International College of Liberal Arts - Yamanashi Gakuin University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Şimdi neden ihtiyaç Ya liberal sanat eğitimi nedir?

Eğitimin Temelleri ICLA olduğu içinde
Bu liberal sanat olduğunu.
liberal sanat türü Eğitimin özü
Aksine ihtisas alanlarına odaklanmak yerine
alanları geniş bir yelpazede öğrenmek yoktur.

Müfredat, beşeri bilimler ve liberal sanat, sosyal bilimler, sayısal akıl yürütme, doğa bilimleri, sağlık ve beden eğitimi beş bilgi alanları ayrılmıştır. bağlama ve çeşitli alanlarda edinilen bilgi entegre ederek, belli bir taşıyıcı seçimine odak olmadan özgürlük yüksek derecede personele büyür. Uluslararası topluma bir görünüm gelecek aktivitenin aşamadır ile sınıfların çoğu İngilizce olarak yapılmaktadır. İngilizce de uluslararası anadili İngilizce olmayan bir ülkede ikinci yabancı dil olarak kabul edilmektedir. Bu nedenle, girişinden onları İngilizce ustalık odaklanmak var, kampüste yatakhanede bir yaşam gönderir.

Liberal sanatlar ICLA fark nedir?

Dünyanın her yerinden toplanmış Deneyim ve öğretmen
kalite, yüksek düzeyde
Yabancı öğretim üyeleri tam zamanlı öğretim% 80'inden fazlası

Ve küçük sınıflar ders
yabancı öğretmen Yüksek seviyede

80 kişi 20 kişi veya daha az sınıf 1 akademik yıl kapasiteli başına öğrenci Standart sayısı. birinde arası aktif (öğrenci katılımı) ders olacaktır: 12 en fazla öğrenci-öğretim üyesi oranıdır. Yabancı öğretim üyeleri mezunları öğretmenlik tecrübesi veya dünya çapında ünlü okulların Üniversitesi olanlar ile dünyanın yanı Birleşik Devletleri ve İngiltere gibi sadece çekmiştir üst yetenek yerinden benimsenmiştir. Buna ek olarak, Akademik İngilizce programı anadili İngilizce olmayan Japon öğrenciler için ikinci dil öğrenme teorisinin önemini anlamak üyelerden oluşur. Bunlar nedenle, her öğrenci için uygundur ve daha sonra firma ders için gitmek için talimat öğrenmek mümkündür. Öğrencilerin tutku (tutku) hareket ettirildiğinde, disiplinler çeşitli değindi ve iken üniversitenin bir ortam rolü her zaman kesişir böyle yetenek ve tutku gibi bir kurum olarak temin etmek mümkündür. durumu inceleyen Yuki ve rota düzeltme yetersiz anlayış ise eğer bir tartışma biçimi yerine ders formatı ICLA, öğrenciler ağırlıklı olarak, liderleri öğrenmek için.

Ve state-of-the-art tesislerinin yurt
Disiplinlerarası müfredat

Dünyaca ünlü mimar Toyo Ito tasarım gereği bir state-of-the-art tesisleri ile sınıfta Öğrenilmiş, biz state-of-the-art öğrenci yurdu (1 dereceli yatılı) yaşamaktadır. Ayrıca yabancı öğrenciler ve değişim öğrencileri bir grupta, aynı yatakhanede her zaman dahil yabancı öğrenci yaşıyor. Böylece aynı zamanda, farklı kültürler arasındaki iletişim için yeni bir hayal öğrenmek verdiği bir günde turşu İngilizce hayat haline gelir. liberal sanat tarzı eğitim programının özellikleri "disiplinlerarası müfredat" dir. Beşeri Bilimler eğitimi, sosyal bilimler, sayısal akıl yürütme, doğa bilimleri bilgisi alanında ek olarak, aynı zamanda Japonya araştırma programında bir ICLA yoktur. Bilgi alanında, bu tür müzik ve savaş sanatları kadar boyama olarak sanattan alanını genişletmiştir. Ayrıca yaklaşık 140 olan hat, çiçek çay töreninde, kurs ve bütünün sayısını atölyeler olarak geniş bir aralıkta çalışmasında Japonya Shakuhachi ve koto,. Bu, sezgi ve hayal "bilginin kavşağı" keşfetmek yaşarken, bu görüş alanında geniş bir yelpazede teşvik eder.

özelliklerden Sekiz Eğer ICLA uluslararası liberal sanat lisans seçmek istersiniz

noktası 1 Amerikan tarzı liberal sanat temelli eğitim

türün ötesinde disiplinler geniş bir yelpazede bilgi

ziyade liberal sanat Eğer alanları çok çeşitli akademisyenlere öğreneceksiniz sahalarından birinde konsantre. Böylece biz zengin bir duyarlılık ve ifade gücü agnostik basmakalıp yetiştirmek. Ardından, beşeri bilimler ve liberal sanat, sosyal bilimler, sayısal akıl yürütme, doğa bilimi, bir sağlık ve beden eğitimi oluşan beş alandan deneklerin serbestçe seçmeye, kendi imkanları arayan, biz kendi yeteneklerine uygun şeyler bulmak. Biz çeşitlendirmek topluma yanıt verebilir kimin uluslararası hedefliyoruz.

En sınıfların noktası 2 İngilizce olarak sunulmaktadır

tam zamanlı öğretim üyelerinin yaklaşık yüzde 80 yabancı uyruklu

Tam zamanlı olarak öğretim üyeleri uluslararası liberal sanat lisans yaklaşık yüzde 80, sınıfların çoğu İngilizce olarak yapılmaktadır edecek yabancı uyruklu. İngilizce taraflı öğrenme ve akademik İngilizce sebebiyle iletişim kurma yeteneğine giyen yoluyla yüksek akademik İngilizce becerilerini öğrenin.

nokta 3 Yoğun İngilizce programı EAE

Akademik İngilizce EAE

İngilizce sınıfları için gerekli ve İngilizce yurtdışında eğitim almaktadır İngiliz kuvvetini giymek için yoğun bir programdır. Tek bir kişi seviyesi yukarı makul emin olabilen bir sistem kurduk. Ve yoğun ilk yıldan itibaren EAE öğrenme. dinleme, yazma öğrenciler, okuma, düzeyine göre sınıflandırma her gerçekleştirin ve genel tür konuların birinde konuşma olarak, genel olarak genel becerilerini geliştirmek.

bir yıl süreyle yurtdışında noktası 4 çalışma gereklidir

yurtdışında çalışmanın geniş bir yelpazede

ICLA olarak, yurt dışında 28 okulda üniversiteler ile ortaklık, bu ders yükü olmadan çalışması zor çalışabilir bir değişim öğrencisi sistemi benimsenmiştir. Çalışma yurtdışında bilgi geniş bir aralıkta bulunabilir, ancak yalnızca İngilizce konuşan dünyaya yapışmış değildir. fırsat artar İngilizce uluslararası toplumun gelme beklenen bir iletişimi almaya çünkü anadili İngilizce olmayan olmayan İngilizce konuşan ülkelerin kişilerde de.

noktası 5 küçük interaktif öğretim

öğretmenlerle iletişim vurgu

öğretmen ve öğrenci oranı küçük gruplar 01:12 bir öğrenme ortamı yaratmak. öğrenciler arasında insanlar sisteminin, iletişim az sayıda yanı sıra öğretmenler ve öğrenciler arasındaki mesafe de yakından olacak yakındır. böylece öğretmenler öğrencinin ilk adıyla arayabiliyorlarsa, İngilizce olarak karanlık ders yoğunluğu olmalıdır. İngiliz vazgeçilmezdir Küçük sınıflar yukarı düzeye.

nokta 6 eleştirel, yaratıcı, kendini yenileyebilen ve küresel (CCIG) Düşünmeyi usta

şeylerin arkasını okumak Düşünme

o, doğru tekrar yanlış olmadığından emin olun o kritik düşünce olduğunu gözden geçirin. Onların bilgi büyümeye enerji yaratıcı mesafesindedir. Ve özerk küresel düşünme uluslararası anlamda yetiştirmektir.

nokta 7 programı çapraz-yazma Yazı karşısında-Planı; WAC

düşünme ve İngilizler tarafından iletişim becerilerini öğrenin

zorluklar tema One Hakkında öğrenciler tutarlı mezuniyet sürekli olarak tema üzerinde İngilizce ve Japonca bir rapor oluşturmak için bir programdır. 12 ICLA varsayılan tema arasından birini seçecek Tema hazırdı. Ayrıca o ilaveten öğrencilerin kendileri tarafından kendi tema seçmek de mümkündür. Öğrenim Merkezi (LAC) danışman aittir öğretim ve dilin rehberlik ve danışmanlık elde ederken sürekli çalışacak bildirirken öyle.

nokta 8 son öğrenci yurdunda öğrenci topluluğu hayatını yaşayın

Zengin yurt hayatı uluslararası

1 yıl kabul edildikten sonra, herkesin zorunludur Yurdu vardır. o öğrenci yurdu öğrencileri yurtdışından da yaşıyoruz olduğundan, sadece sabahtan akşama kadar turşu İngilizce olur. Odalar temelde özel oda bulunmaktadır. birbirleri ile öğrencilerin her sağlanır nezakete alışverişi böylece yurtları iletişim alanına sahiptir. yabancı öğrencilerle Gün be gün borsaları, geleceğin özellik haline gelmelidir.

Bu dünyanın alınan insan kaynakları haline gelir.

Şimdi, aradığınız uluslararası toplumun insan kaynaklarının ne tür olurdu?

konuşmak her iki Japon ve İngiliz akıcı İngilizce iletişim ve sunum becerileri yüksek derecede olmadığını. Yaratıcı, eleştirel olun, özerk Genel (CCIG) düşünme gücü sağlanır. Eğer ekonomi ve iş temel bilgi anlıyorum. Böyle olduğu gibi, farklı kültürler ve yabancı dillere özgü bir anlayış ve bilginiz olduğu, dikkate alınacaktır.
ICLA liberal sanat eğitim programında, dünyanın geleceği elde edilen bir insan kaynakları haline eğitimli ve mantıklı kazanmak vermektedir.

mezuniyet, küresel aktivitenin sonra.

EAE (Akademik İngilizce) ve yurtdışında çalışma kampüs yaşamı ve Sen işyerinde İngilizce iletişim becerileri dahil olmak üzere yüksek düzeyde İngilizce kuvvetini, giyebilir değişim öğrencilerinin 1 yıl içinde, İngilizce olarak sınıflarını gerçekleştirdi. alanların çok geniş bir aralığı kapsar liberal sanat türü müfredatı sayesinde, ben tutku geleceği dökmek alanları bulmak amacıyla genel eğitim düzeyi yüksek yaşamaya tutum kazanmak vermektedir. Mezun olduktan sonra, sen silah öğrenmek küresel anlamda uluslararası toplumun çeşitli aşamasında etkin olabilir. Buna ek olarak, biz de yurtdışında da uzmanlık daha alanların eğitim almak için teşvik edilecek dahil yüksek lisansa devam ederler.

Dünya bekleyen bir küresel düşünme İnsan kaynakları.

Japonya benzersiz ve gelişti Garake (Galapagos Mobile) teknoloji ve performansın yüksek derecede vardı, ama dünya standardı akıllı (akıllı telefon) alışık değil yayımlandı. Dünyada aktif olabilmek için global bir düşünce beslenmelidir. Ne kadar bile edebi sanatları öğrenme, İngilizce eğitimi, dünyanın gerçek görünümü Japonya'nın dışına yabancı ülkelerde uygulanan değildir vücuda yapışmaz kabul edilir. Bunu yapmak için yurt dışında Çalışma biz büyük bir anlamı vardır. yurtdışı dünyayı yaşamaya İlk. Bir sene bize büyük hayali ve Kimi mezuniyet sonrası yoluna yönünü vermek olacaktır. Mezun olduktan sonra sıkıca size dünyanın her yerinden uçurmak için harekete geçme yeteneğine sahiptir toplumda olduğu irade, kendi ayaklarına Dünya'yı Fumishime. Dünya rakip, hedef sonsuz olacaktır.

kabul mezun

1 yıl

lisans (ICLA) geçti Uluslararası liberal sanat öğrenciler herkes kampüs içindedir öğrenci yurdu (özel oda) içinde girilecektir.

2 yıl

Çalışma yurtdışında bir yıl (ikinci yıl veya üçüncü yıl) için zorunludur.
Bu yurtdışında eğitim konak kurumun değişim programı kullanır.

Üç yıl

İngilizce iki yıla birinde öğrenilen, bilgi gücü, düşünme sıkıca yerleşmiştir, eğitimli bir çekmece daha artırılacaktır.

4 yıl

uluslararası liberal sanat lisans mezun elde edilen Derecesi (ICLA) bir "Lisans (Uluslararası Liberal Arts) (Uluslararası Liberal Arts Lisans)" planlamaktadır.

uluslararası değişim Alan

Ayrıca yurtdışı öğrenci değişimi öğrenci yurdu yurt olduğundan, Japonya'da kalırken günlük bazda uluslararası değişimini yaşamaya isteyeceklerdir. Japon Japonlarla sadece konuşacağız sadece toplanmıştır zaman. Uluslararası Bu yurt ICLA öğrenmek için EAE (Akademik İngilizce) tarafından İngilizce tekrarlı öğrenme için bir kez gelecek hayatta bir ortamdır. Ayrıca biz LAC (Dil Öğrenme Merkezi) yararlanarak bir zaman kısa bir süre içinde bir ölçüde İngilizce eğitmek.

bir yıl süreyle yurtdışında eğitim

öğrencilerin bir yıl boyunca yurtdışında eğitim yükümlü edilmiştir. Bu çalışma yurtdışında bu fakülteden bir kişi yurt dışında okuyan edilmişse değişimi bu fakülte öğrenmek geldiği gibi, İngiltere'den veya üniversite bir kişinin öğrenci olacak ortak üniversiteler ile değişim programları kaynaklanmaktadır. Bunun için okurken ayrı bir ders ayı değildir. yurtdışında hedef çalışmak için de İngilizce olmayan anadili, diğer da ülkenin kelimeleri öğrenebilirsiniz üniversitenin ülkedir, sadece iş faaliyetleri geleceğine bir görünüm koyarsanız İngilizce konuşan sınırlı değildir, çok küresel bir duyarlılık giymek yapabilirsiniz.

bilginin bağlanması

İngilizce beceri kadar daha da okul yılı Yuki bindirilirken gibi. Bu durumda, çeşitli alanlarda akademik arasından kendinize takım elbise kategorisine üzerinde çalışmak olacaktır. Bu nedenle, müfredat çapraz yazma programı anlamını getirecek liberal sanatlarda öğrenilen disiplinlerde geniş bir yelpazede yoluyla bilgiyi bağlamak. Öğrenciler, bu Koshite böyle çift sağ beyin ve sol beyin için, doğa ile düşünme esnek şekilde öğrenmek içine kayar.

Mezuniyet şartı birimleri 124 birimleridir

Her yıl sonunda, ancak özel promosyon belirlemez. kursların kurs küresel standart "ders sayısı (Ders Numarası)" Sistem dayalı kabul edilmiştir için. o göz önünde bulundurularak müfredat yönetimi varsayılır çünkü o da bir adım-adım öğrenmeyi teşvik ederken Öğrenme çıktıları için teminat kalitesi böylece birlikte öğrenciler, yatırıldıktan hemen sonra seçilen teminat gerçekleştirmek için Öğrenme içeriğinin kalitesinin planlanan konuların gerçekleştirmek için .

Konumlar

Kofu

Yamanashi Gakuin University

Address
Yamanashi Prefecture, Japan
Kofu, Yamanashi Vilayeti, Japonya