Link Campus University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Link Campus University , Roma Üniversitesi'nde İtalyan Üniversitesi Yönetmeliği'nin altında bulunan özel bir üniversitedir. Künye tarihi ve çağrısı nedeniyle uluslararasıdır. 2011 yılında Üniversite, Eğitim Bakanlığı - Üniversite ve Araştırma No. 21 Eylül 2011 tarihinin 374'ü. Link Campus University , İngilizce sisteminin eğitim stratejilerini İtalyan kültürü ve didaktik yöntemiyle birleştiriyor. Lisans derslerinin çoğu, İtalyancada tutulanlar hariç, İngilizce olarak öğretilmektedir. Ayrıca, Link Campus University genişletilmiş uluslararası Üniversiteler ve şirketler ağına sahiptir. Her Link Campus University ders çalışmalarının özellikleri şunlardır:

  • Öğrenci ile profesör arasında yakın bir ilişkiyi sağlamak için sınıf başına en fazla 25 öğrenci zorunludur.
  • Eğitmenlerden Non-Stop yardımı.
  • Mentorluk Programı (Öğrencinin derecesini tamamlayan öğrencilere rehberlik edecek alan uzmanı)
  • Büyük bir kütüphane
  • Karşılaştırmalı ve disiplinlerarası bir çalışma yöntemi
  • Sadece eski cathedra değil aynı zamanda interaktif öğretim
  • Çeşitli mesleki alanlardan, kurumlardan ve işlerden alınan referanslarla vaka çalışmaları, seminerler ve toplantılar ile zenginleştirilmiş düzenli dersler.
  • Uluslararası olarak davet edilen etkinliklerin tam bir takvimi, Ekonomi, Hukuk, Siyaset ve İletişim gibi her türlü konuyla ilgilenen konukları kabul etti.
  • Geniş bir İtalyan ve yabancı ortak şirketler ağı.

Link Campus University temel amacı, gençlere sürekli değişen küresel pazarda başarılı olma fırsatı vererek farklı sistemlerde ve ülkelerde çalışabilecek lider bir sınıf hazırlamaktır.

NEDEN Link Campus University

Çünkü eğitim modeli, küresel dünyadaki inovasyon süreçlerini tasarlayıp yönetebilen profesyonel yöneticiler ve girişimciler yaratmayı amaçlamaktadır. Link Campus University teklifini bu kadar çarpıcı kılan katma değer, aşağıdakilerden oluşur: - üniversiteler ve şirketler arasında entegre eğitim - metodoloji problem çözme özel dikkat gösterilmektedir - en gelişmiş BT araçlarının kullanımı - zorunlu katılım - bir kesinlik Öğretmenlerin yardımı sayesinde programlı sınavlar - Kişiliğin uyumlu gelişimini amaçlayan bireysel eğitim - Yabancı Üniversiteler ile bağlantı - Refah

Konumlar

Roma

Università degli Studi Link Campus University

Address
Via del Casale di San Pio V,44
00165 Roma, Lazio, İtalya
Telefon
+39 06 94800 190