Resmi açıklamayı okuyun

Modern dünya sürekli değişiyor beceri setleri ile, bilgili, uyarlanabilir ve esnek olmalarını gerektirmektedir. Eşsiz müfredat bu sıfatla üstünlük ve öğrencilerin eğitim uzmanlaşmak sağlar.

başarılı Kariyer

WAS öğretim tüm profesyoneller ve kendi disiplinlerinde son derece başarılıdır. bilgilerini kullanarak, başarı için öğrencileri hazırlamak. Fakültemiz kariyer isteklerini yerine getirmek ve iş gücünün başarılı öğrencilere ilham kaynağı olacak.

Kısa Bilgiler

  • yepyeni bir Apple sponsor öğretim tesis Fonksiyon Junction, Whistler yer etmiştir OLDU.
  • WAS tesisimizin içinde yepyeni bir üretim laboratuarı, atölye ve sınıf vardır.
  • WAS dersler şu anda kendi alanlarında çalışan uzmanlardan öğrencilere gerçek dünya becerileri kazandırmak.
  • WAS öğrenciler yaşamak, çalışmak ve Whistler köyünde, dağlarda oynamak ve West Coast en iyi deneyim.

Özet

Whistler Macera Okul British Columbia, Kanada güzel batı kıyısında yaşayan yaşamaya dünyanın dört bir yanından gelen öğrenciler getiriyor. hem Whistler ve Blackcomb dağlar tabanı, 2010 Kış Olimpiyatları'na ev sahipliği dünya standartlarında bir kayak merkezine birkaç dakika içinde yer almaktadır WAS.

kariyer geliştirme konularında çok çeşitli sertifika sunan yeni açılan tesis OLDU olduğunu. Fakültemiz kendi alanları içinde uzman ve uzman bilgi ve öğretmek için kabiliyetine dayanan seçilmiştir. Hızlı tempolu aksiyon spor dünyasında dağ gibi Whistler olarak ilçe ve işverenler özel becerilere sahip çalışanların, gerekli eğitim olanaklarını açarak toplum ve işverenleri desteklemektedir WAS gerektirir.

WAS iş co-op fırsatları ve kariyer geliştirme yerleşimlerle sınıfın ötesinde bir fırsat sunuyor. Sizin eğitici yolculuk dağlarda oynayan ve Whistler çok kültürlü şehir ödüllü yaşarken zevk.

Öğrenciler Whistler yaşam tarzı etrafında kendi takvim planlayarak bireysel dersler veya tam programları tamamlayabilirsiniz.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Welcome to Whistler

Introduction to Whistler Adventure School