Resmi açıklamayı okuyun

Neden bizi seçmelisiniz

Sizi bakan birçok seçenek var, ama sizin lisans, lisansüstü veya mesleki yeterlilik tamamlamak için nereye karar vermeden önce, burada Independent College Dublin seçmeliyim nedenlerinden bazıları şunlardır olabilir:

Akademik mükemmellik kararlıyız Çünkü

Biz çok yüksek kalitede bir, ödüllendirici profesyonel ve kariyer odaklı eğitim ile öğrencilerimizin tüm sağlamak için belirlenir. Bizim öğretim üyeleri büyük öğretim yoluyla ancak kişisel, bireysel destek ile sadece akademik mükemmellik sürdürmeye kararlıyız.

Bizim eğitim hiçbiri ikinci Çünkü

Bizim öğretim üyeleri ve öğretmenler kendi alanlarında en saygın akademisyenler arasındadır. Herkes tartışma ve tartışma ve kimse geride bırakılmaz katkıda böylece Sınıf boyutları küçük.

Bizim sonuçlarımız ülkedeki en iyi bazıları için

Bağımsız College Dublin'de öğrenciler bazı olağanüstü sonuçlar elde ettik. Örneğin, bizim Hukuk Derneği FE1 Hazırlık kursu büyük ve 28 ayrı ilk yerleştirilmiş ödüller ve son 5 yıldaki en yüksek işaretleri için Overend Scholar kazananlar üreten, İrlanda en başarılı (2009/2010/2011/2012/2013) haline gelmiştir .

Biz canlı şehir merkezinin kalbinde Çünkü

Bağımsız Koleji Dublin öğrenci yaşamı için mükemmel bir konuma sahiptir: kültürel, akademik ve eğlence mekanları ile çevrili şehir merkezinde, haklısın. üniversite kampüs öğretim alanı 28.000 metrekare ayakları üzerinde 22 ders odası bulunmaktadır.

Bu ideal bir öğrenme ortamı olduğu için

Bizim konferans salonları amaca konfor, stil ve teknolojinin en iyi sunmak için vardır: onlar Tümü klimalı ve kablosuz yüksek hızlı internet ve en son sunum ve video-konferans ekipmanları ile birlikte ağ erişimi vardır.

Sizin yeterlilik uluslararası kabul görmüş olacağı için

Bağımsız College Dublin programları hem ulusal hem de uluslararası yüksek standartlarda doğrulanır. Yeni yeterlilik, akademik başarı değil, aynı zamanda pratik açıdan da konunun daha derin bir anlayış anlamına gelir ve bu son derece kendi alanında değerli.

Burada zaman zevk Çünkü

Eğer seçim ne olursa olsun konu ve yeterlilik, biz size her sınıf için sabırsızlanıyoruz hangi ilginç ve düşündürücü bir öğrenme deneyimi olacak söz veriyorum. Öğrenci yaşam kolej ve tabii, tarafından değil, yeni arkadaşlar, iş arkadaşları ve harika bir şehir değil, sadece zenginleştirilmiş olacaktır.

Bağımsız College Dublin'de İş Fakültesi

Bağımsız College Dublin'de İş Fakültesi Hızla değişen-zorlukları ve iş zamankinden daha küreselleşmiş dünya karşılamak için öğrencilerin sağlamak için en kaliteli eğitim ve öğretimin sağlanması adamıştır. Öğrenciler çağdaş iş profesyonel mevcut ve gelecekteki akademik ve kariyer ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış akredite Lisans, Yüksek Lisans ve Sürekli Mesleki Gelişim Programları genişleyen bir yelpazede sunulmaktadır.

Bu programlar öğrencilere ve işletme çalışmaları alanlarında sağlam bir temel kurmak isteyen, ya da en fazla güncel teorisini erişim yoluyla kariyer geliştirme fırsatları ve belirli iş becerilerini geliştirmek isteyen profesyonel iş adamları esnek erişim sağlamak için tasarlanmıştır ve iş seçtikleri alanlarda pratik.

Bizim iş kursları büyük ölçüde, canlı dost, ilerici ve kozmopolit bir ortamda, Dublin merkezinde bizim iyi donanımlı tesislerinde sunulmaktadır. Yüksek akademik standartları ve alaka yanı sıra, biz öğrenci refah büyük önem ve bizimle çalışmak herkesin öğrenme deneyimi maksimum değer elde kişisel düzeyde sağlanması.

Bizim program bir dizi mesleki akreditasyon ve muafiyet şartlarına karşı benchmarked ve niteliklerin bizim Masters çerçevesi her öğrenci için uygun bir hızda lisansüstü nitelikleri sahnelenen kazanmak için bir fırsat sunuyor.

Bizim öğrenme ve öğretme bir disiplin olarak Business Studies teorisini anlamak önemini vurgularken, iş kursları önemli eylem merkezli deneyimsel öğrenme kullanımı, "gerçek hayat" vaka çalışmaları, takım öğrenme projeleri ve bireysel "canlı ile bu temelini bireysel kariyer gelişimine uygun "araştırma projeleri.

