NUCB

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Nagoya Japonya - Doğu Asya'nın kalbi

Doğu Asya'nın kalbinde yer alan Japonya, 126 milyondan fazla nüfusa sahip dört büyük adadan oluşmaktadır. Gelişmiş eğitimi ile tanınan Japonya, herhangi bir Asya ülkesinin en yüksek sayıdaki Nobel ödülünü kazanmış ve 2000'den bu yana herhangi bir ülkenin ikinci en yüksek puanına sahiptir. Japonya, dünyanın en büyük üçüncü ulusal ekonomisi olup, Greater Nagoya, imalat ustalığının merkezi yıllık GSYİH'nın yaklaşık% 1'ini üretiyor. Japonya'nın en büyük üçüncü şehri olan Nagoya, Tokyo ve Kyoto arasında yer almakta olup, çok sayıda doğal manzaralı ve turistik yerlere yakınlığıyla ünlüdür ve hem Japonya'da hem de ders çalışmak için harika bir yerdir.

Japonya'da unutulmaz bir deneyim

Japonya'da okumak, uluslararası öğrenciler için bir insan olarak gelişmenize ve yeni bakış açılarından şeyleri görmenize yardımcı olacak büyüleyici bir deneyim sunar. Japonya, dünyanın en güvenli ülkelerinden biridir ve dünya klasında eğitimini yenilikçiliğin son noktasında tanımlıyor. Nefes kesen doğal arazi ile çevrili, dört çarpıcı farklı mevsimi, zengin kültürü ve seçkin mutfağını buradaki zamanınızın unutulmaz kılacağından emin olabilirsiniz. 250.000'den fazla uluslararası öğrenci ve yükselen Japonya, uluslararası öğrenciler için en popüler yerlerden biridir.

kampus

Nisshin kampüsümüzün önemli bir özelliği, eğitim tesislerinin ve spor tesislerinin aktif bir öğrenci yaşantısına yol açan tek bir kampüste olmasıdır. Ana kampüs, Tokyo Disneyland'in yaklaşık 1,5 katı büyüklüğündedir ve güzel doğa ile çevrilidir.

İstihdam ve denizaşırı seçenekler

Öğrencilerin kariyerlerini bulmalarına yardımcı olmak için özel bir ekiple% 99 başarı oranına sahibiz. Ayrıca seçeneklerimiz var

NUCB , 40'tan fazla ülkede 100'den fazla önde gelen işletme okuluyla öğrenci değişim ortaklıkları kurmuştur. Öğrenci değişim programı kapsamında, öğrenciler mesleki gelişimin yeni bir boyutunu ekleyebilirler. Ortak okullardaki öğrenim ücretlerinden feragat edilir ve mükemmel akademik durumdaki öğrenciler seyahat ve yaşam masraflarını karşılamak için ek burslara hak kazanırlar.

Konumlar

Nagoya

Address
470-0193 Nagoya, Aichi ili, Japonya

Akreditasyonlar