Resmi açıklamayı okuyunsizin için doğru kursu ne olduğunu öğrenin!

Gel ve Moda Dünyasında geleceğinizi keşfedin! Ferrari Moda Okulu katıl ve bizimle profesyonel bir gelecek inşa. sizin ve yetenek ve yaratıcılığınızı test etmek "ısmarlama" kursu seçin. Ferrari Moda Okulu öğrencilerine transferleri "bilerek" ve son derece uzmanlaşmış eğitim yoluyla Moda yeni kahramanlarına hazırlayan bir moda okuludur "bilir."

Ferrari Moda Okulu tutku dünyadan gençlere sürekli sunmaktır bir moda okuludur, enerji ve ilham yarının en iyi profesyonelleri olmak. Ferrari Moda Okulu kariyerinin her aşamasında istihdam olanakları, gelişme ve büyüme sağlamak için moda endüstrisine ve öğrencilerin birçok firma, zaten mevcut ve mezun ile sürekli işbirliği ilişkileri sürdürmektedir. Bu moda okulu olmak kısım üst düzey bir yolunu paylaşımı anlamına gelir, ve tanınan ve profesyoneller aranan sonra tek bir gruba ait.

Profesyonel Dersler ve Master Stilist, Moda Çizim, Desen makinesi, Dikiş, Moda Fotoğrafçılığı, Desen Oluşturucu Cad 2D ve 3D Artist ve çok daha fazla bizim site bilgilerini ara!

Biz Kimiz

... Ferrari Moda OkuluHazırlanması ve moda dünyasının yeni yıldızları sağlayarak, eğitim tecrübesi 15 yılı aşkın bir moda okulu var. eğitim geliştirir 1 ile 3 yıl ve Master Uzmanlık Mesaj mezun değişen koşulları vardır Mesleki kurslar, Moda ve Lüks sektöründe faaliyet derece uzmanlaşmış rakamları oluşturan hedefleyen.

Ferrari Moda Okulu tarafından eğitim için akredite operatörlerin kayıt dahildir Lombardiya Bölge. Kurslarımız ile onaylanmıştır 2008: Kalite, ISO 9001Eğitimin kaliteli profesyonellik garanti etmek. eğitim kursları dikkate oldukça profesyonel hazırlık, ihtiyacını almak teknik beceri ve uygulamaları satın alma, bir öncelikli hedefi haline gelirVe sanayide çalışan ve öğrencilere deneyimlerini ve profesyonellik aktarmak istiyorum edilmiş profesyoneller ile karşılaştırıldığında ek olarak sayısız atölye, seminer ve atölye çalışmaları, varlığı sayesinde mümkün yapılır.

Büyük bir ilgi sunan bir öğretim yöntemiyle tüm öğrencilere verilir Bireysel karaktere dersler ve kişiye özel çalışma programları. eğitim ve işgücü piyasası arasındaki yakın ilişki Ferrari Moda Okulu ile işbirliğine yeni moda aktif oyuncular sayesinde hazırlar demektir Milan Kamera Nazionale della Modaile Moda Platformu Eğitim Sistemi, İtalyan Moda Sistemi ve Şirketler, Atölyelerin, üslup çalışmalarında İtalya'da ve yurtdışında doğrudan temas sayesinde. müfredatlarında öneren genç yetenekleri teşvik aktiftir sanat, moda, estetik, fotoğraf ve iletişim dünyası ile ilgili multidisipliner projeler ve atölyelerYanı sıra öğrencilere fırsat sunan Milano Moda Haftası'nda fuarlar, etkinlikler ve moda gösterir uluslararası katılmak. Bu nedenle Ferrari Moda Okulu gibi uluslararası okullar ve şirketler ile önemli ortaklıkları bulunmaktadır Milan Trienali, Moda Eğitim Sistemi Platformu, New York Sanat Ashcan Studio, Milano Çamur Studio Tiara Uluslararası Akademisi ve İletişim Milan, AVON Kozmetik Akademisi, Vibram, Les HommesÖğrencilere kariyer ve mesleki gelişim için birçok fırsat sunan, Ve diğerleri.

.... öyle bir "okul" ama moda dünyasının geleceğin profesyonelleri yetiştiren bir gerçek "moda şirketi" ....

moda dünyasında her zaman aynı zamanda bir yaklaşım ve yakın çalışma metodolojisini gelişen ve değişen ve giderek onların eğitim sırasında sadece beceri ve üst düzey teknik becerileri elde etmiş gençlere arıyor, ancak iş ve Aile şirketlerin dünya.

Bu nedenle "düşündüğümüz Geleneksel normlardan eğitim ve farklı yapmanın yepyeni bir yolu. Öğrencilerimiz vb hiçbir derslik, masa, öğretmen bulunmaktadır dinamik ve çok fonksiyonlu bir ortamda günden itibaren yerleştirilir .. fakat bir ortam gerçek bir "Moda Şirket" olarak tasavvur: den 'Ofis Stili nerede Reklamlar ve Tasarımcılar Takım çalışmalarında üzere, geliştirmek ve daha yeni ve yenilikçi fikirler çizmek için Modelleme Paketinin LaboratuvarıNerede uzmanı ve hasta eller için, gelişmekte olan ve bizim tasarımcıları tarafından tasarlanan koleksiyonları örneklerini veren defile nihai ve Fotoğraf Seti nerede profesyonellerden oluşan bir ekip ile birlikte fotoğrafçılar, (dan Makyaj Sanatçısı, saç stilisti, Modeller ve Ajanslar vs ..) gerçek fotoğraf oluşturabilirsiniz tüm koleksiyonlarına vurur.

derslerin öğrenme hızı ve kalitesi çeşitli faktörler tarafından garanti edilmektedir:

  • Dersler bireysel şunlardır: öğretmen onun yaratıcılık ve kişisel zevke tam saygı ile tek tek her öğrencinin izler.
Özelleştirilmiş programlar: hazırlık öğrencinin seviyesine göre öğretmen, çalışmanın bir program ile çatışmaya sonra, ayarlanabilir "ölçmek için."
<strong>V&uuml;cut &ouml;&#287;retim g&ouml;revlisi:</strong> &Ouml;&#287;rencilerimizin "Bilmek" ve "Know-How" transfer, deneyimlerini ve profesyonellik payla&#351;mak istiyorum iyi profesyoneller aras&#305;ndan se&ccedil;ildi.
<strong>Test ve periyodik denetimler:</strong> &Ouml;&#287;rencinin ilerlemesini de&#287;erlendirmek ve zorluklar veya gerisinde durumunda derhal m&uuml;dahale etmek.
<strong>&Ouml;&#287;retim materyalleri:</strong> g&uuml;ncel i&ccedil;eri&#287;i geli&#351;mi&#351; ve tam ve yukar&#305;, son uluslararas&#305; e&#287;ilimler ve metodolojileri &#351;u. 
<strong>Tak&#305;m&#305; &ccedil;al&#305;&#351;&#305;n:</strong> iyi ki&#351;ileraras&#305; becerilerini geli&#351;tirmek ve end&uuml;stri profesyonelleri ile tart&#305;&#351;maya ilgin&ccedil; f&#305;rsatlar sunmaktad&#305;r.
<strong>S&#305;n&#305;flar:</strong> derslik &ouml;&#287;renci daha sonra moda d&uuml;nyas&#305;nda bulmak ayn&#305; ekipman&#305; kullanmas&#305;na izin modern ve profesyonel ara&ccedil;lar ile donat&#305;lm&#305;&#351;t&#305;r.
<strong>Olas&#305;l&#305;k at&ouml;lyeleri, seminer ve yar&#305;&#351;malara kat&#305;lan t&uuml;m</strong> &ouml;&#287;rencilerimiz anlay&#305;&#351; veya beceri eri&#351;ebilir ve end&uuml;stri profesyonelleri ile yak&#305;n &ccedil;al&#305;&#351;ma f&#305;rsat&#305; var.

Ders kitapları ve Eğitim Materyalleri

Ders materyali ders kitapları, kuruş oluşur ve takımların tüm öğrencilerimize ücretsiz olarak sağlanmaktadır. içeriği son uluslararası eğilimler ve metodolojileri takip edilerek eksiksiz ve güncel bulunmaktadır.

Buna ek olarak, tüm öğrencilerin yıl boyunca farklı projeleri geliştirmek için gerekli metinleri ve malzemeleri danışabilirsiniz okul, kütüphane kullanma fırsatı verilmiştir.

Olaylar ve Gösteriler

Milan her zaman moda tartışmasız başkenti olarak tanınan ve yıl boyunca gerçekleşecek moda sisteminin dünyası ile ilgili olayların tam bir takvim sunmaktadır edilmiştir.

Ferrari Moda Okulu Bu Milano Moda Haftası ve otel sergi ve müze yanı sıra uluslararası sahnesinin en önemli fuarlar süresince onun öğrencilere olaylar ve moda katılma fırsatı sunan bir moda okulu göstermektedir olduğunu.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Lisans

Ferrari Fashion School

Moda Fotoğrafçılık ihtisas fotoğrafçılığı dersi, Moda alanında derin bilgi ve becerilere sahip profesyonel bir kişiyi eğitmeyi amaçlamaktadır: yaratıcı ve tasarım beceril ... [+]

Moda Fotoğrafçılık ihtisas fotoğrafçılığı dersi, Moda alanında derin bilgi ve becerilere sahip profesyonel bir kişiyi eğitmeyi amaçlamaktadır: yaratıcı ve tasarım becerileri olan bir yazar ve bir sanatçı, ayrıca modaya yönelik estetik bir hassasiyet ve Fotoğraf görüntüsünü bir görsel iletişim kanalı olarak kullanın. Moda profesyonel Fotoğrafçı, modayla ilgili yaşam biçimlerinin algısına ve iletişine dikkat ederek teknik yeterlikleri yaratıcı ve estetik olanlarla birleştirir.

Profesyonel satış: Eğitim yolunun sonunda öğrenci, moda ortamının çalışma alanlarında faaliyet gösterebilir: yayıncılık, televizyon, fotoğraf ajansları, post prodüksiyon, serbest çalışma, fotoğrafçılık, moda fotoğrafçılığı yayıncılık uzmanı, fotoğraf stilleri, sanat Alıcı, Stüdyo Yöneticisi, Fotoğraf editörü.... [-]

İtalya Milan
Ekim 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Ferrari Fashion School

Ders, hayal gücünün serbest bırakılması ve çeşitli giysi ve aksesuar modellerinin oluşturulması yoluyla renklendirme ve çizim tekniklerini detaylı olarak anlatmaktadır. K ... [+]

Zamanla, moda tasarımcısı figürü çok değişti. Savaştan sonraki ikinci dönemden başlayarak, modanın sanayileşmesiyle birlikte faaliyeti ülkemizin sosyal-kültürel değişimini etkiliyor ve sosyal ruh hali ve alışkanlıklarını değiştiriyor.

Günümüzde moda tasarımcısı, sadece bir koleksiyon yapan birisi değil, moda trendleri oluşturan ve stilist sezgileriyle piyasa ihtiyaçlarını genellikle öngören kişidir.

Ticaret alanıyla, prototipleme, kalite kontrol ve üretimle sıkı sıkıya bağlantı kuran danışmanlık ofislerinde veya şirketlerde çalışan, malzeme bilgisi konusunda geniş bir teknik bilgiye sahip profesyonel bir figür.

Dersin Amacı ... [-]
İtalya Milan
Ekim 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
20 - 36 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Ferrari Fashion School

Dersin ana amacı, fikir konseptinden somut gerçekleşmeye, kişiselleştirilmiş bir öğrenme yolu ile tüm üretim döngüsünü tam olarak yönetebilen profesyonelleri hazırlamaktı ... [+]

Hayal gücünü çizgilere ve renklere dönüştürme yeteneği sayesinde, her şeyden önce bir moda koleksiyonu tasarlamak ve oluşturmak için gerekli becerilere sahip olan eksiksiz bir profesyonel figür.

Çalıştığı ekibin itici gücüdür ve yenilikçi modeller ve pazar talepleri yaratma yeteneği sağlar.

Moda Tasarımcısı, moda markaları ile çalışıyor; doku geliştiren ve üreten, pazarlama uzmanlarıyla desen yapımcısı ve terziler sunan, koleksiyonunu giyecek modellerle, showroom ve fotoğrafçılardan sorumlu kişilerle çalışıyor.

Sezgilere, yaratıcılığa ve hassaslığa ek olarak, bir Moda Tasarımcısı, çalıştığı şirketin kalite ve fiyatlandırma standartlarını dikkate alarak son tarihleri ​​nasıl karşılayacak ekip içinde nasıl çalışacağını bilmelidir.... [-]

İtalya Milan
Ekim 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
20 - 36 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku