St. Francis Xavier University Gerald Schwartz School of Business

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

StFX'ten Gerald Schwartz İşletme Okulu, dünyanın en etkili işletme ve endüstri liderlerinden bazılarını üretmektedir. Araştırma, pazarlama, muhasebe ve girişimcilik gibi iş alanlarında eğitim ve liderlik konusunda mükemmel bir üne sahip olmaktan gurur duyuyoruz - sadece birkaçı.

Avcılar Yarışı / Unsplash

Geleceğe yönelik hayalleriniz ve planlarınız ne olursa olsun, Gerald Schwartz İşletme Okulu sizi oraya gitmeniz için gereken bilgi ve becerilerle donatabilir.

Sizi Gerçek Dünyaya Hazırlamak

Gerald Schwartz İşletme Okulu, yedi büyük, ileri ana ve onur akışı ile Lisans Derecesi (BBA) derecesi sunmaktan gurur duyar:

  • Muhasebe
  • Girişimcilik sistemleri
  • Girişimcilik
  • maliye
  • Uluslararası iş
  • Yönetim ve Liderlik
  • Pazarlama

Hangi akışı seçerseniz seçin, bugünün ve yarının küresel ticaret ortamında etkin bir lider olmak için ihtiyaç duyduğunuz becerileri, bakış açılarını ve tutumları öğreneceksiniz.

Uygulamalı Öğrenme. Modern Tesisler

StFX'te, sınıfa gitmekten daha fazlasını yapacaksınız - uygulamalı öğrenme fırsatlarına dalmış olacaksınız. Üst düzey fakültelerden ders alarak, etkileşimli vaka çalışmaları, iş simülasyonları, konuk konuşmacılar ve atölye çalışmaları ile çalışmanızı gerçek hayattaki zorluklara bağlayacaksınız. Ayrıca, çeşitli uygulamalı öğrenim stajları ve sınıf içi etkinlikleri ücretli iş deneyimi ile birleştireceğiniz işbirliği seçeneğimiz arasından seçim yapabilirsiniz.MBM / Unsplash

Ve hepsini 23 milyon dolarlık Gerald Schwartz İşletme Okulu, modern sınıflara sahip inanılmaz bir akademik tesis, işbirliği için ayrılma alanları ve Jonathan Deitcher Finans Ticaret Odası gibi özellikler ile yapacaksınız . 2015 yılında açılan işlem odası, gerçek dünyadaki finansal kuruluşlar tarafından kullanılan piyasa verilerine, kurumsal finansal raporlara ve işlem teknolojisine erişimi olan gerçek hayattaki bir finansal işlem ortamını simüle eder. Uygulamalı, en iyi deneyime dayalı öğrenme!

Konumlar

Antigonish

Gerald Schwartz School of Business

Address
3090 Martha Drive
B2G 2W5 Antigonish, Nova Scotia, Kanada
Telefon
+1 (902) 867-2167