Resmi açıklamayı okuyun

Grenfell Campus, Memorial University , Eastern Canada'da , Newfoundland'ın batı kıyısındaki Corner Brook şehrinde yer almaktadır.

Grenfell'in eşsiz konumu, uluslararası öğrencilere canlı, samimi ve güvenli bir öğrenme ortamı sunmaktadır. Grenfell'de sınıflarımız küçük, bu nedenle profesörlerinizi ve sınıf arkadaşlarınızı tanımak kolaydır - hiçbir zaman evde hissedeceksiniz. Memorial Üniversitesi, dünyadaki en düşük uluslararası eğitim ücretlerine sahiptir ve size dünyanın saygın bir eğitim sunmaktadır.

Uluslararası öğrenciler Grenfell'deki öğrenci hayatında önemli bir rol oynamaktadır. Kampüs toplumunun bir parçası olacak ve topluluğun kültürel çeşitliliğine katkıda bulunacaksınız.

Neden grenfell? Çünkü biz harika, işte bu yüzden.

İnanılmaz bir konuma, güvenli bir çevrede küçük sınıflar sunmaya, birinci sınıf öğrencilerine garantili öğrenci yurdu teklif etmeye ve birinci sınıf olanaklara sahibiz.

ekonomiklik

Memorial University'nin bir kampüsü olarak, İngilizce konuşan Kanada'da en düşük eğitim ücretinden yararlanacaksınız. Eyalet hükümeti, Memorial Üniversitesine kapsamlı finansman sağlayarak eğitimde yüksek öncelik vermektedir. Bu taahhüt, uygun maliyetli ancak yüksek kaliteli bir orta öğretim sonrası eğitim sağlamamıza izin vermektedir.

Küçük sınıflar, güvenli çevre

Elbette çok sayıda üniversitenin küçük sınıfları var, ancak Grenfell'de profesörünüzü ilk adıyla tanıyorsunuz. Ve Corner Brook da küçük, bu nedenle Kuzey Amerika'nın en güvenli bölgelerinden birinde güvenli ve güvende hissedeceksiniz. Sanat, işletme, eğitim, güzel sanatlar, hemşirelik, kaynak yönetimi ve bilim alanlarında kaliteli lisans dereceleri sunuyoruz. Yüksek lisans dereceleri çevre politikasında ve kıta ekosistemlerinde ve tarım bilimlerinde sunulmaktadır. Küçük kampüs ortamımız eğitim faaliyetlerinizde gelişmenize yardımcı olacaktır. Öğrencilerimizin birçoğu aynı zamanda profesörleriyle araştırma yapacaktır - bu da size benzersiz bir deneyim kazandıracak bir fırsattır.

Konum, konum, konum

Grenfell, ülkenin en güzel yerlerinden birinde yer almaktadır: temiz hava, kükreyen okyanus, görkemli dağlar. Newfoundland'ın batı kıyısı, yazın, kış, ilkbahar ve sonbaharda serüven serüvenidir. Yürüyüş parkurları, bölge çapraz çizgiler. Kayak, snowboard, kaya tırmanışı ve zipline noktaları var. Marble Mountain Resort, 1.700 feet'lik birinci sınıf kayak ve snowboard ve Blow Me Down Trails Cross Country Kayak Kulübü, hem kampusa sadece birkaç dakika, 42 km bakımlı parkurlara sahiptir. Kısa bir araba yolculuğu, deniz girişleri, zengin orman ve buzul oyma fiyortları ile dünya mirası olan Gros Morne Milli Parkı'dır. Açık kanalınızı açın.

Ayrıca, her yıl çeşitli yapımlarla gelişen bir tiyatro topluluğuyuz. Sanat galerilerimiz dünyadaki sergilere ev sahipliği yapmaktadır. Alışveriş, gece hayatı ve yemek için şehir merkezindeki bir gezintiye çıkın veya perakende büyük kutu bölgesi de dahil olmak üzere diğer alışveriş bölgelerimizi ziyaret edin. İhtiyacınız olan her şeye sahip küçük bir şehiriz.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

BA

Memorial University, Grenfell Campus

Memorial University'de (Grenfell Campus) İngilizce programı, bir anadili İngilizce, bir de başka bir konuda küçük bir lisans eğitimi almanızı sağlar. ... [+]

Memorial University'de (Grenfell Campus) İngilizce programı, bir anadili İngilizce, bir de başka bir konuda küçük bir lisans eğitimi almanızı sağlar.

İngiliz edebiyatında ve yaratıcı yazarlığa, liberal bir sanat eğitimi programı çerçevesinde eğitim sunuyoruz.

Grenfell'in İngilizce programı, İngiliz edebiyatının temel yönlerini güçlü bir şekilde anlayan anahtar kursları içerir. Kurslar ayrıca, aşağıdakileri içeren İngilizce çalışmalarının belirli alanlarına odaklanır:

Kanada edebiyatı Dramatik edebiyatı Modern edebiyat Yaratıcı Yazarlık Neden Grenfell'de İngilizce eğitimi alıyor?

Okumak ve yazmaktan hoşlanıyorsanız, Grenfell'deki İngilizce programı yaratıcılığınızı, hayal gücünüzü ve eleştirel düşüncenizi genişletecektir. Yaratıcı yazma konularında özel bir odaklanma vardır ve eğitmenlerimiz, kültür, dünya olayları ve günlük karşılaşmalarınızı yeni bir yolla analiz etmenize olanak tanıyan edebiyat aracılığıyla farklı dünya görüşlerine maruz bırakır.... [-]

Kanada Köşe Çayı
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Memorial University, Grenfell Campus

Bir lisans derecesi veya Grenfell Yerleşkesinde bir Lisans derecesi ile psikoloji alanına girersiniz. Ayrıca, her iki dereceden de psikoloji alanındaki onur derecelerini ... [+]

Bir lisans derecesi veya Grenfell Yerleşkesinde bir Lisans derecesi ile psikoloji alanına girersiniz.

Ayrıca, her iki dereceden de psikoloji alanındaki onur derecelerini alabilirsiniz.

Neden Grenfell'de psikoloji eğitimi alıyor?

Psikoloji, nasıl düşündüğümüzü, hareket ettiğimizi ve hissettiğimizi anlamayı amaçlamaktadır. Zihinsel işlevleri ve eylemleri araştırarak, bireysel ve grup davranışlarını anlayabiliriz. Grenfell'in psikoloji programı öğrencilere çok çeşitli konuları sunar ve size hayat boyunca uygunluk gösterecek bilgi ve beceriler kazandırır:

Kritik düşünce Problem çözme becerileri Analitik yetenekler Yazma Becerileri Sunum becerileri ... [-]
Kanada Köşe Çayı
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Memorial University, Grenfell Campus

Grenfell, çevre araştırmaları alanında büyük çapta dört yıllık bir lisans programı sunmaktadır. Program, açık havayı seven ve gelecek için çevreyle ilgili çözümler üretme ... [+]

Grenfell, çevre araştırmaları alanında büyük çapta dört yıllık bir lisans programı sunmaktadır.

Program, açık havayı seven ve gelecek için çevreyle ilgili çözümler üretmek isteyen öğrenciler için idealdir. Grenfell'deki çevre çalışmaları programındaki öğrenciler, çevre konuları ve aşağıdaki alanlarda çeşitli çözümler üretmektedir:

coğrafya ekonomi bilimi Politika Bilimi Kaynak yönetimi Çevre Hukuku Dini çalışmalar Açık arayışlar Neden çevre araştırmaları?

Gezegenimizin şampiyona ihtiyacı var. Tutkulu, bilgilendirilmiş savunuculara ihtiyacı var. Endüstrilerin ihtiyaçlarını, muhafazakarların ve halkın istekleri ile dengeleyebilecek liderlere ihtiyaç duyuyor. Programımız sizi çevre etiğine, ekolojik ekonomiye ve doğa bilimlerine güçlü disiplinler arası bir zemin hazırlayarak gezegende bir kıta görevlisi olmanızı sağlayacaktır. Hem yerel hem de global lensler aracılığıyla konulara bakacaksın. Kıtlık ve talep arasındaki karmaşık ilişkiler, bolluk ve atıklar da dahil olmak üzere çevre ekonomisi konularını keşfedeceksiniz.... [-]

Kanada Köşe Çayı
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

BBA

Memorial University, Grenfell Campus

Grenfell Kampüsündeki fizik programı, evrenin nasıl çalıştığına dair merakınızı tatmin edecek. Bu dört yıllık lisans lisans programı, en küçük çekirdekten en uzuv gökadal ... [+]

Grenfell Kampüsündeki fizik programı, evrenin nasıl çalıştığına dair merakınızı tatmin edecek. Bu dört yıllık lisans lisans programı, en küçük çekirdekten en uzuv gökadalarına kadar her şeyi araştırıyor. Öğrenciler onlara temel oluşturmakta onlara sağlam bir temel oluşturmayı öğrenirler. Atom altı ve parçacık fiziği, astronomi ve kozmoloji derslerini seçerek çalışma yönünüzü seçebilirsiniz.

Fizik neden Grenfell'de çalışıyor?

Fizik okuyan insanlar evrenin nasıl çalıştığını öğrenmek istiyorlar. Onların merakı onları çok küçük atomlardan - bir atomun çekirdek yapısından - çok büyük - evrenin yapısına - ve aralarındaki her yere götürür! Atlantik Kanada'nın en büyük astronomik teleskoplarından biri olan astrofizik ve kozmoloji hakkında burada Grenfell Kampüsü Gözlemevi'nde öğrenebilirsiniz. Veya elektrik ve manyetizma, kuantum mekaniği, jeofizik ve parçacık fiziğinin temellerini keşfedebilirsiniz. Programınızı şekillendirebilirsiniz, böylece sizi en çok merak eden şeylere konsantre olursunuz. Fizik dereceniz dört yıl içinde tamamlanabilir.... [-]

Kanada Köşe Çayı
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Memorial University, Grenfell Campus

Memorial Üniversitesi'nde (Grenfell Campus) işletme programı, insanları mal ve hizmet üretmek için yönetmenin bilim ve sanatına odaklanır. ... [+]

Memorial Üniversitesi'nde (Grenfell Campus) işletme programı, insanları mal ve hizmet üretmek için yönetmenin bilim ve sanatına odaklanır.

İşletme yönetiminin incelenmesi, aşağıdakileri içeren bir dizi konuyu birleştirir:

Muhasebe ve Finans İş etiği ve sosyal sorumluluk İş kanunu İletişim Girişimcilik ve yenilik İnsan kaynakları yönetimi pazarlama Operasyon Yönetimi Strateji ve değişim yönetimi

Grenfell'in iş programı, sizi bu rekabetçi alana hazırlar, size insanlar, kaynaklar ve fikirlerle çalışma sanatı öğretir.

Neden işletme yönetimi Grenfell'de öğrenim görüyor?

Grenfell'in işletme yönetimi programı, pratik beceriler geliştirmenize yardımcı olur, örneğin:... [-]

Kanada Köşe Çayı
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

BSc

Memorial University, Grenfell Campus

Matematik, çevremizde, mükemmel snowboard atlamayı denedikten sonraki en çok satan uygulamayı tasarlamaya kadar. Bu, yaşadığımız yeri algoritmalar, hesaplamalar ve mantık ... [+]

Matematik, çevremizde, mükemmel snowboard atlamayı denedikten sonraki en çok satan uygulamayı tasarlamaya kadar. Bu, yaşadığımız yeri algoritmalar, hesaplamalar ve mantıksal akıl yürütme yoluyla keşfetmekle ilgilidir. Memorial Üniversitesi'ndeki Grenfell Kampüsü'ndeki hesaplamalı matematik programı, dört yıllık bilimsel lisans mezunu. Öğrenciler, mantıksal akıl yürütme becerilerini güçlendirir ve aşağıdakiler dahil olmak üzere çeşitli alanlarda teknik bilgi kazanırlar:

ekonomi bilimi mühendislik Fizik biyoloji kimya psikoloji iş Bilgisayar Bilimi Hesaplamalı matematiğin neden Grenfell'de öğrenilmesi gerekiyor?

Hesaplamalı matematik, gerçek dünya problemlerini sayılarla çözmeye yöneliktir. Bu eleştirel düşünmeyi öğrenmek ve sizi sınırsız fırsatlara hazırlayacak analitik beceriler geliştirmek ile ilgilidir. Hesaplamalı matematik gelecek dilidir. Sayıları gezinmek ve birçok sanayinin gelişimine hazırlanmak için gereken becerileri kazanacaksınız.... [-]

Kanada Köşe Çayı
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Memorial University, Grenfell Campus

Grenfell Kampüsünde bir sanat okulu veya bir lisans derecesi ile psikoloji bölümünden mezun olabilirsiniz. Ayrıca, her iki dereceden de psikoloji alanındaki onur derecele ... [+]

Bir lisans derecesi veya Grenfell Yerleşkesinde bir Lisans derecesi ile psikoloji alanına girersiniz.

Ayrıca, her iki dereceden de psikoloji alanındaki onur derecelerini alabilirsiniz.

Neden Grenfell'de psikoloji eğitimi alıyor?

Psikoloji, nasıl düşündüğümüzü, hareket ettiğimizi ve hissettiğimizi anlamayı amaçlamaktadır. Zihinsel işlevleri ve eylemleri araştırarak, bireysel ve grup davranışlarını anlayabiliriz. Grenfell'in psikoloji programı, öğrencilere çok çeşitli konuları sunar ve size hayat boyunca uygunluk gösterecek bilgi ve beceri kazandırır:

Kritik düşünce Problem çözme becerileri Analitik yetenekler Yazma Becerileri Sunum becerileri ... [-]
Kanada Köşe Çayı
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Memorial University, Grenfell Campus

Memorial Üniversitesi'ndeki Grenfell Campus'daki çevre bilimi programı, doğa bilimlerine ve çevre bilinci ve anlayışına nasıl odaklanılacağı üzerine yoğunlaşıyor. ... [+]

Memorial Üniversitesi'ndeki Grenfell Campus'daki çevre bilimi programı, doğa bilimlerine ve çevre bilinci ve anlayışına nasıl odaklanılacağı üzerine yoğunlaşıyor.

Program kursları, tepkileri, mekanizmaları, çeşitliliği ve çevre üzerindeki etkisini anlamayı sağlayan bilim odaklı bir odağı keşfediyor. Dört yıllık çevre bilimi programı, iki akış halinde - kimya ve biyoloji - derinlemesine bilgi sunar.

Neden çevre bilimleri Grenfell'de öğrenim görüyor?

Karmaşıklığı ve güzelliği ile doğal dünya öğrenmek için birçok fırsat sunmaktadır. Çevremiz bize enerji, beslenme, istihdam ve dinlenme imkânı sağlar - onu doğru bir şekilde kullanmak için onu anlamamız gerekir.... [-]

Kanada Köşe Çayı
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Lisans

Memorial University, Grenfell Campus

Görsel sanatçılar, çalışmalarıyla kendilerini ifade etme tutkuları tarafından yönlendirilir ve çevrelerini motive eder. Dünyayı algılama ve yorumlama şekli. Grenfell Kamp ... [+]

Görsel sanatçılar, çalışmalarıyla kendilerini ifade etme tutkuları tarafından yönlendirilir ve çevrelerini motive eder. Dünyayı algılama ve yorumlama şekli.

Grenfell Kampüsündeki görsel sanatlar programı çağdaş sanatta dört yıllık kapsamlı bir stüdyo tabanlı programdır. Görsel sanatın farklı alanlarıyla yaratıcılığını keşfedin, örneğin

Çizim boyama Heykel

Eğitmenlerimiz, öğrencilerine sanatsal vizyonlarına en uygun materyalleri, süreçleri ve uygulamaları bulma yolculuğunda destek verir. Yaratıcı niyetinizi geliştirirken, teknik becerinizi geliştirmenize de yardımcı oluruz.

Grenfell, güvenli stüdyo uygulamalarına olan bağlılığımızla görsel sanatlar programına adamış geniş imkanlara sahiptir. Bölümümüzde aşağıdakilere erişeceksiniz:... [-]

Kanada Köşe Çayı
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Memorial University, Grenfell Campus

Atlas Okyanusu Kanada'da tiyatronun dört yıllık güzel sanatlar lisans derecesi türünün tek örneği. Oyunculuk veya teknik tiyatro üretiminde eğitim alabilirsiniz. ... [+]

Atlas Okyanusu Kanada'da tiyatronun dört yıllık güzel sanatlar lisans derecesi türünün tek örneği. Oyunculuk veya teknik tiyatro üretiminde eğitim alabilirsiniz.

Akış akışı - Ses, hareket ve konuşma gibi temel oyunculuk becerilerini geliştirin. Bu becerileri sahne araştırmasına, tekniğe ve canlı performansa nasıl uygulayacağınızı öğreneceksiniz.

Teknik tiyatro akışı - Aydınlatma, ses, gardırop, marangozluk, taslak hazırlama, doğal resim ve sahne yönetimi gibi tiyatro üretiminin temel becerilerini öğrenin.

Neden tiyatroyu Grenfell'de okuduk?

Grenfell'in tiyatro programı pratik ve akademik eğitimi birleştirir. Tiyatro profesyonelleriyle çalışmanın yanı sıra dramatik edebiyatta güçlü bir konsantrasyona sahip geniş bir liberal sanat eğitimi alırsınız. İster tiyatro rüyalarınızı takip edersiniz veya derecenizi başka bir kariyer için bir platform olarak kullanmaya karar verirseniz, iyi hazırlanmış olursunuz.... [-]

Kanada Köşe Çayı
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Memorial University, Grenfell Campus

Dört yıllık lisans programı, Grenfell Kampüsü'ndeki farklı programlar arasında paylaşılan mevcut dersleri çizer ve aynı zamanda yeni dersler sunar. ... [+]

Memorial Üniversitesi'ndeki Grenfell Campus'taki sürdürülebilir kaynak yönetimi programı, sanat diplomasına değil, ne de fen derecesine sahip değildir.

Bunun yerine, doğal kaynaklarla ilgili bilimsel kaygıları politika geliştirme ve yönetimi ile köprülenen bir kaynak yönetimi lisanscısı (BRM). Dört yıllık lisans programı, Grenfell Kampüsü'ndeki farklı programlar arasında paylaşılan mevcut dersleri çizer ve aynı zamanda yeni dersler sunar.

Grenfell'de neden sürdürülebilir kaynak yönetimi çalışılmalı?

Sürdürülebilir kaynak yönetimi nedir? Değerli kaynaklarımız üzerindeki insan talepleri artıyor. Bu kaynakları korumanın gereği her zamankinden daha büyük. Toplumumuz, ekonomimiz ve gezegenimiz dengeyi bulabilecek eğitimli profesyonellere ihtiyaç duyar.... [-]

Kanada Köşe Çayı
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku