Resmi açıklamayı okuyun

Phnom Penh AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ Yerel Eğitim. Dünyaya canlı.

A Phnom Penh Amerikan Üniversitesi (AUPP) 2013 Mayıs kapılarını açtı. AUPP bir tutku ve Kamboçya kaliteli yüksek eğitim veren bağlılık ve eğitimli liderleri ile önceden Kamboçya yardım için bir arzusu var Kamboçyalı Vatandaşları tarafından başlatıldı.

A Phnom Penh Amerikan Üniversitesi (AUPP) güçlü bir teorik tabanı ve pratik becerileri ile öğrencilerin çalışmalarını ilerletmek için ve küresel pazarda rekabetçi olmak için hazırlar titiz, kaliteli Amerikan tarzı eğitim veren bağımsız bir yüksek öğretim kurumudur. AUPP öğrenciler, kendi çalışma alanında yetkinliklerini sağlamak etkili eleştirel düşünme ve iletişim becerileri kapasitesini göstermek ve ses problem çözme stratejileri kullanan hangi bir eğitim ortamı sağlar. AUPP öğrencilerin yaşam boyu öğrenme taahhüt ve yüksek etik standartlar ve davranış göstermek vardır, güçlü bir bilgi tabanı var küresel vatandaşlar katkıda için eğitir.

A Phnom Penh Amerikan Üniversitesi akademik titizlik, öğretim mükemmellik ve yenilik ve yüksek etik standartları bilinen yüksek öğretimde bir lider olarak kabul edilmektedir. Amerika Birleşik Devletleri ve diğer yüksek öğrenim kurumlarında üniversite ve kolejler Üniversite ortaklarımız mezunları dünyanın en iyi eğitimli arasında olmasını sağlamak fırsatlar ve erişim sunmak için.

AUPP öğrenciler için büyük bir fırsat ve ABD, Avustralya, İngiltere, hatta bölgede eğitim için yurtdışına giden öğrenci bir alternatif sunuyor. Uluslararası bir üniversite olarak, AUPP Cambodians ve diğer milletlerden için üstün bir eğitim sağlar. Bu bir kariyer için kaliteli bir eğitim değil, aynı zamanda yüksek lisans derecesi için yurtdışına gitmek isteyen öğrenciler için mükemmel bir eğitim sağlar.

AUPP Hukuk lisans programları sunmaktadır; Küresel İlişkiler; İş; ve Bilgi Teknolojileri Yönetimi. Şu anda, küçük Liberal Çalışmaları ve Ekonomi bulunmaktadır. Bu programlar stratejik olarak seçilmiş ve ulusal, bölgesel ve uluslararası trendleri ve ihtiyaçlarına göre dizayn edilmiştir. Ek programlar da piyasa analizlerine dayanarak, tespit ediliyor.

Üniversitenin tüm eylemler, ulusal ve uluslararası akreditasyon standartları tarafından yönlendirilir.

AUPP anlar ve diğer uluslararası üniversitelerle birlikte, iş ve sanayi ile ortaklıklar peşinde kararlıdır. Şu anda, AUPP RMA gibi Massachusetts, Lowell, Ohio Üniversitesi ve California State University, Long Beach Üniversitesi, yanı sıra Mutabakat Zabıtları ile yerel sanayi ile ortaklıklar vardır. Üniversite, kampus konuk konuşmacılar getirmek işletmeler ve diğer kuruluşlara fieldtrips almak, toplum projeleri ile meşgul olmak öğrencilerin akademik kurs ile ilgili gerçek yaşam deneyimleri var ki, ve Kamboçya iyileştirilmesi için araştırma yapmak için çaba göstermektedir.

Misyon

Phnom Penh Amerikan Üniversitesi (AUPP) güçlü bir teorik tabanı ve pratik becerileri öğrencilere kendi çalışmalarını ilerletmek için ve küresel pazarda rekabetçi olmak için hazırlar kaliteli ve titiz eğitim veren ilk Amerikan tarzı bağımsız yüksek öğrenim kurumudur. Phnom Penh Amerikan Üniversitesi öğrencileri, çalışmanın kendi alanında yetkinliklerini sağlamak etkili eleştirel düşünme ve iletişim becerileri kapasitesini göstermek ve ses problem çözme stratejileri kullanan hangi bir eğitim ortamı sağlar. Phnom Penh Amerikan Üniversitesi yaşam boyu öğrenme taahhüt ve yüksek etik standartlar ve davranış göstermek vardır, güçlü bir bilgi tabanı var küresel vatandaşlar katkıda öğrencilerin yetiştirmektedir.

Vizyon

Phnom Penh Amerikan Üniversitesi akademik titizlik, öğretim mükemmellik ve yenilik ve yüksek etik standartları bilinen yüksek öğretimde bir lider olacak. Amerika Birleşik Devletleri ve diğer yüksek öğrenim kurumlarında üniversite ve kolejleri ile Üniversite ortaklarımız Üniversitesi mezunları dünyanın en iyi eğitimli arasında olmasını sağlamak fırsatlar ve erişim sunmak için.

Değerler

Eğitimli vatandaşlığı

Phnom Penh Amerikan Üniversitesi bilgisi Kamboçya ve küresel toplumların ilerlemesi için gereklidir ve akademik mükemmellik kararlıdır inanıyor.

Hayat Boyu Öğrenme

Phnom Penh Amerikan Üniversitesi bireylerin hayat boyu öğrenme sürecinde yatırım gerektiğini inanç abone, ve mezunları inancının aşılamak istiyor.

Sosyal Sorumluluk ve Küresel Bakış

Phnom Penh Amerikan Üniversitesi bugünün küresel toplumda zorlukları ele taahhüt ve iyi küresel vatandaşlar olarak öğrenci / mezunları hazırlamak için ciddiye sorumluluğunu alır.

Bütünlük

Phnom Penh Amerikan Üniversitesi etik davranış refahı toplumsal kritik olduğuna inanıyor; yüksek etik standartlar Üniversitesi ve öğrenci deneyimi temel vardır.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

BA

AUPP: American University of Phnom Penh

A Küresel İşler programı Öğrencilere ASEAN bölgesinde ve dünyada mevcut sorunların bir anlayış sağlar. ... [+]

Programın misyonu küresel liderlik ve hizmet için öğrencileri hazırlamak ve küreselleşmiş bir dünyada karmaşık sorunları çözmek için politika liderlerinin nesil yetiştirmektir. Bu, ulusal, bölgesel ve yerel hükümet ajanslarında politika, uluslararası örgütler, sivil toplum örgütleri ve çok uluslu şirketlerin olmak isteyen bireyler için tasarlanmıştır.

A Küresel İşler programı Öğrencilere ASEAN bölgesinde ve dünyada mevcut sorunların bir anlayış sağlar. Program önemli güncel meseleleri incelemek için bir fırsat sağlar - arasında ve milletler içinde çatışma, demokratikleşme, ekonomik ve siyasi küreselleşme, bölgesel çatışmalar ve devlet dışı aktörlerin ortaya çıkan önemi; yanı sıra bölgede ve küresel ölçekte yabancı ve ekonomik politika yapma ve güvenlik konularında analiz olarak.... [-]

Kamboçya Phnom Penh
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
AUPP: American University of Phnom Penh

A Hukuk Bachelor of Arts (BA, Hukuk) Program özel firmalarda kariyer başarı, hukuk dairelerinden, STK'lar, Igos ya da hükümet için mezunları hazırlar. BA kayıtlı öğrencil ... [+]

Hukuk müşterilerine çözümler bilgileri analiz ve sağlamak yeteneği başarısı için gerekli olduğu zorlu bir kariyer. AUPP Hukuk Programı eleştirel düşünme, mesleki beceri ve etik topraklı ve kurs seçenekleri geniş bir yelpazede sağlar. Program medeni ve ceza hukuku dersleri içermektedir ve program Kamboçya, ASEAN ve Uluslararası Hukuk belirli dersler içerir.

A Hukuk Bachelor of Arts (BA, Hukuk) Program özel firmalarda kariyer başarı, hukuk dairelerinden, STK'lar, Igos ya da hükümet için mezunları hazırlar. Öğrenci alındı BA, Hukuk programı bilgi, analiz, kültürel duyarlılık ve profesyonellik alanlarında temel yetkinliklerinin geliştirilmesi beklenmektedir.... [-]

Kamboçya Phnom Penh
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

BSc

AUPP: American University of Phnom Penh

A Bilgi Teknolojileri Yönetimi (ITM) programı Gelişmekte olan ve yakınlaşan bilgi ve iletişim teknolojileri profesyonelleri geliştirmek için tasarlanmıştır. ITM bir dere ... [+]

A Bilgi Teknolojileri Yönetimi (ITM) programı Gelişmekte olan ve yakınlaşan bilgi ve iletişim teknolojileri profesyonelleri geliştirmek için tasarlanmıştır. ITM bir derece yönetim düzeyinde stratejik kurumsal ihtiyaçları, talepleri ve hedefleri desteklemek için iş süreçlerini organize mezunları üretir. iş stratejileri ile teknolojiyi aynı hizaya getirmeye çalışırken programı, iş sorunları ve bilgi teknolojisi yetenekleri arasında köprü için tasarlanmıştır. Öğrenciler yönetim ilkeleri bilgisi ile eleştirel düşünme, problem çözme, analitik becerilerini geliştirmek. Program teknolojisi, yönetim, iletişim ve liberal sanatlar bir dengedir.

... [-]
Kamboçya Phnom Penh
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
AUPP: American University of Phnom Penh

A İş Programı Kamboçya olsun, Güneydoğu Asya, ya da ötesinde, iş dünyasında başarı için mezunları hazırlar. ... [+]

A İş Programı Kamboçya olsun, Güneydoğu Asya, ya da ötesinde, iş dünyasında başarı için mezunları hazırlar. İş eğitim ve iş kariyer başarılı peşinde aynı zamanda analitik ve etkili bir yazılı ve sözlü iletişim yoluyla fikirlerini iletişim mümkün olurken, temel ekonomik kavramları ve matematiksel ilişkileri anlamak için mezunları gerektirir.

Bu fonksiyonel alanları ve nasıl bu ilişkilerin bir örgütün işleyişini ve değerini etkileyebilecek arasında arası ilişkileri anlamak için - pazarlama, finans, muhasebe ve yönetim - İş kayıtlı öğrenciler iş fonksiyonel alanların her çekirdek yetkinliklerini geliştirmek.

Genel Eğitim kurs gelen kavramlar küresel pazarda dünya anlayışı bugün nasıl insanlar düşünmek ve hareket geliştirerek iş kariyer için öğrencilerin hazırlık katkıda bulunmaktadır. İş profesyonel bir program iş bilginin ortak gövde üzerinde duruluyor.... [-]

Kamboçya Phnom Penh
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

AUPP Now Accepting Applications