Jam Academy - International Academy of Modern Music Italy

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Müzik Akademisi Reçel Akademisi arasında Lucca Çağdaş modern müzik öğretiminde bir üstün çok amaçlı merkezidir. itibaren 2001 müzik okulu Bugüne kadar Reçel Akademisi Bu 5000'den fazla öğrenciye kendi müzik yeteneği keşfetmek ve geliştirmek için fırsat sundu. eğitim seviyesi kursları bölünür baz ve Yüksek Öğrenim.

Akademi Jam bültenleri gelen tanınmış nitelikler Londra Sahne Sınav Kurulu ve tarafından akredite BTEC Pearson (Akademik ve mesleki niteliklerin İngilizce kurumu), Bedfordshire Üniversitesi, Trinity College (Sınavlar Kurulu - İngiliz Sertifika Yetkilisi). itibaren 2012 Reçel Akademisi öğretim metodolojileri ortamda bunu dahil Valerio Silvestro ve Loredana Lubrano adına MAD ile işbirliği yaptı MAD - Müzik Yetenek Geliştirme. itibaren 2015 Jam sürekli 'ile işbirliğiAvrupa Besteciler Kümesi Derneği 2009 yılından bu yana, Avrupa çapında birçok klasik ve modern müzik etkinliklerini üretti, Lucca, evi. Öğrencilerimiz ve öğretim sürekli ülkemizde düzenlenen farklı projelerde yer almaktadır.

itibaren Kasım 2016 Reçel Akademisi Konservatuarı ile ikiz oluyor Daejin Üniversitesi - Seul Kore. Anlaşma eğitim ve kültür alışverişini teşvik etmek amacıyla iki müzik akademilerinin öğrenciler arasında alışverişi öngörülüyor. Bu işi incelemek ve ikiz kurumda yaşama fırsatı sunuyor.

itibaren Aralık 2016 akademi Jam Akademisi, tüm destek veren 'Dernek Müzik Akademisi LuccaO katıldı "münavebe Okul Job Milli Sicil. "Bir başka küçük bir adım giderek eğitim ve müzik endüstrisinin dünya arasındaki boşluğu azaltmak için. Mart- 2017 Büyük uluslararası üne gitarist, Ciro MannaSanat Jam Akademisi okul fakülte dersleri Yükseköğretim Lisans parçası olur. Ciro Manna randevu ile düzenli aralıklarla bireysel ve grup dersleri gerçekleşecek.

Konumlar

Lucca

Address
Via di Tiglio, 1369/d San Filippo https://www.facebook.com/scuolajam Lucca
55100 Lucca, Toskana, İtalya