Tel-Hai College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Tel-Hai College , ülkenin önde gelen üniversiteleriyle aynı seviyede olan ve kuzey çevresine yetenekli öğrenci ve araştırmacıları çeken akademik lisans ve yüksek lisans programları sunmaktadır.

Giriş

Kurucularının öncü mükemmellik ve girişimcilik ruhundan ilham alan Tel-Hai College , İsrail'in kuzey Celile'sinde yüksek öğrenim ve bilimsel araştırmaların büyüyen bir lideridir.

Muhteşem manzaranın kalbinde yer alan Tel-Hai , benzersiz Galilee karakteriyle İsrail'in ve dünyanın dört bir yanındaki mükemmel bilim adamlarını ve yetenekli genç yetişkinleri çeken bir merkez haline geldi. Tel-Hai Hula Vadisi'nin çeşitli ekosistemlerine, Great Rift vadisine bağlı tarım alanı ve kuş göç yollarına bitişik olan konumu, İsrail'in uçucu kuzey sınırlarına dağılmış olan cepheli topluluklar, İsrail’in kuzey sınırlarına dağılmış misyonu bölgenin akademi ve küresel öneme sahip bilim yaratma kaynakları. 1996 yılında bağımsız bir akademik kurum olarak tanınan Tel-Hai disiplinin ana amiral gemisi alanları Sağlık, Çevre ve Biyoteknoloji'dir. Üniversitenin akademik genişliği ve bilimsel dayanıklılığı, Kiryat Shemona'da bulunan MIGAL - Galilee Araştırma Enstitüsü ile olan stratejik ilişkisinden kaynaklanmaktadır. Tel-Hai , İsrail'de bağlı bir araştırma enstitüsüne sahip olan tek üniversitedir.

Misyon

Kolej, Celile topluluklarında büyüme sağlayan mükemmel bir akademi ve yenilikçi bilimsel araştırma oluşturmak için bölgenin çeşitli doğal kaynaklarını kullanıyor. Tel-Hai , Celile'nin stratejik ve ekonomik gelişimi için akademik faaliyetlerinden yararlanarak İsrail ve dünyadan yetenekli öğrenciler ve seçkin fakülteler çekiyor.

Vizyon

Üniversite, akademik mükemmellik, inovasyon ve kurucularının öncü ruhuna bağlı olan Celile'nin akademik ve bilimsel lideri olarak görev yapacak.

Değerler

Tel-Hai , sürekli yeni bilgi ve içgörü ararken bir işbirliği kültürü, eleştirel söylem, merak yaratır ve sürdürür. Kolej yönetimi, tüm bireylerin akademik özgürlüğünü ve konuşma özgürlüğünü ortasından alır.

114155_MaLi20171225-0872.jpg

114162_Galileegoesglobal-advertisment.jpg

Sanal tur - Tel-Hai College

Konumlar

Kfar Giladi

Tel-Hai Academic College

Address
road 9977, Upper Galilee, Israel
1220800 Kfar Giladi, Kuzey Bölgesi, İsrail
Telefon
+972 4 8181785

Programlar

Görüntülemek için Şu an programlar

Yukarıda ayrıntılı arama Lütfen, aşağıda popüler kategorileri check out veya bir anahtar kelime arama yapmak.


... or simply by choosing your degree: