır açtı ve bu kampüs, Asya ve Afrika'daki eğitim alanlarımızın genişlemesine temel oluşturdu. Şu anda 3 kıtada geniş bir lisans ve yüksek lisans programları eğitimi alan 3000'den fazla öğrencimiz var. Programlarımız, 3 İngiliz Üniversitesiyle ve 2 diğer kalite eğitim sağlayıcısı ile ortaklaşa teslim edilmektedir. Stratejimiz, öğrencilerin ev kampüsündeki öğrencilere verilen ödüllerle aynı nitelikte olmasını, ancak bunu yaparken kendi bölgesel çevrelerinde kalmalarını sağlar. Gelecekteki stratejimiz, Dubai merkezli sağlık hizmetlerinin ve uluslararası eğitim bölümlerinin genişlemesini ve gelişimini kapsıyor.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

BA

EDULINK INTERNATIONAL COLLEGE NAIROBI

Program, temel iş alanlarında sağlam bir eğitim veren bir dizi temel konuların etrafında verilir. Buna ek olarak, sanayi / ticarette isteğe bağlı bir sandviç yılı üçüncü ... [+]

Edulink International College Nairobi, Northampton Üniversitesi'yle ortaklık içinde çalışıyor. Program, temel iş alanlarında sağlam bir eğitim veren bir dizi temel konuların etrafında verilir. Buna ek olarak, sanayi / ticarette isteğe bağlı bir sandviç yılı üçüncü yılda alınabilir. [-]
Kenya Nairobi
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
EDULINK INTERNATIONAL COLLEGE NAIROBI

Geleceğiniz kendi işinizi kurmak ve yürütmekse, bağımsız olarak serbest çalışan bir danışman olarak çalışıyor veya eğitim görürken çevrimiçi bir girişim geliştiriyorsa, b ... [+]

Edulink International College Nairobi, Northampton Üniversitesi'yle ortaklık içinde çalışıyor.

Geleceğiniz kendi işinizi kurmak ve yürütmekse, bağımsız olarak serbest çalışan bir danışman olarak çalışıyor veya eğitim görürken çevrimiçi bir girişim geliştiriyorsa, bu program başarmak için ihtiyaç duyacağınız bilgi ve istihdam becerilerini sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Program odağında pratiktir ve girişimcilerle kendi iş fikirleriniz ve ağınız üzerinde çalışmak için fırsatlar sunmaktadır.

[-]
Kenya Nairobi
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
EDULINK INTERNATIONAL COLLEGE NAIROBI

Program temel konuların ve isteğe bağlı konuların çeşitli dayanmaktadır. Temel konular, işin temel alanlarında sağlam bir eğitim sağlarken, seçenekler yelpazesi öğrencile ... [+]

Edulink International College Nairobi, Northampton Üniversitesi'yle ortaklık içinde çalışıyor.

Program temel konuların ve isteğe bağlı konuların çeşitli dayanmaktadır. Temel konular, işin temel alanlarında sağlam bir eğitim sağlarken, seçenekler yelpazesi öğrencilerin çeşitli uzmanlık alanlarından seçim yapmalarına olanak tanır.

Bu yaklaşım, bireysel menfaatleri ve kariyer hedeflerini geniş bir yelpazede karşılamakta ve sadece bilgiye değil, aynı zamanda iş alanında gerekli olan temel becerilerin geliştirilmesine odaklanmaktadır.

[-]
Kenya Nairobi
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
EDULINK INTERNATIONAL COLLEGE NAIROBI

Derecesi, Ortak Honors programı kapsamında sunulan birçok konuyu tamamlamak üzere tasarlanmıştır. ... [+]

Edulink International College Nairobi, Northampton Üniversitesi'yle ortaklık içinde çalışıyor.

Derecesi, Ortak Honors programı kapsamında sunulan birçok konuyu tamamlamak üzere tasarlanmıştır.

Bu program, Müşterek Şeref Öğrencilerinin iş konularında bir anlayış geliştirmelerine ve pazarlama, müşteri ilişkileri yönetimi (CRM), sınır ötesi pazarlama gibi bir çok alanı kapsar ve öğrencilere satış ve iş geliştirme becerileri geliştirme fırsatı sunar.

[-]
Kenya Nairobi
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku