Resmi açıklamayı okuyun

AACSB Accredited

Küresel eğitimde lider bir yenilikçi olarak, Fairleigh Dickinson University, dünya çapında öğrencilere eşsiz eğitim fırsatları sunmak için yeni yollar aramaktadır. Üniversitenin yeni kampüs 2007 yılında açıldı Vancouver, British Columbia. ABD sınırına yakın Batı Kanada'da bulunan Vancouver dünyanın en doğal, kozmopolit ve çok kültürlü şehirlerinden biridir.

Vancouver Kampüs öğrencilere Kanada'da okurken bir Amerikan üniversite derecesi kazanmak için birkaç fırsat birini sunuyor. Vancouver Kampüsünde sunulan tüm lisans programları İleri Eğitim British Columbia Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiştir. Fairleigh Dickinson University - Vancouver çok kültürlü bir öğrenme ortamı yaratmak için dünyanın dört bir yanından gelen öğrencileri ağırlıyor. Vancouver derece çalışmalarına başlamadan önce İngilizce dil becerilerini geliştirmek ek desteğe ihtiyaç duyan öğrenciler için kaynaklar sunar.

Neden Fairleigh Dickinson? Fairleigh Dickinson University, küresel eğitim yoluyla dünya vatandaşları hazırlanması adanmış akademik mükemmeliyet merkezi olduğunu. Üniversitesi, katılmak kurşun ve fikirler, ticaret ve kültür küresel pazarda başarılı olmak için gerekli, multidisipliner kültürlerarası ve etik anlayış kazandırmak için çaba göstermektedir.

1942 yılında kurulan, FDU dünyanın dört bir yanından 1.000 'den fazla uluslararası öğrenci de dahil olmak üzere yaklaşık 12.000 lisans ve lisans öğrencileri, hizmet, New Jersey en büyük özel üniversitesi. Üniversitenin iki ABD kampüsleri New York yakınlarındaki kuzey New Jersey bulunmaktadır. Vancouver Kampüsü'ne ek olarak, Üniversite sahibi ve Wroxton, İngiltere'de bir kampüs çalışır.

Vancouver Kampüsü British Columbia, Kanada'da bir değil, kar amacı gütmeyen kuruluş olan British Columbia Vakfı Fairleigh Dickinson Üniversitesi ile işletilmektedir.

Akreditasyonlar ve Onaylar Üniversite Yükseköğretim Orta Amerika Komisyonu tarafından akredite edilmiş ve Yükseköğretim New Jersey Komisyonu devlet tarafından lisanslanmıştır. İşletme Advance Collegiate Schools Derneği - İşletme FDU Silberman Koleji AACSB International tarafından prestijli akreditasyon tutar. Üniversitenin bireysel akademik lisans programlarının çoğu uygun mesleki ve eğitsel kurumlar tarafından akredite edilmiştir.

Dönem "üniversite" 8 Mayıs 2006 tarihinde yürürlüğe İleri Eğitim British Columbia Bakanlığı'nın yazılı izni altında kullanılan bir kalite değerlendirme süreci geçirmiş olan ve bakanlık tarafından belirlenen kriterleri karşılamak üzere tespit edilmiştir. Fairleigh Dickinson University, 2003 yılında British Columbia tarafından benimsenen sıkı standartlar altında rızasını kazanmak için ilk olmayan Kanadalı bir kurumdur.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

BA

Fairleigh Dickinson University, Vancouver Campus

Vancouver alan Kanada'nın en popüler turizm yerlerinden biridir ve bunun sonucu olarak otelcilik ve turizm sektöründe iş arayan insanlar için kariyer fırsatları ile zengi ... [+]

Turizm ve Otelcilik Yönetimi Uzmanlık GÜÇLÜ BİR EĞİTİM Eğer kimlik kazanmak için bir program dünyanın en hızlı büyüyen sektöründe kariyerinizde başlamak ya da peşin gerekir.

Vancouver alan Kanada'nın en popüler turizm yerlerinden biridir ve bunun sonucu olarak otelcilik ve turizm sektöründe iş arayan insanlar için kariyer fırsatları ile zengin bir yer. Bireyselleştirilmiş Çalışmaları Bachelor of Arts (BAIS) programı yerel veya uluslararası otelcilik ve turizm sektöründe bir kariyer için kendilerini hazırlamak isteyen hem de bireyler için ideal bir fırsat sağlar ve bu şu anda bir lisans derecesi elde etmek isteyen sektöründe çalışan kendi mesleğinde ilerleme. FDU Vancouver, sen üniversite Hospitality Uluslararası Okulu ve Turizm İşletmeciliği tarafından sunulan bu özel program sayesinde otelcilik sektöründe ödüllendirici bir kariyer için gerekli eğitim kimlik kazanabilirsiniz.... [-]

Kanada Vancouver
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
120 saat
Kampüs
İngilizce Devamını oku

BSc

Fairleigh Dickinson University, Vancouver Campus

Bilgi Teknolojisi Bilimi (BS) Programın Lisans (BT) Bilgi Teknolojileri ve Bilgisayar Bilimleri odaklanan disiplinler arası bir müfredat sunmaktadır. Buna ek olarak, prog ... [+]

Bilgi Teknolojisi Bilimi (BS) Programın Lisans (BT) Bilgi Teknolojileri ve Bilgisayar Bilimleri odaklanan disiplinler arası bir müfredat sunmaktadır. Buna ek olarak, program hücum kenarı ve mevcut BT uygulamaları ve teknoloji ile geleneksel akademik konular birleştirir olduğunu eşsizdir.

Programın herkesin ortak hedefi, geniş, entegre iletişim de dahil olmak üzere IT bilgi, bilgisayar ağı, bilgisayar tabanlı sistemler, veri tabanı yönetimi, yazılım geliştirme, web sitesi geliştirme, dijital medya ve elektronik yayıncılık öğrencilere hazırlamaktır. Öğrenciler, güncel ve gelişmekte olan teknolojileri değerlendirmek öğrenmek; kullanıcı ihtiyaçlarını belirlemek; Tasarım kullanıcı dostu arayüzler; yapılandırmak ve teknolojilerini yönetmek, uygulamak; ve bireyler, örgütler ve toplum üzerindeki teknolojilerin etkisini değerlendirmek.... [-]

Kanada Vancouver
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
122 saat
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Fairleigh Dickinson University, Vancouver Campus

Uluslararası İş konsantrasyon öğrencilerin anlama ve etkin çok uluslu bir ortamda faaliyet firmalarının yönetime katılma hazırlar. Kurslar derinlemesine teorileri incele ... [+]

Uluslararası İş konsantrasyon öğrencilerin anlama ve etkin çok uluslu bir ortamda faaliyet firmalarının yönetime katılma hazırlar. Kurslar derinlemesine teorileri incelemek ve rekabetçi global arenada iş yapma ile ilgili kavramları uygulamalı. Uluslararası ticaret kursları arasında şunlar bulunmaktadır: Uluslararası İşletme, Uluslararası Yönetim, Uluslararası Pazarlama ve Uluslararası Ticaret.

İş Programı Özeti Staj Olanakları

Çalışmanın son yılı boyunca, öğrenciler ya kredi için ya da değil, bir staja kayıt olma şansına sahip olurlar. Değerli bir iş deneyimi kazanmalarına, becerilerini geliştirmelerine ve geliştirmelerine, bir şirkette kapıda ayak basmalarına izin verdiği için bunun birçok yararı var.... [-]

Kanada Vancouver
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
150 saat
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Fairleigh Dickinson University Vancouver
Address
842 Cambie St Vancouver, BC V6B 2P6 Canada
V6B 2P6 Vancouver, Britanya Kolumbiyası, Kanada
web sitesi
Telefon
+1 604-682-8112