Resmi açıklamayı okuyun

tarih

1940'ların sonlarında, Birleşik Baptist Sözleşmesi bir İncil üniversite eğitimi için Atlantik Kanada terk edildi gençlerin endişe oldu. Mezhep Wolfville, NS bir üniversite vardı aslında rağmen, örtülü varlık değil Hıristiyan bir eğitim alanı oldu. 1949 yılında, Birleşmiş Baptist Bible Eğitim Okulu bir İncil kolej ve lise hem de Moncton kuruldu. Sonraki iki yıl için, gençler Atlantik Kanada'da her yerinden bir Hıristiyan bağlamda çalışma ve bir Hıristiyan bir toplumda yaşamak için geldim.

Akademik mükemmellik çok hızlı bir şekilde yeni okul damgasını oldu ve birçok kişi imkanları ve programları genişletmek için sunu verdi. Dr Myron Brinton'un ilk on çoğu için çiçeği burnunda kurum rehberlik başarılı bir papazın bıraktı. Aile ve Hıristiyan bağlılık duygusu onun geleneğinin çok sahne ayarlayın.

Vurgu sonrası lise programına değişti 1968 itibariyle, Okul geçiş oldu. Bir İncil Koleji ve Hıristiyan Gençler Liberal Sanatlar Koleji oldu. 1970 yılında, isim yeni programlar yansıtacak şekilde Atlantik Baptist College değiştirildi. Bu dönem boyunca, Başkan Dr. Stuart E. Murray, güçlü bir fakülte oluşturmak ve derslerin genişletilmiş seçim sağlamak için çalıştı.

1983 yılında, New Brunswick Yasama Atlantik Baptist College, lisans derecesi sunmak hakkını veren bir tüzük geçti. Bir aşkın yıl sonra, 1996 yılında, Yasama orijinal Yasası Atlantik Baptist Üniversitesi adını değiştirmek için değiştirilmiştir. Bu Arts, Bilim, İş ve Eğitim olmak üzere çeşitli disiplinlerde, derecelerin verilmesi kanıtladığı gibi Üniversitesi'nin devam büyüme ve gelişmeyi yansıtmak için yapıldı.

2008 yılında, 2010 yılında, Kanunun hafif değişiklikler ilk bakalorya seviyesinin ötesine derece hükmü uzatmak, ve ikinci büyük birkaç Baptist kiliseleri kurdu Joseph Crandall, onuruna Crandall Üniversitesi adını değiştirmek için, yapılmış 1800'lerin sırasında Moncton alanı. Bu yeni isim de daha net bir Baptist gelenekten değildi Hıristiyan öğrenci ve destekçileri bir invititation sunmak için bir yol olarak sunuldu.

Misyonumuz

Crandall Üniversitesi'nin misyonu Dönüşüm kaliteli üniversite eğitimi yoluyla yaşıyor ve sıkıca Hıristiyan inancının köklü olduğunu. Bu görev aracılığıyla gerçekleştirilir:

içeren liberal sanat, bilim ve profesyonel çalışmaların öğretim: Yerine sadece bilgilendirme teslim daha öğrenme odaklanan bir öğrenci-merkezli bir yaklaşım; Kişinin bütünsel büyüme bağlılık: manevi, entelektüel, kişisel / sosyal ve fiziksel refahı; seçkin ve tecrübeli personeli, öğretim üyeleri, yöneticiler ve Yönetim Kurulu üyeleri ekip; Onlar hizmet nüfuz ve liderlik gelecek pozisyonları için hazırlanan sayede katılımcılar birbirlerinin ihtiyaçlarına duyarlı olduğu bir birleşik ve sevecen toplumun gelişimi, karakter oluşumu, liderlik becerileri ve inanç ve öğrenme entegrasyonu birbirlerini teşvik Tanrı'nın Krallığı; Seçim, her ırk, renk, cinsiyet kişilere ve inanç Açıklık Crandall Üniversitesi topluluğunun bir parçası olmak. Içerir, ancak bunlarla sınırlı değildir fakülte tarafından yapılan bir araştırma: Alimin disiplin içinde bilginin genişletilmesi; Akademik dürüstlük üniversitenin kararlılığını teyit mükemmellik bir standart; Inanç entegrasyonu ilerleyen ve bir Hıristiyan dünya görüşünün ışığında teorileri / sonuçları değerlendirmek olduğunu burs ve yayın yoluyla öğrenme.

Niyet Beyanı

Tanrı: Baba, Oğul ve Kutsal Ruh: tek Tanrı, üç kişide ebediyen mevcut bulunmaktadır. Tanrı'nın bu üç kişi özünde ve mükemmellik eşit ve birleşik vardır. Onlar kurtuluş büyük iş belirgin ama uyumlu ofisleri yürütmek. Tanrı evrenin genel Yaratıcı'nın anlamında ve Rabbinize tüm insanlara Baba. O, tüm insanlık için babacan şefkati vardır. Tanrı kişisel anlamda, O'nun biricik ve eşsiz Oğlu, İsa Mesih'e iman ikrar herkese, Baba. İsa Mesih beden Tanrı ortaya çıkar; Hepimizin zaman, bedensel diriliş ve yükseliş, Baba önce mediatorial iş ve güç ve zafer Onun kişisel getiri mübarek umut kez O'nun bakire doğum, günahsız insanlığı, ilahi mucizeler, vekaleten ölüm teyit. Kutsal Ruh, Baba ve Oğul'dan devam Tanrı'nın üçüncü kişidir. Kutsal Ruh günah, doğruluk ve Tanrı'nın kararının insanlığı mahkum; İsa Mesih'e iman tövbe ve insanları çağırır indwells ve kutsal bir hayat yaşamak için mümini sağlar; ve mümini tanık ve Rab İsa Mesih'in için çalışmak güçlendirir.

Kutsal: Eski ve Yeni Ahit Kutsal Yazıların yalnız Allah'a kendi yetkisine sahip ve ilahi ilham bize verilir. Onlar iman ve davranış tüm konular için, mükemmel tek yüce, yanılmaz ve yeterli standarttır. Bunlar dikkatle sadık müminlerin çalışma sayesinde Tanrı'nın takdiri ile korunmuştur.

İnsanlık: İnsanlık günahsız oluşturuldu. İlk erkek ve kadın itaatsizlik olarak, günah insan ırkını girdi. Bu itaatsizlik sayesinde tüm insanlığın tövbe ve mağfiret ihtiyacı, kınama ve ölüm laneti altında, günahkâr doğar.

Kurtuluş: Kayıp ve günahkâr insanlığın kurtuluşu ancak İsa Mesih'in yararları ve bizim adımıza O'nun günahlarımızın ölüm ile mümkündür. Kurtuluş tövbe ve imanla alınmalıdır, ve eserleri dışında olduğunu. Kutsal Ruh tarafından rejenerasyon ile karakterizedir.

Kilise: Kilise Rab İsa Mesih'in tüm gerçek inananlar oluşmaktadır. İncil de Allah için başkalarına ibadet, müritlik, sosyal yardım ve hizmet için düzenlenen vaftiz inananların bir derleme olarak yerel Kilisesi tanımlar.

Diriliş ve Yargı: Haklı ve haksız organlarının genel diriliş olacaktır. Allah tüm insanlığı yargılayacak. Kaydedilir olanlar Tanrı'nın huzurunda sonsuza yaşayacak. Günah içinde kaybolur olanlar ebedi kınama alacaksınız.

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

BA

Crandall University

Crandall Üniversitesi Güzel Sanatlar derecesi bir lisans ileri çalışmalar veya profesyonel bir kariyer başarılı olmak için gerekli analitik araçlar ve yazma becerileri il ... [+]

Bugünün Zorluklar A Liberal Sanatlar Eğitimi Fit

Crandall Üniversitesi Güzel Sanatlar derecesi bir lisans ileri çalışmalar veya profesyonel bir kariyer başarılı olmak için gerekli analitik araçlar ve yazma becerileri ile donatıyor. Bir Crandall Bachelor of Arts derecesi de çok daha fazlasını size sunar. Ayrıca destek ve inancını güçlendirmek ve hayatın zorlukları karşılamak için iyi hazırlayacak manevi bilgi kazanacaklardır.

Sanat binbaşı Lisans bizim seçim üzerinden bakmak için bir dakikanızı ayırın. Öğrencilerimizin yüksek öğrenimde üstün bir değer olarak bir Crandall Üniversitesi eğitim düşünün neden bakın. Bu sizin yolunuzu getiriyor ne olursa olsun hayat için hazırlamak dört yıldır.... [-]

Kanada Moncton
Eylül 2020
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku

BBA

Crandall University

Crandall İş Okulu da on-the-iş deneyimi ile, önemli kariyer bina ağ bağlantılarını geliştirirken uygulamaya öğrenme koymak için fırsat öğrencilere sağlar, BBA Kooperatif ... [+]

Crandall İş Okulu'nda İşletme Zorlu Kariyer hazırlanın

İş İdaresi incelenmesi kariyer seçenekleri zenginliği için hazırlar. Crandall İş Okulu'nda işletme öğrencilerinin Muhasebe, Pazarlama veya İşletme Yönetimi iş çalışmalarını konsantre bir fırsat var. Program sayesinde, açıkça iletişim örgütsel sorunları analiz, iş zorlukları çözmek ve en iyi iş uygulamaları tespit etmek öğreneceksiniz.

İş bugün inanılmaz derecede karmaşık olduğunu. Crandall'a İş Okulu'nda kazanmak araçları ve becerileri bir zorlu kariyer başarılı olmak veya İşletme alanında yüksek lisans sürdürmeye sunacak.

İşletme için özel program Maç Özeti... [-]

Kanada Moncton
Eylül 2020
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku

BSc

Crandall University

Crandall Üniversitesi Biyoloji bir derece size bilim kariyer başlamak veya ileri eğitim çalışmaları takip etmek gerekli analiz, yorumlama ve iletişim becerileri kazanmala ... [+]

Dünyanın İnanılmaz Yaşam Formları Eğitim

Biyoloji canlıların dünyasını araştırıyor. Bu alanda bulgular tarım, tıp, biyoteknoloji ve ekoloji gelişmelere büyük önem taşıyor. Crandall Üniversitesi Biyoloji bir derece size bilim kariyer başlamak veya ileri eğitim çalışmaları takip etmek gerekli analiz, yorumlama ve iletişim becerileri kazanmalarına yardımcı olacaktır.

Birlikte, senin profesör ve sınıf arkadaşları ile, onların yapısı, davranış ve yaşam süreçlerini inceleyerek fonksiyonları ve yaşayan organizmaların etkileşimlerini ele alacağız. Buna ek olarak, üniversitenin bütünsel liberal sanat çekirdek müfredat tamamlayarak dünya anlayış geliştirmek becerilerini geliştirmek için bir fırsat olacaktır.... [-]

Kanada Moncton
Eylül 2020
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Lisans

Crandall University

Crandall Üniversitesi Eğitim programının Lisans Doğu Kanada'da en saygın öğretmen yetiştirme programlarından biridir. Bir Crandall Eğitim derecesi her yerde, hemen hemen ... [+]

Crandall At Eğitimi

Crandall Üniversitesi Eğitim programının Lisans Doğu Kanada'da en saygın öğretmen yetiştirme programlarından biridir. Bir Crandall Eğitim derecesi her yerde, hemen hemen her sınıf öğretmek hazırlar.

Eğitim programının bizim Lisans hedefi gelip generationsto yetiştirmek önemli misyonu için bir taahhüt ile öğrenci merkezli eğitim liderleri olacak öğretmenler yetiştirmektir.

Eğitim derecesi Lisans başarı ile tamamlayan, sen sınıf ortamında geniş bir öğretim zorluklar üzerine almaya hazırlıklı olacaktır. Ayrıca ilköğretim veya ortaokul sınıfta öğretmek için donatıyor New Brunswick Seviye 5 Öğretimi Belgesi için başvuruda uygun olacaktır.... [-]

Kanada Moncton
Eylül 2020
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Crandall University

Bu eşsiz ortaklık Crandall öğrencilere Crandall derecesi ile eşzamanlı (Acadia İlahiyat Koleji aracılığıyla) Acadia Üniversitesi'nden mezun alma fırsatı verir. ... [+]

İlahiyat Ortaklığı Crandall-Acadia Lisans

Bu eşsiz ortaklık Crandall öğrencilere Crandall derecesi ile eşzamanlı (Acadia İlahiyat Koleji aracılığıyla) Acadia Üniversitesi'nden mezun alma fırsatı verir. Acadia Lisans İlahiyat programında, öğrencilerin İncil çalışmaları ve teoloji konusunda uzmanlaşmış kilise ve toplum kişisel müritlik, Hıristiyan hizmet konusunda dersler yanı sıra, ders alacaktır. Programda Pratik unsurları öğrencilere hizmet ve yerel ve uluslararası kurşun fırsatı sağlayacaktır.

Bu derece, özellikle Tanrı'ya hizmet ve O'na güçlü bir ilişki geliştirmek için bir tutku var olan öğrenciler için tasarlanmıştır. Bu kilise ve toplum bakanlıkların lider için sağlam bir temel sağlar.... [-]

Kanada Moncton
Eylül 2020
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Crandall University

Teknik Eğitim mezunlarının Bizim Lisans dünyada güçlü bir itibar tutun. Genellikle onlar özellikle Çin ve Avustralya gibi yerlerde staj yerleştirme için talep edilmektedi ... [+]

Crandall At Teknik Eğitim

Teknik Eğitim Derecesi (BTEd.) Lisans 21. yüzyıl öğretmen eğitimi ile önceki teknik beceri ve eğitim birleştirmek için tasarlanmış yenilikçi bir programdır. Business Technology, ICT, Mutfak Sanatları, İç Tasarım, Esnaf, ya Hospitality gibi alanlarda bir altyapıya sahip ve bir okul ortamında çalışmak istiyorsanız, o zaman bu sizin için bir programdır.

Teknik Eğitim derecesi Lisans başarı ile tamamlayan, sen New Brunswick Eğitim Bölümü'nden Seviye 4 Öğretim Sertifikası başvurusu için uygun olacaktır.

Özel Programı Teknik Eğitim Diploması için Highlights

Teknik Eğitim mezunlarının Bizim Lisans dünyada güçlü bir itibar tutun. Genellikle onlar özellikle Çin ve Avustralya gibi yerlerde staj yerleştirme için talep edilmektedir.... [-]

Kanada Moncton
Eylül 2020
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku