John Cabot University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

iJohn Cabot Unalt = "iversalt =" ity, 1972'de alt = "kurdu, alt =" bir Ameralt = "ican lalt =" iberal sanat unalt = "iversalt =" ity offeralt = "lisans derecesini Englalt =" ish- speakalt = "dünyanın dört bir yanından öğrenciler katılıyor. Sen yutmak =" hasta çalışma alt = "Roma'nın merkezinde, kültürle çevrili, halt =" istory, sanat, busalt = "iness ve polalt =" italt = "ics .

Öğrenciler, alt = "küçük sınıflarda, mentor olarak hareket eden profesörlerden öğrenirler, teşvik edici =" ing dalt = "ialogu ve usalt =" calt = "Roma'yı bir öğrenen = itting =" laboratuarında. Sen walt = "hasta", var havealtalt = "italt =" alt = "internshalt =" için ies = "iatalt =" inatalt = "ional companalt =" ies, alt = "internatalt =" ional organalt = "izatalt =" iyonları ve müzeler, yanı sıra offeralt = "italt =" Avrupa çapında ve ötesinde okumak ve seyahat etmek için.

JCU mezunları, Columbia Üniversitesi, Londra Ekonomi Okulu ve Oxford Üniversitesi gibi dünya çapındaki prestijli lisansüstü okullarına kabul edilmektedir.

Öğrenciler ayrıca, büyük çok uluslu şirketlerde de kariyer yapmaya başlarlar.

Bloomberg, Price Waterhouse Cooper, IBM, Dünya Gıda Programı, Dünya Bankası ve Arap Devletleri Birliği gibi kurumlar, kültürel organizasyonlar ve medya kuruluşları.

Konumlar

Roma

John Cabot University

Address
John Cabot University
Via della Lungara, 233

00165 Roma, Lazio, İtalya
Telefon
+39 0668 19121