Memorial University, Grenfell Campus

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Grenfell Campus, Memorial University , Eastern Canada'da , Newfoundland'ın batı kıyısındaki Corner Brook şehrinde yer almaktadır.

Grenfell'in eşsiz konumu, uluslararası öğrencilere canlı, samimi ve güvenli bir öğrenme ortamı sunmaktadır. Grenfell'de sınıflarımız küçük, bu nedenle profesörlerinizi ve sınıf arkadaşlarınızı tanımak kolaydır - hiçbir zaman evde hissedeceksiniz. Memorial Üniversitesi, dünyadaki en düşük uluslararası eğitim ücretlerine sahiptir ve size dünyanın saygın bir eğitim sunmaktadır.

Uluslararası öğrenciler Grenfell'deki öğrenci hayatında önemli bir rol oynamaktadır. Kampüs toplumunun bir parçası olacak ve topluluğun kültürel çeşitliliğine katkıda bulunacaksınız.

Neden grenfell? Çünkü biz harika, işte bu yüzden.

İnanılmaz bir konuma, güvenli bir çevrede küçük sınıflar sunmaya, birinci sınıf öğrencilerine garantili öğrenci yurdu teklif etmeye ve birinci sınıf olanaklara sahibiz.

ekonomiklik

Memorial University'nin bir kampüsü olarak, İngilizce konuşan Kanada'da en düşük eğitim ücretinden yararlanacaksınız. Eyalet hükümeti, Memorial Üniversitesine kapsamlı finansman sağlayarak eğitimde yüksek öncelik vermektedir. Bu taahhüt, uygun maliyetli ancak yüksek kaliteli bir orta öğretim sonrası eğitim sağlamamıza izin vermektedir.

Küçük sınıflar, güvenli çevre

Elbette çok sayıda üniversitenin küçük sınıfları var, ancak Grenfell'de profesörünüzü ilk adıyla tanıyorsunuz. Ve Corner Brook da küçük, bu nedenle Kuzey Amerika'nın en güvenli bölgelerinden birinde güvenli ve güvende hissedeceksiniz. Sanat, işletme, eğitim, güzel sanatlar, hemşirelik, kaynak yönetimi ve bilim alanlarında kaliteli lisans dereceleri sunuyoruz. Yüksek lisans dereceleri çevre politikasında ve kıta ekosistemlerinde ve tarım bilimlerinde sunulmaktadır. Küçük kampüs ortamımız eğitim faaliyetlerinizde gelişmenize yardımcı olacaktır. Öğrencilerimizin birçoğu aynı zamanda profesörleriyle araştırma yapacaktır - bu da size benzersiz bir deneyim kazandıracak bir fırsattır.

Konum, konum, konum

Grenfell, ülkenin en güzel yerlerinden birinde yer almaktadır: temiz hava, kükreyen okyanus, görkemli dağlar. Newfoundland'ın batı kıyısı, yazın, kış, ilkbahar ve sonbaharda serüven serüvenidir. Yürüyüş parkurları, bölge çapraz çizgiler. Kayak, snowboard, kaya tırmanışı ve zipline noktaları var. Marble Mountain Resort, 1.700 feet'lik birinci sınıf kayak ve snowboard ve Blow Me Down Trails Cross Country Kayak Kulübü, hem kampusa sadece birkaç dakika, 42 km bakımlı parkurlara sahiptir. Kısa bir araba yolculuğu, deniz girişleri, zengin orman ve buzul oyma fiyortları ile dünya mirası olan Gros Morne Milli Parkı'dır. Açık kanalınızı açın.

Ayrıca, her yıl çeşitli yapımlarla gelişen bir tiyatro topluluğuyuz. Sanat galerilerimiz dünyadaki sergilere ev sahipliği yapmaktadır. Alışveriş, gece hayatı ve yemek için şehir merkezindeki bir gezintiye çıkın veya perakende büyük kutu bölgesi de dahil olmak üzere diğer alışveriş bölgelerimizi ziyaret edin. İhtiyacınız olan her şeye sahip küçük bir şehiriz.

Konumlar

Köşe Çayı

Address
20 University Drive, Corner Brook
A2H 5G4 Köşe Çayı, Newfoundland ve Labrador, Kanada