İş Fakültesi bünyesinde programları, özel ya da kamu sektöründe ek uyarlanmış özellikle iş ve ticaret sektörleri KOBİ'lerin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış programlar, ve diğerleri bir dizi ile takviye edilmiştir. Biz doğrudan doğruya devreye müşterileri ile özel amaçlı hükmün belirli alanlarını tartışmak için mutluyuz.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Lisans

Independent College Dublin

Bu pazarlama derecesi ana amaçları tüm yönleriyle gereksinimlerini ve çalışmasını kapsayan kapsamlı bir eğitim çerçevenin sağlanmasıdır ... [+]

Bu pazarlama derece temel amaçları gereksinimlerini ve iş örgütleri tüm pazarlama ve satış fonksiyonlarının yönleriyle çalışmasını ve onların teori ve pratikte yaşanan önemli değişiklikler içeren kapsamlı bir eğitim çerçevenin sağlanmasıdır. pazarlama fonksiyonu, özellikle, örneğin, çeşitli gelişmeler ile son yıllarda viral pazarlama, sosyal ağ ve ilgili gelişmelerin büyüme önemli değişiklik konusu olmuştur. Bu programın önemli bir amacı, bu değişen ortamda etkin pazarlama profesyonelleri olmalarını sağlamayı öğrencilerin bilgi ve becerileri sağlam bir temel sağlamaktır.

Pazarlama BA bilinçli bir anlayış ve up-to-date entegre pazarlama kavramları ve stratejileri ilkelerinin etkin bir şekilde uygulanması ve yeni teknolojiler ve yenilikçi düşünme rolü ile bir iş organizasyonu açık olasılıklar vizyonu ile katılımcılara ilham istiyor Bu ulaşmada.... [-]

İrlanda Dublin
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Independent College Dublin

Programların BABS paketi eleştirel düşünme becerileri ve temel iş fonksiyonları çağdaş aksiyon-merkezli eğitim ve çekirdek aralığı öğrencilere donatıyor ... [+]

Programların BABS paketi eleştirel düşünme becerileri ve temel iş fonksiyonları çağdaş aksiyon-merkezli eğitim ve iş talep ve sürekli değişen dünyada başarılı olmak için gerekli olan temel becerileri dizi öğrencilere donatıyor.

Program İş Çalışmaları uzmanı Şeref derecesi için çalışma fırsatı her öğrencinin sağlayan bir şekilde yapılandırılmıştır. Üç uzman yolu ödül seçenekleri Başarılar İş Derecesi tamamlanması için sunulmaktadır.

Bu yolun çalışma seçenekleri şunlardır: - Sanat (Başarılar) İş Araştırmaları Lisans - (Muhasebe ve Finans konusunda uzmanlaşmış) - - Sanat (Başarılar) İş Çalışmaları Lisans - (Pazarlama konusunda uzmanlaşmış) Sanat (Başarılar) İş Çalışmaları Lisans - (uzmanlaşmış Yönetim ve İK) Önemli her öğrenci bu iş çalışmaları derecesi ile ikinci ilk gelen ve çalışmaların üçüncü yıl ilerleme olarak çalışmanın kendi seçim vurgulamak için fırsat vardır. Bireyler, bu nedenle iş çalışmaları konularda kendi seçtikleri ve kendi bireysel lisans işletme eğitiminin gelişimini planlama büyük esneklik var. Onlar program sayesinde ilerleme olarak her öğrencinin iş ilgi ve iş uzmanlık büyüyen kişisel alanları hakkında bilinçli kararlar yapabiliyor ve iş çalışmaları konularda kendi seçimi ve mesleki kariyer niyetleri bu maç yapabiliyor.... [-]

İrlanda Dublin
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Independent College Dublin

Muhasebe ve Finansman Hem herhangi bir ticari kuruluşun başarısını sigortalanması temel bileşenleridir. Bizim lisans programı muhasebe ve finans alanında bir derinlemesin ... [+]

Muhasebe ve Finansman Hem herhangi bir ticari kuruluşun başarısını sigortalanması temel bileşenleridir. Bizim lisans programı muhasebe ve finans alanında bir derinlemesine bilginin yanı sıra iş hızla değişen ve son derece rekabetçi dünyasında gerekli her ikisi de pratik becerileri, her öğrenci sağlar. Bu da daha sonra örgütlerin bir bütün aralığında ilerlemesi için fırsatlar bir dizi oluşturur.

Program teslim Bağımsız College içinde köklü ve iyi tanınan temel yetkinlikleri ve en kaliteli muhasebe ve finans eğitimi üzerine kurulmuştur. Bu ana meslek muhasebe organları ile güçlü bağlantıların gelişimini kolaylaştırmıştır; Sonuç olarak bu Chartered Sertifikalı Muhasebeciler Derneği (ACCA) muafiyet sağladı.... [-]

İrlanda Dublin
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku