Resmi açıklamayı okuyun

AlmaU'nun tarihi 1988 yılında genç ülkemiz için yeni nesil yöneticilerin ilk işareti haline gelen küçük bir Yönetim Okulu ile başladı. 1996 yılında, ilk geliştirme aşamasının başarıyla tamamlanmasının ardından, Almatı Yöneticiler Okulu (ASM) Uluslararası İşletme Akademisine (IAB) dönüştürüldü. Oluşturulduktan 25 yıl sonra , üniversite bir sonraki gelişim dönüşüne girdi ve yükselişe geçti - Akademi ÜNİVERSİTE statüsünü aldı. AlmaU’nun yeni stratejisine göre, 2014 yılında, üniversite girişimci bir üniversite modeli oluşturma dersi aldı.

Üniversite, ilk Kazakistan girişimcilerinin, Kazakistan'daki ilk MBA ve DBA programlarının, en iyi öğretmenlerin ve popüler mezunların öğretim yönetimi ile tanınır.

AlmaU, her zaman eğitimsel yeniliklerin zirvesinde olan ve ilerlemeyi, yeni zorlukları kabul etmeyi ve yeni zirvelere ulaşmayı hedefleyen bir üniversite olan Kazakistan eğitiminin bir sürücüsü olarak adlandırılabilir. Bu, üniversitenin sayısız ödülü ile kanıtlanmıştır.

Almaty Management University , Eduniversal International Ranking Agency (Fransa) 'ya göre, Orta ve Güney Asya'daki en iyi işletme okullarının ilk-3'ünde; TOP - 3 ulusal derecelendirme notunda “Kazakistan'ın en iyi insani ekonomik üniversiteleri”, IQAA derecelendirmelerine göre üniversiteyi Internet alanında kullanan ve destekleyen uluslararası kalkınmada ve İnternet teknolojilerinde lider - Kazakistan Eğitimde Kalite Güvencesi Ajansı, Kazakistan .

AlmaU, anlamları yaratan bir üniversitedir.

Program dili:
  • Ingilizce
  • Rusça

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Lisans

Almaty Management University

Lisans programları, dört yıl boyunca belirli bir uzmanlık dalında "Lisans" derecesinin verilmesiyle birlikte profesyonel yüksek öğrenim programlarıdır. AlmaU'da, daha ver ... [+]

Lisans programları, 4 yıl boyunca belirli bir uzmanlık dalında "Lisans" derecesi verilen profesyonel yüksek öğretim programlarıdır. AlmaU'da, daha verimli ve farklı alanlarda uzmanları yetiştirmeye odaklanabilecek çalışma alanlarının Okulları (fakülteleri) vardır.

Bu program kim içinorta öğretim mezunlarıkolej Mezunları

Eğitim üç dilden birinde verilir: Kazakça, Rusça veya İngilizce.

Çalışmanın şekli

tam zamanlı (okuldan ve üniversiteden sonra) ve mesafe (ilgili uzmanlık için üniversiteden sonra).

Programların iş yükü kredi birimleri cinsinden ölçülür.

Öğrencilerin emrinde:

Yüksek teknik donanıma sahip sınıflar, ücretsiz internet erişimi olan bilgisayar ve bilim odaları (Wi-Fi dahil) önde gelen bilimsel ve araştırma dergilerinin ve kitapların elektronik kütüphanesine erişim.Yaratıcı Bölge AlmaU.SporÖzel "Pazarlama"... [-]
Kazakistan Almaty
Eylül 2019
Ingilizce,Rusça
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku

Welcome to Almaty!

Eduniversal ENG

Student anthem of Almaty Management University