Ferrari Fashion School

Giriş

Resmi açıklamayı okuyunGelin ve Moda Dünyasında geleceğinizin nasıl olacağını görün! Ferrari Fashion School katılın ve bizimle profesyonel geleceğinizi yaratın. Sizin için “ısmarlama” kursunu seçin ve yeteneklerinizi ve yaratıcılığınızı test edin. Ferrari Fashion School , öğrencilere “bilgi” ve “know-how” veren çok özel bir eğitim ile Moda'nın yeni kahramanlarını destekleyen bir moda akademisidir. Ferrari Fashion School , dünyanın dört bir yanından gelen gençler için geleceğin en iyi profesyonelleri olmak için sürekli bir enerji ve ilham kaynağı olan bir moda akademisidir. Ferrari Fashion School , kariyerlerinin her aşamasında iş, gelişim ve büyüme fırsatları sunmak için moda dünyasındaki birçok şirketle ve hem mevcut hem de mezun olan öğrencilerle ortaklık ilişkilerini sürdürmektedir. Bu moda okuluna katılmak demek, üst düzey bir eğitim yolunun parçası olacağınız ve eşsiz ve saygın profesyonellerden oluşan bir gruba ait olacağınız anlamına gelir.

Profesyonel Kurslar ve Ustalar hakkında bilgi için web sitemize bir göz atın: Stilist, Moda İllüstrasyonu, Tasarımcı, Terzilik, Moda Fotoğrafçılığı, Cad Tasarımcısı, 2D ve 3D sanatçısı ve diğerleri! Her zaman Moda başkenti olarak bilinen bir kent olan Milano'da, Stil ve Tasarımın Mükemmelliği simgesi olan Ferrari Fashion School , şehrin yeni Moda Bölgesi'nin kalbindeki Via Savona 97'de, şu anda en fazla konuk ağırlayan Armani, Canali, Fendi, Diesel, Elisabetta Franchi ve diğerleri gibi önemli uluslararası Moda Evleri ve Showroomları. İşte burada, Ferrari Fashion School çalışmalarını yürüttüğü, yeni stilleri ve trendleri tanımladıkları bu önemli gerçekliklerden birkaç adım ötede ve aynı zamanda Moda ile ilgili en büyük uluslararası etkinliklere sahne oluyor.

Sadece bir Okul değil, Moda dünyasının gelecekteki profesyonellerini destekleyen gerçek bir "moda şirketi".

Moda dünyası sürekli evrim ve değişim içindedir ve eğitim yolunda sadece üst düzey teknik beceri ve teknikleri değil, aynı zamanda iş dünyasına daha yakın bir yaklaşım ve çalışma yöntemini elde etmiş gençleri arar. ve şirketler.

Öğrenme hızı ve kurslarımızın kalitesi birçok faktör tarafından garanti edilir:

  • Bireysel Eğilim Sınıfları: Öğretmen her öğrenciyi kendi yaratıcılığına ve kişisel zevkine tamamen saygı göstererek izler.
  • Özel çalışma planları: Öğrencinin bilgi düzeyine bağlı olarak, öğretmenle yapılan bir görüşmeden sonra “özel” bir çalışma planı oluşturmak mümkündür.
  • Öğretmenler Kurulu: Öğrencilerimize “bilgi” ve “know-how” vererek, tecrübelerini ve profesyonelliklerini paylaşmak isteyen, sektördeki en iyi profesyoneller arasından seçilmiştir.
  • Periyodik testler ve sınavlar: Öğrencinin iyileştirmelerini değerlendirmek ve çalışma planı ile ilgili sorunlar veya birikimler halinde derhal hareket etmek.
  • Eğitim Materyali: En son uluslararası trendleri ve yöntemleri takip ederek kenarları kesmek ve eksiksiz ve sürekli güncel içerikler sağlamak.
  • Takım çalışması: İyi ilişki becerilerini geliştirmek ve sektörün profesyonel figürleriyle başa çıkmak için ilginç fırsatlar sunmak.
  • Sınıflar: Sınıflar, öğrencilerin gelecekte iş dünyasında bulabilecekleri aynı ekipmanları kullanmalarını sağlayan modern ve profesyonel araçlarla donatılmıştır.
  • Atölye çalışmalarına, seminerlere ve yarışmalara katılma fırsatı: Tüm öğrencilerimiz derinlemesine analiz veya uzmanlıklara erişme ve endüstri profesyonelleriyle yakın temas halinde çalışma fırsatına sahiptir.

Ders Kitabı ve Eğitim Materyali

Ders kitaplarından, şablonlardan ve karelerden oluşan eğitim materyali öğrencilerimize ücretsiz olarak verilmektedir. İçerik, en son uluslararası trendleri ve yöntemleri takip ederek eksiksiz ve her zaman günceldir.
Ayrıca, tüm öğrencilerimize yıl boyunca birkaç proje geliştirmek için kitaplara ve malzemelere başvurabilecekleri okul Kütüphanesi'ne erişme imkânı veriyoruz.

Ferrari Moda Laboratuvarı

Sınıflar, öğrencilerimiz için tamamen mevcut olan ve iş dünyasında tekrar bulacakları araç ve materyalleri kullanmalarına olanak tanıyan, eksiksiz ve sürekli bir ekipmanla donatılmıştır. Gerçekten tipik “sınıflar” değil , çok işlevli bir ortam : Stilistlerin ve Tasarımcıların koleksiyonlarını geliştirdikleri ve tüm koleksiyonların tasarım ve üretiminin gerçekleştiği Modelleme ve Terzilik Laboratuvarı ile etkileşime giren yaratıcılıklarına havalandırma sağlayan Stil Ofisi'nden . Bir takımda çalışabileceğiniz ve doğrudan çeşitli profesyonel figürlerle doğrudan karşılaştırabileceğiniz, gerçek bir Moda Şirketi olarak tasarlanan bir okul ve bir koleksiyonun tüm tasarım ve üretim döngüsünü takip ederek gerçek bir Marka kimliğini planlamak ve geliştirmek mümkündür. , tasarımdan nihai ürüne .

Etkinlikler ve Pist Gösterileri

Milan her zaman tartışmasız Moda başkenti olarak bilinir ve tüm yıl boyunca devam eden moda sistemi dünyasıyla ilgili etkinliklerle dolu bir takvime sahiptir. Ferrari Fashion School , öğrencilere Milano Moda Haftası boyunca etkinlik ve gösterilere katılma ve uluslararası genel bakıştaki en önemli moda endüstrisi fuarlarının yanı sıra sergi ve müzeleri ziyaret etme fırsatı veren bir moda akademisidir.

Atölyeler ve Seminerler

Yıl boyunca öğrencilerimiz, moda dünyası, tasarım ve terzilik ile ilgili konularda atölye çalışmalarına ve seminerlere katılma, endüstri profesyonelleriyle tanışma ve etkinliklerin, sergilerin ve pist şovlarının bir parçası olma fırsatına sahip oldular.

Konumlar

Milan

Address
Via Savona 97
20144 Milan, Lombardiya, İtalya

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: