St. Stephen's University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Gururla Kanada'da küçük üniversite, Aziz Stephen Üniversite önde Liberal Sanatlar üniversite sadece kadar kabul olduğunu 30 öğrenci her yıl. Eğitim herkesin katkıda bulunabileceği bir küçük öğrenme topluluğunda iyi olur inanan, profesörler aslında arkadaş olarak onları tanımaya, öğrencilerle günlük hayatı paylaşmak. Bu eşsiz ortamda, her öğrencinin doğuştan eğilimlerini kim olduklarını uyan bir kariyer için onları hazırlamak, kabul ve keşfedilmeyi olabilir.

Öğrenciler pişirme katılan ve birlikte temizlik yanı sıra eğitim ve rahatlatıcı, New Brunswick küçük bir kasabasında eski bir otel birlikte yaşamak. Ve tam iki dönem onlar Bir sınıf olarak birlikte dünya seyahatAvrupa ve Asya'da bir düzine ülkede daha ziyaret.

Üniversitenin özünde, personel ve öğretim topluluğa kabul ve dahil bir bakım temel vererek, Hıristiyanlar vardır. Her kökenden gelen öğrenciler, manevi bakış açıları ve yaşam yolculuğunda aşamaları hiçbir dini giriş şartları veya zorunlu uygulamalar ile, karşıladı. SSU değerleri ve bu çeşitliliği sahiptir, ve genç yetişkinler gerçekten kim olacak, ve onların, entelektüel ruhsal, pratik ve ilişkisel yaşamlarında vade yetişebilen bir yer olmak istiyor.

SSU Beşeri Bilimler, Psikoloji ve Uluslararası Çalışmalar dereceleri sunmaktadır. Tüm derece zihin esneklik, bakış açılarının çokluğu ve yenilik için bir kapasite artışı ile mezun sağlamak. SSU nasıl sorunları çözmek ve nasıl farklı insanların iyi ilişki nasıl bir argüman sunmak için nasıl düşünmek öğrencilere öğretmeye yöneliktir. İşverenler, bu aşk! SSU deneyimi yaşama ve çalışma için hazırlamak ve onları yapmak istiyorum anlamaya yardımcı, ileri eğitim ya da ödüllendirici kariyer biri için olasılıklar bir dünya açılır. Sanat terapisi, iş, afet yardımı, eğitim, film, güzel sanatlar, gazetecilik, hukuk, yönetim, bakanlık, hemşirelik, siyaset, sosyal, teoloji: SSU mezunları çalışma veya aşağıdaki gibi alanlarda çok çeşitli çalışmak için gitti ve kentsel planlama.

Konumlar

Aziz John

St Stephen's University

Address
8 Main Street St. Stephen
E3L 3E2 Aziz John, Yeni brunswick, Kanada
Telefon
+1 506-466-1781